Сніданок на горі Лева

Автор Le-i-3o, 20.11.2018 09:34:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Друзі є така ідея, в якийсь ранок, важливо щоб будній(в тому вся атракція) зібратись на високому замку о 7:00 з пальниками та посудом зварити якоїсь гречки, фігнюшок якихось з пакетів чи просто посмажити яєшню за наявності пательні.

На це це все маємо вписатись в годину часу і о 8:00 розбігтись по роботах навчаннях чи інших справах. Побачимо як світає тай зарядимось дружніми емоціями І буде нам 115 плюсів до карми дослідника.

Хто за підписуємось та вибираємо дату.
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Класно! Тільки пропоную не Високий Замок, а гору Лева.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

До речі, а поснідати можна підсиленим сухпаєм ЗСУ, який мене є. ;)
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Погоджуюсь там є якась атмосфера дикої природи.

Хлопці вбємо двох зайців одним пострілом, поснідаємо в польових умовах майже на природі, кайфанемо від туристичного сніданку.

Він копав, і ти копай!!!

Roy

в чт та пт буде сонячно, але холодно.
Коли збираємось?
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Пропоную на пятницю, булоби класно зарядитись позитивними емоціями в останій робочий день тижня.
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Цитата: Le-i-3o від 20.11.2018 09:58:15
Пропоную на пятницю, булоби класно зарядитись позитивними емоціями в останій робочий день тижня.
Тре вважати. Бо можемо так зарядитись тими емоціями, що на роботу не підем  ;D

Я
+1
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Цитата: Le-i-3o від 20.11.2018 09:34:21
Друзі є така ідея, в якийсь ранок, важливо щоб будній(в тому вся атракція) зібратись на високому замку о 7:00 з пальниками та посудом зварити якоїсь гречки, фігнюшок якихось з пакетів чи просто посмажити яєшню за наявності пательні.

На це це все маємо вписатись в годину часу і о 8:00 розбігтись по роботах навчаннях чи інших справах. Побачимо як світає тай зарядимось дружніми емоціями І буде нам 115 плюсів до карми дослідника.

Хто за підписуємось та вибираємо дату.

А ти точно прийдеш?)))
Resistance is futile

linuxoid


inkognito

+, вже собі виписав вільний день на роботі.
Resistance is futile

Golem

Я був би за... Але вже відпросився на ці вихідні в сімї на тріп в печери що стартує в пятницю. Так шо поїду кудись полюбе.

Тому зранку в пятницю планую виспатися шоб потім не заснути за кермом десь в тягучці :) Соррі, цей раз я пас.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Цитата: inkognito від 20.11.2018 10:51:18
Цитата: Le-i-3o від 20.11.2018 09:34:21
Друзі є така ідея, в якийсь ранок, важливо щоб будній(в тому вся атракція) зібратись на високому замку о 7:00 з пальниками та посудом зварити якоїсь гречки, фігнюшок якихось з пакетів чи просто посмажити яєшню за наявності пательні.

На це це все маємо вписатись в годину часу і о 8:00 розбігтись по роботах навчаннях чи інших справах. Побачимо як світає тай зарядимось дружніми емоціями І буде нам 115 плюсів до карми дослідника.

Хто за підписуємось та вибираємо дату.

А ти точно прийдеш?)))

Я буду 100%

Давайте обговоримо місце зустрічі, від себе пропоную порохову вежу.

Також напишіть хто візьме пальник. Ну і що будем готувати
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Я беру сухпай. До того, пропоную зварити каву в джезві.
Meine Ehre heißt Treue

Indigo

я +.
Добре шо вибрали п"ятницю.

Roy

Пальник, балон, джезву візьму. Каву добру хтось має?
Чи мені пошукати?
Meine Ehre heißt Treue

Андрій74

+1
На котру збираємось?  Можу взяти лише якісь канапки,термос з чаєм.
Най го качка копне...

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Svyatodiy

+1 заодно буде привід відфоткати ч/б плівку
Крутіть колесико!

Le-i-3o

Радий що так багато людей підтримало ідею! В майбутньому яб назвав тему Сніданок Дослідника і раз на місяць організовував би таку подію на різних цікавих місцях
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Цитата: Le-i-3o від 21.11.2018 09:52:11
Радий що так багато людей підтримало ідею! В майбутньому яб назвав тему Сніданок Дослідника і раз на місяць організовував би таку подію на різних цікавих місцях

І в Полтві зокрема))
Meine Ehre heißt Treue

285 Гості, 0 Користувачів