Святкуємо Halloween

Автор Sunkatalano, 29.09.2009 00:06:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

 Також пристойний та цікавий варіант. А якшо обрати New Розділ, то:
 
   + палатки непотрібні;
   + їхати у два рази ближче та дешевше;
   + багато усього unexplored, для декого взагалі усе там таке (а їхати ой як варто);
    + афігенна природа, для тру-екстремалів файний піщаний кар'єр;
   + усьо чисто, охорона не чіпатиме (а як чіпатиме то й піде куди вона завичай ходит);
    + другіє достопрімечательності;
   - за ГСМ далеко йти, окрім того ГСМ-склад зачиняється об 20-00;

Resistance is futile

zelja

Плюси виграли :)

Golem

В мене ХеллОвін вдавсі, Любко зноу витєгнув ґарбуза на вершину.

альбом

А у вас шо?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Хм, а може вже цього року нам все таки влаштувати тру-хеловін? Підземний хеловін...)))
Наприклад та ж Лощина, нехаю б кожен з собою приніс б по гарбузу, поробити інсталяції всередині, зробити  з того містику, побавитись кольоровим світлом, зняти цікаве відео. Запросити друзів та знайомих та влаштувати паті. Можна навіть й журналістів запросити, якщо все гарно вийде.
Які думки по тому?
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Цитата: Roy від 05.10.2010 23:44:35
Хм, а може вже цього року нам все таки влаштувати тру-хеловін? Підземний хеловін...)))
Наприклад та ж Лощина, нехаю б кожен з собою приніс б по гарбузу, поробити інсталяції всередині, зробити  з того містику, побавитись кольоровим світлом, зняти цікаве відео. Запросити друзів та знайомих та влаштувати паті. Можна навіть й журналістів запросити, якщо все гарно вийде.
Власне про атмосферік паті і говорилося раніше, правда не в такому широкому колі.
Цитата: Roy від 05.10.2010 23:44:35
Які думки по тому?
Жує гарбузову кашу. :P
Декольтем своїм мене манила.

Lesyk

я теж +1 на святкування хероуіна
п.с. я думаю що ліпше б то було десь робити в якійсь закинутій будівлі чи недобудованій - шоб можна було розпалити величезне багаття, понаставляти гарбузів, і так далі.і шоб МЄНТАЗАВРИ стражі порядку чи сторожі не надокучали своєю присутністю...

Caesar

Якщо мене Візьмете я з вами .

І одна і друга ідея цікава, хоча мене чомусь більше привабляю підхід Роя до справи)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Для влаштування характерного для нас паті Хеловіна найкраще підійде Лощина. Не треба там великого багаття, там пасує утворити певну містику, за допомогою гарбузів та чогось (що придумаємо). Мабуть, це все таки буде унікальніше. Менти, вважаю, взагалі не проблема, ми ж не будемо там алко-треш влаштовувати, а "мистецьку акцію"  :)
. Все можна продумати, запросити також знайомих та журналістів.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

а, а я думав що буде вечірка :-\

Roy

Цитата: Lesyk від 06.10.2010 22:23:52
а, а я думав що буде вечірка :-\
а хто казав що її не буде, "утром деньги вечером стулья".   :)
Хто-хто, а це ми завжди встигнем  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

згідний з Роєм, треба зробити приємну вечірку, але не нажератися до усрачки, щоб потім бороду на себе пускати ;D  якщо робити світлову інсталяцію - то тре багато свічок (з чим частково я можу допомогти), або, чи також, потрібні ляхтарки, якісь дешеві, хоч і з запальнички, тупо приклеєні скотчем до стін в напрямку туалету місця святкування, хоча як на мене, то краще всеж таки свічки, багато свічок!!! шоб аж очі повилазили в гостей :o

kivi

свічки, то, звичайно, добре, але не впевнена, що в Лощині вони будуть доречні - звичайні ліхтарики з приглушеним абажурами, чи всілякою мішурою світлом, вирізблені гарбузи з тими ж таки світлодіодами всередині і обов"язково казан з якоюсь гидотою всередині.

Але думаю, що на природі таку таємничу ілюмінацію зробити навіть легше (живий вогонь, казан булькотить, гарбузи порозкидувані по периметру :) ). Та й святкування пройде не обмежене вузькими коридорами.

Ідея inkognito з Новим Роздолом мені імпонує більше всіх.

Roy

New Розділ то звісно добре, але там все зведеться до самі знаєте чого,  :) та й відстань, далеко, не всі зможуть там зібратися. Ще раз повторюю, хочу влаштувати в Лощині власне мистецьку інсталяцію, з задіяними свічками, світлом, гарбузами, екібанами і т.д.
Тут ставка в першу чергу на оригінальність. А в кінці вогнище можна розвести в районі СКА в ліску, що колись ми й успішно робили.

Meine Ehre heißt Treue

Stitch

Ідеї Роя щодо інсталяції найбільш цікаві і підходять як до дігерської тематики, так і до самого Хеллоувіна. Стінгер правий щодо "ненажирання"- йому ріспект за то ;). З оствітленням, - свічки то добре, але не-дай-Боже Рой напється :) , або хтось заплентається і перекине їх? . тому одразу краще зробити попід стінами просто ліхтарі з гарбузів та гарбузиків - і світло, і безпека, і дух торжества, а самі свічки вже біля основних точок (е.g. столи, ше шо там ви хочете ставити).

kivi

якщо єдина можливість відсвяткувати і ненажиратися це тільки в Лощині, то сумно за наші уявлення про відпочинок.

що ж до мистецького підходу, то з радістю допомагатиму у створенні інсталяції. Пропоную як моторошний варіант оздоблення Лощини петлі висельників (тільки не забути б їх позабирати після святкування, бо когось може і кондражка хватити), гостроверхі капелюхи і мітли

Stinger

Боюсь що мене не буде на хеловін-паті, я працюю в той день... :(

Roy

Цитата: stinger від 07.10.2010 13:21:13
Боюсь що мене не буде на хеловін-паті, я працюю в той день... :(
Не бійся! :) Почнемо пізно ввечері.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter_

А ще на Хеловін цього року припадають вибори, тому крім капелюхів і мітел пропоную порозвішувати по стінах потрети кандидатів ;) А якщо серйозно - чому б нам не зробити костюмований вечір, щоб було мегоцікаво і тру-незвично? Коли пізно ввечері до Лощини зійдутся мумії, повішеники, підземні потвори і Боріс Моісєєв, буде на що подивитися.
Най жиє Гуцулія!

inkognito

 :) ага & special guest star - Вад-Мих  :)
Resistance is futile

Stinger

Хто буде Бодєй Моісєєвим? ;D

145 Гості, 0 Користувачів