Щурі і Люди

Автор Golem, 25.11.2018 19:27:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Як ми нині всі і обговорили - давайте створимо окрему тему зі Щурами. Великими, малими, жирними, противними  і милими.



Викладайте будь-ласка тут. Найбільший і найекстравагантніший екземпляр увійде у випуск Альманаху Експлорера за 10 років.

Цей шо на відо оцінюємо 5 по 10 бальній шкалі. Хто більше чи більшого?

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Район під Проспектом Свободи. Супроводжував нас всю дорогу а потім сховався в свою нірку. Відео з цієї вилазки

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Ось один красунчик!



Надибали троха нижче від входу на Чорновола. Напевно сильніші і крупніші щурі були послали його на розвідку а він там і здох бідака.

Дігери всіх країн єднайтеся!

RottenDeath

 Ось такі маленькі пацєтка заважають мені працюавти... Ну я на них полюю від дурки . Під комплексом ООН проходить купа тунелів і метро, так що щуриків повно.










...fidelis ad mortem...

RottenDeath

Ще одна жертва






...fidelis ad mortem...

Golem

Ого! Круто! щурі є навіть в ООН :)

Ну натхненний такими фотками я тут троха сочинив про них
Дігери всіх країн єднайтеся!

RottenDeath

І знаю, що трохи не в тему, але втриматися не зміг

...fidelis ad mortem...

Indigo

Персонаж з Хрестового походу 2011 року. Того ж походу, під час якого виявили у Полтві жабу.


Golem

Вкусняшки з вчорашнього походу. Район Оперного









Дуже багато було мертвих жаб і щурів на бортиках. Дивно звідки вони саме зараз взялися. Десь дво-тижневої давності все. Дощ був звісно що. Але нічого надзвичайного.

Чи то може якусь трутку в воду були спустили що вони подохли. Дуже дивною була поведінка щурів. Зазвичай вони вступаються з бортика нам або просто скачуть у воду. А тут кілька придурків вперто бігло на нас і все. Навіть коли я їх копав бахілами то все рівно вставали і бігли далі прямо на дівчат. Тобто водичка в Полтві їм вже не смакує.

Не знаю. Змиє наступним дощем.
Дігери всіх країн єднайтеся!


Golem

Свіжа апетитна щурятина в штабі ЦО у Дрогобичі. Штин стояв ще той


Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Golem

Свіжатина під час суботнього походу.

Правий берег Полтви коло 2-го коелктора.


Рівно через тиждень стан троха погіршився


Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Район 9 колектора коло Водопаду, ця неділя

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Як щур від мене втікав по круглому колектору. Бігти йому явно було незручно. Але у воду він скакав в останню чергу



Знято в Зубрі
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Ну все, пляцки всі зїли. Можна в цю тему щось написати :)

Додаю сюди фото і відео з цього походу Район Погулянки.





Не знаю чи це сезонне, але щурі так розплодилися і знахабніли що бігли по кілька нараз назустріч. Не дуже охотно сходили з бортика у воду аби дати дорогу дігерам. Глянемо що буде весною.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Зараз щурі в Полтві знахабніли вкрай. Бігають табунами і з цікавістю розглядають "дослідників калу". Дам пару фото для прикладу

Допитливий щурик на площі Привокзальній


Їсти в мене ніц не було, то ж він просто мене обнюхав і поповз назад


Це на Липинського. Щур вирішив взяти приклад з дігерів і вибратися нагору по драбині.


А цей неквапливо пішов кудись по своїх справах. На наші ноги в бахілах навіть уваги не звернув


Усі ми знаємо що хороший щур - мертвий щур!


Тому ось вам оповідь як Влад Вергаз щурів ганяв
Дігери всіх країн єднайтеся!

216 Гості, 0 Користувачів