Anno Domini Латинські написи Львова.

Автор Synoptyk, 27.07.2013 09:24:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Synoptyk

<A href="http://www.aptekagal.com.ua/show_article.php?year=2008&month=18&num=23">
Літературна агенція "Піраміда" разом з групою львівських авторів – відомим українським перекладачем Андрієм Содоморою, молодим науковцем-латиністом Маркіяном Домбровським та знаним книжковим дизайнером і художником Андрієм Кісем – подарувала нещодавно українському читачеві унікальне літературно-мистецьке видання Anno Domini Латинські написи Львова. </A>

Хочу придбати цю книжку...В крамницях її немає. Може хтось позичити (повернення звісно гарантую) на короткий термін з метою оцифрування? Оцифровану копію зобов'язуюсь викласти на форумі.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

gribkoff777

маю сю книгу вже давненько. А вона не розсипеться після чи підчас оцифровки? Бо щось я очкую :)))
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Synoptyk

Розрізати та псувати палітурку звісно я не збираюсь. Але доведеться класти та щільно притискати до поверхні сканера кожну сторінку...Якщо книжка нова тоді одноразово таку процедуру витримає...якщо Ви є поціновувач книг і  для Вас стан книги не на останньому місці ...тоді мабуть правильно "очкуєте".
Кажу як воно є... Посмикаюсь ще трохи по крамницях та базарах.

P.S. В якому форматі книжка...сторінки книги в А4 чи в А3 ? І ще... а який все ж таки наклад був даної книги?

P.P.S.
Якщо все буде на марно і раптом книжка у Вас "лежить собі та нехай і лежить" розгляньте варіант...
Я купую у Вас книгу по ринковій ціні... сканую і потім після сканування безкоштовно повертаю ії Вам.

Виявляється є навіть сайт http://leopoli.ho.ua/ присвячений даній темі.

...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

gribkoff777

Дайте, будь-ласка, Ваш номер мобільного, можна в ПП. Буду в нашому селі, зпікаємося. :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Stinger

А в чому проблема? вона є в неті вже оцифрована, я наприклад ось тут скачав

Synoptyk

Дякую. Правда я с торрентами не на "ти". За той час  що ходив по крамницях, багато людей і зокрема продавців казали "ми самі цю книжку з радістю придбали б"... "ми самі її шукаємо".  Воно спрацювало...сам себе переконав що в Ін-ті її немає.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Stinger

Кому треба, перезалив на EX.UA

Щє є ось тут

Synoptyk

Дякую за небайдужість та лінки.
На одного власника книги у цифрі побільшало. :)
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

304 Гості, 0 Користувачів