Групова вилазка 23-25 листопада

Автор Le-i-3o, 16.11.2018 09:57:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Колеги привіт! Відбудется поїздка на Базу ХСК Атлантида з відвіданням однойменної печери. 23-25 листопада



Плановано виїзд 23 у пятницю о 16:00, станом на зараз є одна машина, Голема в якій ще вільні 2 місця.

Тому якщо є бажаючі водії з автомобілем пишіть, будем дозбирувати вам пасажирів. А хто без машини спішіть записатись у першу.

Такщо бажаючі підписуйте і будем думати як комбінуватись.

План дій такий: в пятницю вечером прибуваємо в Завалля відпочиваємо лягаємо спати.

У Суботу  24 числа ідемо в печеру після чого пропонуєтся або відпочивати або збігати на Кудренецьку Фортецю. Відпочиваємо, ночуємо тай їдемо назад до Львова, по дорозі можем досліджквати цікаві обєкти.

Також на ці вихідні приїдуть Болгари та Молдавани тому маємо шанс знайти нових знайомих у теплому зарубіжжі. ДЛя подальших дальших поїздок.

Ночівля на базі 100 грн. організаційний внесок на розвиток клубу 300 грн.

Тому радий буду бачити гарну компанію.
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Дякую шо написав. Я +1 з машиною. Якшо зі мною Міша то є ще два вільні місця.

Народ, підтягуйтеся і посилайте цей лінк своїм друзям!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Маршрут буде редагований по мірі компанії яка зберется. Як по фізичних можливостях так і по психологічних.



Він копав, і ти копай!!!

Golem

Супер! Дякую! Але від свого ДН не відмазуйся, з тебе фляшка з нас подарок :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lesyk


Golem

Цитата: Lesyk від 16.11.2018 13:47:12
Я +1

Якшо Шустрий теж з нами то перша машина готова! :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

4ak

Якщо ще знайдеться місце, то теж був би радий приєднатись.

Golem

Шустрий поки шо не відповів, потенційно є одне місце в моїй машині. Також кілька друзів з машинами думають чи їхати.

Народ, долучайтеся також хто бажає! І киадйте лінк своїм знайомим. Має бути класна вилазка!

До речі, маю два питання до організатора:

1) Спальник и з собою брати чи там дають постіль?
2) Що там на рахунок Хавка, напої?
Дігери всіх країн єднайтеся!

ІНТРОВЕРТ 997

Тільки зараз виникло питання звідки ві Львові старт ?
Тут могла бути ваша реклама...

Golem

Пропоную стартанути з Луганської 20. Там є велика зручна парковка і трамвай кому треба.

Якшо Шустрий нині не підтверджує свою участь - Інтроверт включається в склад групи.

Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Колеги доброго дня! Нажаль для нас висуното побажання перенасти нашу подорож у звязку з великим навантаження іноземних груп на базу.
Похання висонуто тому що нас не зможуть адекватно прийняти, + для мене було важливо приділити увагу своїм колегам спелеологам окрім екскурсії для вас. А це буде важко станом на ці вихідні.

Тому станом на зараз я прошу сприйняти нормально перенесення події на 2019 рік.

Він копав, і ти копай!!!

inkognito

Хм...Можна було б скочити в якесь інше цікаве місце
Resistance is futile

Golem

Народі, пропонуйте свої ідеї. Наприклад Вінниця?
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Я б підписавсі на Вінницю
Resistance is futile

Golem

Народ, хто підписався: Міша, Лесик, Інтроверт. Підтвердіть свою участь у вилазці. Якшо хтось пас то буде час запросити когось іншого.

Ну і приймаються пропозиції по плану куди їхати і що дивитися. Я відкритий до пропозицій.

По Вінниці я нічого не знаю, тільки чув від Вас шо там круто! Можна більш детально що і де там дивитися?
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Resistance is futile

Golem

Ого! Крутяк! дякую за підбурку. Після вилазки твоє повідомлення слід буде винести в Окрему тему в Я знаю місце. шоб було для нащадків!

Ну що, ніхто не передумав?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Я б десь на вихідні поїхав, але не в Вінницю, а в ближні села :)

Наприклад в Самбір чи в Добромиль. На два дні.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Цитата: Roy від 20.11.2018 12:58:24
Я б десь на вихідні поїхав, але не в Вінницю, а в ближні села :)

Наприклад в Самбір чи в Добромиль. На два дні.

Враховуючи шо в тебе є машина - це великий плюс, більша компанія буде. Тому я це повністю підтримую. Який список обєктів і де ночуємо?
Дігери всіх країн єднайтеся!

230 Гості, 0 Користувачів