Печери в Карпатах коло Львова: Пілігрим та Прохідний Двір

Автор Golem, 20.12.2018 08:34:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Мандрівка пройшла дуже успішно! Дякую всім хто зголосився за компанію! Звіт з печери тут














Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Давайте поїдемо дослідимо ту другу печеру що навпроти. Хто зі мною на неділю 8 вересня?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger


Golem

Супер! Є ще одне місце! Пропоную стартувати від мене о 9. Тоді там на місці об 11 і до вечора матимемо досить часу. Або можу підібрати біля ашану на Стрийській.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Сходили дуже успішно! Ми дослідили ще дві печери в районі водопаду Кам'янка - озера Журавлине, Сколівський район. Одну з них ми перевідкрили заново і жартома назвали «Печера Експлорер». В літературі про неї згадок ми не знайшли. В цій печері дуже довго ніхто не бував. До нашого приходу вхід був засипаний великим камінням, трухлявим буреломом і надійно поріс мохом. Всередині печери є три великих зали і перепад висоти під сорок метрів.

Друга печера може заслуговувати на звання «Туристична Принада 2019 Року». Чому? Тому що вона розташована неподалік основних туристичних маршрутів коло Озера Журавлине. Всередину можна спуститися без шнурків, там відчути енергетику планети, набути базових спелеологічних знань, а також поспостерігати за кажанами.

Обидві печери розділяє лише кілька метрів засипаних ходів. Впевнений що ці завали можна розібрати, а печери об'єднати. Тоді получиться найбільша печера Карпат.

Звіт тут ну і кілька фоток для затравки
































Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Звіт з печери Прохідний Двір є тут

Ну і пару фоток звідти шоб пост не був таким сухим





Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

На кінець Жовтня початок гЛистопада Юрій Касян готує мега похід в ці печери. Кого цікавить взяти участь - пишіть безпосередно йому. Або мені, додам в чат.

Голема на жаль не буде. Я працюватиму над музеєм літаків. Але все рівно має бути мега цікаво! Можливо навіть нові відкриття!


Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

З 21 по 27 червня УСА будуть на Ключі. Якшо є бажаючі навчитися спелеологічній техніці то пишіть сюди

Навчать висіти на шнурку, спускатися з дюльфером і жумаритися вгору. ЦЕ реально специ, тому рекомендую!


Дігери всіх країн єднайтеся!

283 Гості, 0 Користувачів