Під заводом "Кінескоп"

Автор explorer, 26.01.2007 17:18:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 4 Гості дивляться цю тему.

explorer

В одному з закинутих цехів заводу є частково затоплене провалля, з якого видно хід з цегляним арочним сводом. Нажаль кращого фото нема :(
Напрям - вздовж вул. Антоновича.

Може хтось знає на місці чого будувався завод?

BlackFlame

Ну, наскільки мені відомо, будувалося на місці зруйнованих житлових будинків австрійської забудови... Точно зараз ніхто не скаже, хто що там будував (елітний тоді район за центральною частиною міста, все таки).
Жизнь коротка, но почему же каждая ночь так бесконечно длинна?

Ghost

Цитата: explorer від 26.01.2007 17:18:04Може хтось знає на місці чого будувався завод?
А це не ти мені казав, що він перебудовувався зі старого заводу по виробництву скла? Чи то було просто припущення?
Мы жывем пад зямлёю,
Мы пацукi ды мышы...

explorer

Цитата: Ghost від 14.02.2007 19:30:35
Цитата: explorer від 26.01.2007 17:18:04Може хтось знає на місці чого будувався завод?
А це не ти мені казав, що він перебудовувався зі старого заводу по виробництву скла? Чи то було просто припущення?
100% не я :) мої знання про ту ділянку закінчуються доследженням старих карт. Про склозавод не чув.

Fl@nker

Під тим заводом по розповідях були "двері в стінах", які автоматично відкривалися. А за достовірними джерелами там був якийсь резервний центр керування і моніторингу.
That's the Way I Wanna Rock 'n' Roll.

Golem

Все може бути. Я там пропрацював два роки на Техприладі. Все облазив. Нічого не помітив.  Цифрових фотіків тоді ше не було. Зараз все шо можна - розкуплено і загосподарювано.

КОлись на цьому місці був цвинтар. Називався "Городоцьким" Про Район "Новий Світ", Єврейський само собою. Джерела вказують шо він примикав до вулиці Залізняка. Може був і по іншу сторону, наприклад тих хто покінчив життя самогубством чи ше шось таке. Якось приходилося жити пів року на роботі. В прямому симслі, була кімната, ліжко, холодильник. Атмосфера не ухти яка. Раз один працівник зблудив і пішов сусідньою вуличкою попри офіс. Вернувся весь білий. Казав шо був сильно наляканий. Те ж сторожами було. Привидів ніхто не бачив. Але мурашки по шкірі бігали.

Є каналізація. Бачив план. Виходить на Антоновича. Але переріз колектора не більше пів метра. Під самим заводом фірма брала з грунтових вод воду в кран. Йшла з мазутом але всі пили :)

Так колись було всередині (зараз швейна фабрика)


Карта Території


ПС: Хто має доступ до мережі Міської ради - файно якби скачав і виклав план повністю
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

А ще на вулиці Тургенева є неймовірна кількість люків, буквально кожні 10-20 метрів на тротуарах і проїзжій частині. Такої концентрації люків не бачив більше ніде.

Fl@nker

Доречі вулицю Героїв Упа ще називають вулицею 1001 люка)
That's the Way I Wanna Rock 'n' Roll.

zelja

Цитата: explorer від 05.03.2009 01:11:19
А ще на вулиці Тургенева є неймовірна кількість люків, буквально кожні 10-20 метрів на тротуарах і проїзжій частині. Такої концентрації люків не бачив більше ніде.
А також на вулиці Антоновича люків не менше!

evil1207

Мені колись ДПЮшник розповідав, що у Львові на "Кінескопі" і "Електроні" були бомбосховища на 500 і 1000чол.

STALKER

Про завод "Кінескоп". Програма "Капітал"

rodiy

Цитата: STALKER від 12.11.2013 19:27:36
Про завод "Кінескоп". Програма "Капітал"


Цікава передача. Шкода завод...
Ось ще одне фото заводу


Під дискотеку пропонують придбати приміщення  :)

Ось до таких осцилографів Кінескоп трубки випускав:



А ось трубки 15ЛО1И до осцилографів С1-81:


А ось ще трубки вже до спецтехніки.


А на Еротроні я був. Поки ще тримається.
Там тільки одна ЭЛТ до вертольота, що вони випускають коштує 50т. грн.

295 Гості, 0 Користувачів