Святкуємо Halloween

Автор Sunkatalano, 29.09.2009 00:06:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Sunkatalano

Цитуватинууууууу.і як має виглядати та "вечірка"Не зрозуміло чекання приходу наряда міліції, який за Законом України повинні нас випровадити з аварійної споруди? пити - не вийде (ми вже намагалися на дн Роя - ніц толкового не вийшло), тупо їсти - скучно, просто позажигати - потрібна музика, а музика це шум, а шум - це наряд міліції...саме тому я і казав що потрібне якесь місце, менш облюбоване стражами порядку.

хоча можливо я в чомусь помиляюся, і якщо так прошу мене виправити чи поправити...

Всі стражі поряку в цю грішну ніч будуть спокійно набиратися сил готуючись до охорони порядку на дільницях  :)
Отож можемо спокійно палити вогнище і ні за що не переживати)

Доречі пропоную виготовити кількадесят підсвічників з пінопласту, які ми потім зможемо закріпити на сінах вздовж тунелю і цим нагнати святкову атмосферу...

Fenriz

по моєму краще розгляньте варіант з бомбіком під добробутом. чисто, сухо, в центрі, можна закритись, можна шуміти.. + якщо хтось так горить бажанням - то і інтерєр попередньо приготувати можна.

Stinger

Та все би добре, якби останній болторіз не зламали... так шо добробут відпадає...

:-)

А кей-холдер так і не знайшовся?
Декольтем своїм мене манила.

zelja

Цитата: stinger від 25.10.2010 03:24:29
Та все би добре, якби останній болторіз не зламали... так шо добробут відпадає...
а до чого тут болторіз ?
ключ жеш є. :P

Stinger

В кого є? наскільки я пом'ятаю, його жостко проср@ли після відвіден Декстера і Кшисі...

:-)

ЦІе ще раз доказує, що баби зло, а водяра наше всьо. :-*
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

 На поточний момент ключ в Декстера, проте під Добробутом св'яткувати як мінімум не меньш запально ніж в Лощині...Згадайте добрих сусідів-стукачів.
Resistance is futile

SANECKA

Незнаю яка вас там ситуація сталась з сусідами-стукачами,але знаю що такий феномен в мене в районі розповсюджений.

zelja

Цитата: stinger від 25.10.2010 13:12:25
В кого є? наскільки я пом'ятаю, його жостко проср@ли після відвіден Декстера і Кшисі...
він казав шо є в нього. :P

Lesyk

може спочатку визначимось що то має бути? бо якшо ми хочем зробити просто фотосесію - то гопцаца в лощину, якшо ше хочемо стаканити - то усе стає значно складніше.

Romchick

Є ще легкодоступний бомбік під Ювілейним, але там герма до підвалу Ювілейного відкрита, небезпечно шуміти. І бомбік на Високому Замку, майже абсолютно незапальний, тільки незнаю в якому він зараз стані.

Sunkatalano

ЦитуватиЄ ще легкодоступний бомбік під Ювілейним, але там герма до підвалу Ювілейного відкрита, небезпечно шуміти. І бомбік на Високому Замку, майже абсолютно незапальний, тільки незнаю в якому він зараз стані.
Зараз там все плаває, як завжди о цій порі року... Без гівноступів не пройти...

Lesyk

бомбік на вз дууууже засраний наркоманами і іншим бидлом.  >:(

Roy

Так."говорили балакали - сіли та заплакали"... ;D Ну це закономірно, не так вже й багато ентузіастів цієї справи.
В кожному разі я хочу провести фотосесію в Лощині з використанням кількох гарбузів, свічок, ліхтарів. Зробити інсталяцію з зашморгом. Ще б хотів щоб хтось був в довгому чорному плащі з капішоном (може бути хтось або хтося :) ). Чорний плащ з капішоном має Стінгер, але у звязку з роботою в нього не вийде. Решта сценарію додумується вже по ходу п'єси.
Наразі в суботу вільний. Можна зранку, в обід а також вже ввечері. Кому підходить, і хто хотів б взяти участь пишіть нижче. А також, якщо є варіанти організації задуму, пропонуйте.
Meine Ehre heißt Treue

Romchick

Йа б хотів взяти участь. Але ще точно не знаю чи в суботу буду вільний через вибори.

Stinger

Ну якщо будуть якісь цікаві дівчата, які захочуть справляти хелоуін з видатними експлорерівцями, то я буду однозначна в своєму чорному довгому плащі і з капюшоном, але то тільки в цьому випадку, бо маю з ранку на роботу мандрувати, аби насяльника не ругався ;)

Lesyk

і я напевне буду ;)

zelja

Ройко шо ти напрягаєшся? ти шо не знаєш як то буде? прийде чоловік 4 і то ше якшо повезе . Як завжди   .

Stinger

а може ну його все нахвіг? прийдете в пивничку, купите пива, поп'єте собі тут, в мене гарбуз вже є, атмосфера святкова, троха зробите мені виручки в касу, та й нема що вигадувати... ;)

110 Гості, 0 Користувачів