Сніданок Дослідника 25 грудня

Автор Le-i-3o, 23.11.2018 11:01:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Пропонуєтся/ на наступний раз знайти розкладний мангал і 2-3 людям зібратись на 2-3 години швидше і бабахнути щось потужне.

Підтримую 25 число.
Він копав, і ти копай!!!

Golem

В мене є хороший похідний мангал і мішки з фруктовими дровами

Яке місце? Кортомова чи Род гора?

Так як це вихідний то можна на 9 збиратися. Висловлюйте свої думки!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Indigo

Нарешті по-людськи випав сніг! І через це більше хочеться повторити такий сніданок. Тому 25 грудня я наразі +.
Оскільки наразі остаточно не визначили на якій горі будемо (Баба Род чи Кортумова), то я обома руками з Кортумівку. Банально через те, шо до її підніжжя легше дістатись гром. транспортом (трамвай 7 і маршрутка 50).

Андрій74

Най го качка копне...

Golem

Тут таке діло шо Рой пропонує їхати в Добромиль на цей день. Скоро має бути тема в плани. Тому може наші гори перенесуться на інший раз...
Дігери всіх країн єднайтеся!

Андрій74

Най го качка копне...

Roy

Привіт!
Значить, справа така. Поїздку в Добромиль переносимо, бо чого там робити, коли все під снігом? Рельєф не такий цікавий, будівлі, а також не бачиш, куди ступаєш
(минулого року в снігу провалився у незакритий люк).

Тому, 25 срання збираємось, беремо два сухпайки (Гамериканський та Вітчизняний) і йдемо на Кортумову гору, до дач. Де одну таку покинуту і знаходимо.
План простий, поїдання/тестування обох сухпайків, а також, при бажанні можна вогонь розвести - посмажити ковбасок.

Місце та час зустрічі:
кінцева трамваю 7, вул. Шевченка о 09:00

Хто за, підписуйтесь нижче.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Я буду! Можу взяти решітку шоб було на чому смажити. Або перевозний мангал маю. Їхатиму по обїзній і через Рясне, можу підібрати кого треба. Після сніданку якшо буде настрій поексплоримо шось троха навколо
Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Le-i-3o

Він копав, і ти копай!!!

Андрій74

Нажаль -1. Буду снідати в Трускавці на роботі. Пацани гарної забави.
Най го качка копне...

Roy

Зі мною кілограм реберець та мюнхенських ковбасок.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk


Rufus

Be friendly to bats!

Sunnyman


Roy

Кулєґі, та мнєса не вистарчить на всіх! Беріть якісь тормозки з собою))))
Meine Ehre heißt Treue

Indigo

У мене буде 2/3 сухпайка ЗСУ (гост 2016, виготовл у 2017).

Андрій74

Най го качка копне...

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

275 Гості, 0 Користувачів