Згоріле горище обласної Клінічної Лікарні

Автор Golem, 04.12.2018 19:44:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Щойно мене вітав з ДН знайомий медик шо там працює. Казав шо можна запросто попасти і пофоткати згоріле горище. Головний хід опечатаний. Але бокові хоч і закриваються на ключ, але часто бувають відкриті. Також, на його думку, там доволі цікавий підвал, правда весь у плісняві і грибку.

Згідно його даних на горищі було багато підсобних приміщень. В якості протипожежних заходів деревяні балки були обкладені бруківкою. Не помогло. Займання почалося в районі пральні. Поточна версія коротке замикання (а як же автомати і запобіжники???)

Не пишу тему в плани бо нема сенсу йти групою. Туди якшо і лізти то краще подинці. Перед тим вдівши дешевий спортивний костюм і перемотавши обличчя червоним бинтом намащеним кетчупом. Або ще можна ломитися синім і з бодуна після триденної пянки. Тоді ти максимально схожий на "хворого" і якшо запал то кажеш ніби заблукав та і йдеш тіпа в свою палату. А насправді робиш коло і пробуєш ще раз



Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

 я навіть знаю хто тобі дзвонив))  пуста трата часу))) це була надбудова. рано чи пізно вона могла згоріти. от воно і сталося. Територію обласної облазив вздовж і впоперек.

Golem

Цитата: STALKER від 04.12.2018 21:54:36
я навіть знаю хто тобі дзвонив))  пуста трата часу))) це була надбудова. рано чи пізно вона могла згоріти. от воно і сталося. Територію обласної облазив вздовж і впоперек.

На горищі і в підвалі бував? Викладеш якісь Фотки чи відео?
Дігери всіх країн єднайтеся!

377 Гості, 0 Користувачів