Здибанка лампових ліхтариків №2

Автор Roy, 05.12.2018 23:27:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Всім привіт!
Маю пропозицію для вас, власників такого лямпового, теплого світла, випробувати свої девайси та порівняти з сучасними діодними братами.
Для того збираємося у найдовшому та найсухішому тунелі Лощини, де проведемо тест.
Зроблю бімшоти, щоб потім цікаво було порівняти наявний прогрес. Спеціально для свого Маглайту розкошелюсь на свіжі 4D батарейки :)



Час: п'ятниця 19:00, 7 грудня
Місце: вхід до СКА

Далі можна сходити собі на пиво чи на інші напої та повечеряти.

Підписуйтесь нижче, хто буде, традиційним +1

П.С. Хотілось щоб Sunnymаn прийшов зі своїм мега бластером))
Meine Ehre heißt Treue

Golem

В мене ше Інтроверт не забрав мого ветерана. Покищо 50 на 50 не знаю які будуть плани на вечір
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger


Electri4king

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Sunnyman

Звісно що +1 :)

П.С. Я так бачу мені потрібно терміново перейменуватися на Sunnyman щоб дійсно бути сонячним чоловічком)

Golem

Народ хто ше не був в Лощині - підтягуйтеся на вилазку!!! гарна нагода там побувати.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Артем2041

Привіт, а можна хоча б на 19:30  то дійство посунути? Також маю  ліхтар і не був там ще.
+1

Stinger


Golem

Ого! та ти бачу маніяк!!!

Може для інтересу прорекламувати Лощину для всіх на ФБ? Гарна нагода залучати нових людей знайомитися з нами вживу
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Цитата: Артем2041 від 06.12.2018 12:15:14
Привіт, а можна хоча б на 19:30  то дійство посунути? Також маю  ліхтар і не був там ще.
+1

Ти підтягуйся, на коли прийдеш на тоді і буде :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Артем2041

Ооо, я то думав мова йде про гасові ліхтарі, ахаха😂😂 так приперся би з гасовою лямпою))

Артем2041

Буду до 19:30 з роботи зразу, тіко скажіть що краще одягнути туди.

Golem

Цитата: Артем2041 від 06.12.2018 13:27:08
Буду до 19:30 з роботи зразу, тіко скажіть що краще одягнути туди.

Бери з собою Бахіли як в Полтву або гумовці. Все решта як завжди
Дігери всіх країн єднайтеся!

Артем2041


ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Golem

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 06.12.2018 19:43:21
+1

Я теж вже тепер точно буду, пожертвував Джазз Безом. Заодно і урочисто передам тобі раритет
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Вилазка відбулась успішно.
Звіт не за горами :)
Meine Ehre heißt Treue

Vasi4

Нарешті побував на епічному баяні)) Самому не дуже хотілось туди повзти, а з компанією всяко веселіше. В одноманітних кімнатах був віднайдений цікавий артефакт з минулого на ще живій совковій плитці.

STALKER

Капець вона ще жива...та Лощина... Чесно я вже думав, що вона поплила остаточно.Цікаво, який там ще може бути артефакт? Там вже всі артефакти давно винесені або знищені. Хоча трохи інтригує)

248 Гості, 0 Користувачів