Відвідати Дрогобицьку Солеварню

Автор Roy, 20.12.2018 10:55:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Після побаченого відеосюжету, дуже захотілося туди потрапити.

Коли? Гадаю, вже після свят, коли горілка вип'ється та шинка з'їсться.
Хто має бажання організовано туди потрапити, підписуйтесь нижче.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Плануємо на якісь вихідні
+2

Golem

Я теж би зїздив в рідні місця
Дігери всіх країн єднайтеся!

Svyatodiy

Крутіть колесико!

Блондинка в кедах


Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Артем2041


Rufus

Be friendly to bats!

Golem

Цитата: Roy від 20.12.2018 10:55:49
Після побаченого відеосюжету, дуже захотілося туди потрапити.

Передивився відео. Теж хочу там побувати. Попри нього пролягала дорога до моєї бабці і цей завод я дуже добре памятаю з 4 років. Тим більше на його території стояла нафтокачка шо приваблювала погляд хлопчака. Але маю кілька зауважень до відео як людина що виросла коло того заводу.

Справді, завод працює. Правда колись там пара так йшла шо аж хмари утворювалися. Палили газом. А зараз коли не коли як з чайника. Я завжди з патріотичних міркувань купував тільки Дрогобицьку сіль. І часто за це платився кусками іржі знайденої посеред солі. Ну ви самі бачили на відео "технологію" виробництва. Добування солі, бувало що, роками простоювало і ніц не випускалося взагалі.

Також хочу наголосити шо територію заводу оперізує аж дві річки ванючки, які ше на заточили в колектор. Та й сам завод знаходиться в центрі міста. Про яку якість води на горизонті 50м може йти мова я не знаю. Але все рівно приємно шо в нас під ногами такі скарби як ото сіль валяються.

Файно шо є люди яким цей завод не байдужий. Як на мене, простіше все це знести і по старих фотках відбудувати як воно було хоча б в середині 80-х. А тягнути гуму і викачувати гроші з цехів в яких вже навіть не має даху...

За моїх 30+ років життя там якшо шось і забивали в ті балки, то тільки болт. Тому зараз "завод" в жалюгідному стані. "Надскладна" технологія виробництва рентабельністю в рази поступається шахтній. Його потрібно терміново відреставрувати. Гріти сирими дровами кусок бляхи зараз це вже смішно. А як же піроліз, як же СВЧ випаровування? До речі, СВЧ це був мій шкільний проект з яким я виграв олімпіаду, поступив в коледж і став інженером, все через сіль :)




ПС: Прохання статтю не критикувати. В мене самого вуха червоніють коли то зараз читаю :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Оскільки, наступні вихідні свята, пропонуються дати 26-27 січня або ж 2 чи 3 лютого.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger


Johnny

І це усе законно?

Андрій74

Най го качка копне...

Golem

Мені обидві дати підходять. Якщо 25 26 то буду навіть з Дзвінкою і батьками :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

SkiFFich

Будь ласка, не продовжуйте далі читати.
Читати це ЗАБОРОНЕНО.
Ні в якому разі не читайте даний текст.
Лише даремно втратите власний час.
Ну ось..
А я попереджав!

Lesyk


Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Indigo

Напередодні поїдздки я і Фенріз оновили тему цієї солеварні, - ми викали свої фоти звідти 2012 року.
https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,5460.0.html

Олесь

Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

287 Гості, 0 Користувачів