Київські підземелля та надземелля, 29.12.2018

Автор Bottlehunter, 03.12.2018 14:33:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Їдемо проводжати насичений експлорерський рік в Київ!!!
Точної програми ще нема, тому підписуйтеся і пропонуйте цікаві локації. Точно хочемо відвідати Клов, а що далі - будемо писати по ходу розвитку фантазії в цій темі. Київ багатий на експлорерські місця, нудно точно не буде.

Деякі старі спогади тут: https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6698.0.html

Оскільки квитків на поїзд зараз нема абсолютно ніяких, ми вирішили їхати Golem'овим автом. Виїжджаємо зі Львова 28.12 близько 4 години, ночуємо в якомусь хостелі, субота на полазки, знову ніч в хостелі і в неділю зранку їдемо до Львова.

Наразі ще є два вільні місця в машині. Якщо хтось бажає приєднатися зі своїм автом і готовий взяти пасажирів, велкам.

Можете також дістатися до Києва на 29 число своїм ходом. Головне, щоб ми всі зранку зібралися в одній точці, біля входу в Клов.

Якщо хтось з київських товаришів нас читає і хотів би зустрітися та провести разом час, будемо дуже раді.

Най жиє Гуцулія!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Bottlehunter

Може хтось приєднається на авто або іншим способом добереться до Києва
Най жиє Гуцулія!

Roy

Що скажете на рахунок екскурсії на Антонов?
Але як мінімум, для такого дійства треба організувати хоча б 10 чоловік.
Для того потрібно написати запит на ім'я гендиректора, але вже з даними учасників. Тому, хто б хотів, підписуйтесь нижче.
І найголовніша проблема - відсутність квитків на поїзд. Можу спробувати придбати квитки поза касою, але невідомо чи вийде такий ґешефт. Або ж, квитки ще з'являться.

upd
Відвідання Антонова можливе в будні дні. Наприклад, в п'ятницю 28 грудня.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Шоб бути там в Пятницю треба виїхати в Четвер. тоді цілий робочий день пропадає. Думаю в мене так не вийде :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Апдейт від Васіча: продаж квитків на поїзди відправленням після 20 грудня ще не відкрито, до 5 числа обіцяли завести всі поїзди в продаж, через новий графік поїздів.

Тобто потенційно буде чим їхати. Якщо так, я мабуть теж поїду поїздом, хай вибачають мене інші автоучасники)
Най жиє Гуцулія!

ІНТРОВЕРТ 997

Антонов і друга Мрія, ух свербить, Рой пиши мене до тих 10. Кров з носа +1
Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 03.12.2018 16:26:52
Антонов і друга Мрія, ух свербить, Рой пиши мене до тих 10. Кров з носа +1

Кажуть після свят.  :)
Ну, після свят так після свят. Я ще тему окрему створю.
Можливо, на початок весни перенесемо поїздку на Антонов.

Крім Антонова, в Києві буде чим зайнятися цього разу.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

З'явилися залізничні квитки в продажі! Підписуйтеся хти ще вагався.
Най жиє Гуцулія!

maxiWELL

Цитата: Bottlehunter від 03.12.2018 14:33:16
Якщо хтось з київських товаришів нас читає і хотів би зустрітися та провести разом час, будемо дуже раді.
Буду радий зустрітися.
Цитата: Roy від 03.12.2018 15:33:27
Що скажете на рахунок екскурсії на Антонов?
Якщо не дорожче 100 грн., то так.
Срака байрака!

Roy

Цитата: maxiWELL від 04.12.2018 16:15:02
Цитата: Roy від 03.12.2018 15:33:27
Що скажете на рахунок екскурсії на Антонов?
Якщо не дорожче 100 грн., то так.

Екскурсію на Антонов вирішили перенести на весну.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Маленький апдейт по планах:

Ми вирішили не їхати автом і взяли квитки на поїзд. Прибуваємо 29.12 о 7:33 поїздом 050Л. Назад того ж 29.12 о 22:37
Щодо місць куди піти, поки думаємо. Швидше за все, зранку поснідаємо і підемо в Клов, а наступні плани поки обговорюються.

Най жиє Гуцулія!

Golem

дуже хотілося б побачити Хрещатик і Майдан Незалежності знизу. Все таки це місце сили :) Решта обєктів мені гуд!
Дігери всіх країн єднайтеся!

maxiWELL

Якщо буде суцільна ковзанка можливо і не вийде.:(

Хіба шо десь по передмістю.
Срака байрака!

buzzokk

Якщо треба десь погрітися, поснідати-повечеряти, запрошую на чай-каву-печивко в Києві.
І до якоїсь частини вилазки я хочу приєднатися.
Богом благословенне Опілля

Golem

Супер! Скинь будь-ласка свій теелфон в ПП. Ми подзвонимо як приїдемо в Київ
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Ну або просто приходьте нас зустріти зранку на вокзал і підемо разом в Клов. Час прибуття є кількома повідомленнями вище.

maxiWELL, ти будеш?
Най жиє Гуцулія!

buzzokk

Погода в Києві паскудна, весь день дощ, відлига, все тече :(
Завтра вже має буть нижча температура після обіду, а вдень все ще дощ. Гадаю, запасні шкари будуть потрібні.
Богом благословенне Опілля

232 Гості, 0 Користувачів