Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 6

Автор Bottlehunter, 19.03.2014 10:40:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Андрій74

Щиро вітаю всіх Михайлів,Михалин. Всіх благ Вам,і Вашим блиським. ;D
Най го качка копне...

Romchick

Вітаємо доброго модератора Bottlehunter`a з днем народження!
Бажаю міцного здоров'я, достатку, везіння, здійснення мрій.

Caesar

Десь далеко під кордоном місто є, що зветься - Львовом.
Тут живуть порядні люди, раді гостям від усюди.
Якщо їх не розлютити, довго в мирі будуть жити.
Якщо їх не дратувати, будуть всім допомагати.
Якщо їх не посварити, можуть всіх розвеселити.
Тут львів'яни файним соком, всіх вітають з Новим роком!
Тут бандери із добром, всіх вітають із Різдвом!!!

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Driver

Вітаю всіх Стефанів зі святом!

Смачної кави під час вилазок!

Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Bottlehunter

Дякую! Зокрема і за те, що підтвердилися постійне відчуття, що за мною слідкують)
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Вісім років тому була запущена оновлена версія Експлорера.

Вітаю всіх з нашим Днем народження. Дякую за чудові моменти разом та просто за те, що ви є.

Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Велике дякую тим хто заснував той ресурс, тим хто його підтримував і підтримує останні роки, і всі вельмишановним учасникам які в свій час так тепло прийняли мене сюди.

Наша спільнота то як якась друга родина, хтось ближчий хтось дальший але всі рідня) де всі близькі і рідні! Всього всім найкращого!!!

Окреме вельми дякую Golem за те що в свій час повірив в існуваня повноцінної печери біля львова взявши від мене слухавку, після чого зявився цей звіт, і я влився в цю нашу сімейку) не без допомоги Руфуса звичайно)
Він копав, і ти копай!!!

Dexter

Сьогодні нашому улюбленому товаришу стукнула серйозна дата, кому треба той знає яка саме  ::)

Тому, привітаємо й побажаємо всього найкращого Руфусу, щоб усе що ти собі задумав обов`язково реалізувалось  ;D

Rufus

Мої найщиріші вітання Romchik'у. Нехай здійсняться всі твої мрії і найпотаємніші бажання :-)


Be friendly to bats!

RottenDeath

Всіх з Новим Роком, всього найкращого, доброго натхнення і нових цікавих об'єктів, вилазок, пригод
...fidelis ad mortem...

Sorborn

Вітаю усіх з Новим Роком! Бажаю побільше класних вилазок у 2019 і нових знайомств!)

297 Гості, 0 Користувачів