Автор Тема: Легенди Форуму  (Прочитано 333 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Нелегал

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 127
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Легенди Форуму
« : 01.12.2018 23:24:48 »
У четвер на вечері Голем казав шо у Експлорера є свої легенди,тому варто створити для них тему. Що ж, я створюю.

І аби дати "низький старт" пригадую про легенду відкритих на Миколаївщині печер. Чому це легенда, - тут не пишу, бо тоді вже не буде легендою ;)

легенда 2: Хто найкраще знає про фауну Полтви? ясно шо полтводрочери! Їх там вже впізнають всі щурі! Втім, річка не була б річкою, коли у ній не було б риби!
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 579
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Re: Легенди Форуму
« Відповідь #1 : 03.12.2018 17:45:50 »
Дякую! Треба знайти пост про Амбалів в Лощині і теж сюди викласти! А я від себе скопіюю вже стару легенду як ми врятували дівчинку з циганського табору

"
В циганському таборі виросла красива білокура дівчинка, натуральна блондинка. Все своє життя вона називала мамою стару згорблену циганку а тата ніхто не знав. Вона ходила по вокзалах разом з братами та сестрами жебраючи на таборовий общак. З часом дівчинка підросла і стала дуже красивою. Якось ввечері повертаючись сама додому з роботи(а хто з циганами буде звязуватися) її хтось ззаді почав душити і тягнути в закитнутий будинок. Від нападника сильно тхнуло алкоголем та він стискав міцно її за шию так що вона мало не втратила свідомість. Бідна дівчина виривалася як могла, але доволі скоро опинилася на дирявому матраці в одній з кімнат особняка на Розточчя 122, а навколо неї стояли кілька брудних бомжів спустивши штани . "Від смерті мене врятує тільки диво!", думала вона.

І диво сталося. Саме в цей час в будинок навідалася пофотографувати група дослідників Львова. Молоді і сильні вони доволі швидко спустили в Полтву всіх нападників, шоб помилися троха і атк не смерділи. Після чого почали голосно сміятися з дівчини. "Та яка ти циганка, подивися на себе!!!". А й справді, дівчина вже давно помічала шо сильно відрізняється від решти табору і не тільки розумом.

Брат одного з учасників знав друга в чиїй сімї колись давно сталося лихо. Його сестру, ще маленьку, були викрали з одного з приватних садочків під час прогулянки. А ця дівчина якраз була чимось на нього схожа. З роками батьки змирилися її шукати, але не брат. Всі соцмережі були обліплені її манюньою гарнюньою фоткою.

Звісно шо написали тему в Обговорення, всі дослідники уважно подивилися на фотки брата, батьків і дівчини та одноголосно винесли вердикт шо треба здати аналіз калу, тьфу ДНК. Після чого на Експлорері зявилося ще +2 учасника :)
"

Потім як буде троха вільного часу напишу легенду де у Львові найбільші щурі водилися.
Розшарити F VK G+
курча

Le-i-3o

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 167
  • Копай!!!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 03.12.2018 19:49:20 »
У четвер на вечері Голем казав шо у Експлорера є свої легенди,тому варто створити для них тему. Що ж, я створюю.

І аби дати "низький старт" пригадую про легенду відкритих на Миколаївщині печер. Чому це легенда, - тут не пишу, бо тоді вже не буде легендою ;)

легенда 2: Хто найкраще знає про фауну Полтви? ясно шо полтводрочери! Їх там вже впізнають всі щурі! Втім, річка не була б річкою, коли у ній не було б риби!

А в чому, от цікаво мені легенда відкриття печери в Роздолі?
Розшарити F VK G+
Він копав, і ти копай!!!

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 579
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #3 : 05.12.2018 23:37:31 »
Надибав ще одну легенду тут

Був собі колись діггер. Пішов він якось в Полтву. Зупинився він собі перепочити під люком. А люк той виходив прямо на проїжджу частину. І сталося якраз так що їхала тоді переповнена маршрутка по тій дорозі. Наїхала вона заднім колесом на той люк, він не витримав, тріснув на дві половини і впав на голову бідному Діггеру. А так як був він без каски - то там же і загинув і був похований в болотах очисних споруд жабами, щурами та водяниками. Не було ні ксьондза, ні поминок. Тому дух його непрощений блукає тепер Полтвою. І якшо бачить він когось без каски під небезпечним люком, то бере і щосили гупає по ньому, аби налякати бідолаху та не допустити такої ж смерті, якою загинув колись сам. Тому що в Полтві дуже темно і брудно то й назвали його Чорним Діггером.
Розшарити F VK G+
курча

Нелегал

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 127
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 09.12.2018 20:18:34 »

А в чому, от цікаво мені легенда відкриття печери в Роздолі?

У 2015 році, коли ми їздили у Старий Розділ, мені хтось казав шо їх відриття є далеко не для всіх відкриттям, адже для місцевих ті печери вже відкриті давним-давно. Відтак легенда полягає в тому шо печери відкриті форумчанами для форумчан, для львів"ян, для ЗМІстів. А от для тих людей, які живуть в містах-селах поблизі ті печери відомі давно. Якось так.
Розшарити F VK G+