Щойно покинута поліклініка у Львові

Автор Roy, 01.12.2018 21:05:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Маленькі дверцята, які вели до підвалу були відчиненими. Я не готовий був до такого повороту подій, але, інстинкт дослідника казав лізти.
Переступаючи через обрізані труби в кімнаті, де стояв котел, стало зрозуміло, що будівля, швидше за все покинута.
Звідти попав в коридор, де з крану меланхолійно стікали каплі води, цокаючи по блясі, немов відраховуючи час.



Заглядаю в бічні кімнатки, поводжу себе обережно. Будівля вузька, та в цю сонячну днину особливо просвічувалась промінням, що навіть створювало певний затишок.
Одна кімнатка була повністю завалена лікарняними меблями, дитячими ліжечками чи пеленальними столами. Дитяча поліклініка? Де я?







Саме час займатись детальним дослідженням. Ось і перша ознака мого здогаду - лікувальна книга щойно народженої дитини.



В іншому приміщенні були знайдені цікаві медичні препарати.





Поверхом вище розташовувалось денне неврологічне відділення, про що вказувала табличка



Дивно. Деякі приміщення відкриті, а деякі замкнені. Ще в повітрі чути тим лікарняним запахом, але з додатками плісняви та сирості.
Попадаю в палату! Грибок на стінах, сирість, але ліжка акуратно заправлені, педантично кимось поставлені подушки, на манер, як колись в совіцьких лікарнях та санаторіях робили.
От так от, заходь собі, на післяобідню сієсту, та відпочивай на пружинному ліжку.






Господарське приміщення




Де на стіні був котик, який явно більш пасує до неврологічного відділення.
А можливо, той кіт був елементом застрашення дітей, які не хотіли здавати аналіз крові.





В деяких палатах були видно сліди початого ремонту, який врешті, так і ніколи вже не закінчиться.
Завжди воно так незвично виглядає, як от це новенький умивальник з наклейкою. Що ж пішло не так? Кошти пішли... А куди?



Малюнок з радянського фільму, на дверях кабінету.
Отже, відділення неврології утворено на місці дитячого відділення.



А вазонки ще не зів'яли



Ходячи по приміщенню, раптом відчуваю якусь слабкість, та згодом голос медсестри гукає мене. Важке, неохоче пробудження, а все через різкий запах нашатирного спирту.
Темінь в очах поволі щезає, і я бачу перед собою наступний кадр:



Бляха-муха, я знову від'їхав від уколу!
Ото наснилось!  :)




Meine Ehre heißt Treue

Indigo

З перших фоток я припустив, що то пофоткана будівля жіночої консультації на Олени Степанівни, 31. Але як дійшов до кінця, усміхнувся, - гарний поворот :)

Roy

Цитата: Нелегал від 01.12.2018 21:41:32
З перших фоток я припустив, що то пофоткана будівля жіночої консультації на Олени Степанівни, 31. Але як дійшов до кінця, усміхнувся, - гарний поворот :)

Ні, це інша чергова покинута поліклініка :) Та що на Степанівни, вже не може похвалитись подібним станом інтер'єру.

Назву теми можна трактувати у двох значеннях  ;D
Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

Цитата: Нелегал від 01.12.2018 21:41:32
З перших фоток я припустив, що то пофоткана будівля жіночої консультації на Олени Степанівни, 31. Але як дійшов до кінця, усміхнувся, - гарний поворот :)
Денних неврологічних стаціонаріїв певно небагато.
Тут могла бути ваша реклама...

Indigo

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 02.12.2018 16:56:33
Цитата: Нелегал від 01.12.2018 21:41:32
З перших фоток я припустив, що то пофоткана будівля жіночої консультації на Олени Степанівни, 31. Але як дійшов до кінця, усміхнувся, - гарний поворот :)
Денних неврологічних стаціонаріїв певно небагато.
Фотка зі стаціонаром делеко не перша, а я писав про перші фотки, серед яких є одна присвячена народженню дитини 30.10.91, і це цілком відповідає мому припущенню про жін. консультацію.

Golem

Звіт офігенно-бомбезний :) Особливо правильне дозування фоток і тексту та несподіване закінчення.

Питання яке виникає: це її під реставрацію закрили? Чи просто на дератизацію?

Ну і ніхто не в курсі, шо там зараз? Новобудова чи ходять пацієнти?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Цитата: Golem від 04.12.2018 11:17:44
Звіт офігенно-бомбезний :) Особливо правильне дозування фоток і тексту та несподіване закінчення.

Питання яке виникає: це її під реставрацію закрили? Чи просто на дератизацію?

Ну і ніхто не в курсі, шо там зараз? Новобудова чи ходять пацієнти?

Дякую!
Приміщення стоїть пустим. Офіційно, на даний момент здається в оренду, але ще такого хто б його забрав, наскільки мені відомо не знайдено.
Meine Ehre heißt Treue

276 Гості, 0 Користувачів