Святкуємо Halloween

Автор Sunkatalano, 29.09.2009 00:06:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Lesyk

чомусь мені здається що для мистеЦького зльоту для гарних фото і т.д. лощина не підходить - тре шось старіше і червоніше, а лощина вся засрана і розмальована всяким школоло.по-моєму краще б підійшо дойчляндький бомбік чи винні погреби...та і просто паті там робити нєоч - часто мєнтазаври на пару з гопніками і бухим школоло шастають...

Caesar

2 Lesyk  Так пропонуй щось Лощина ж не остаточний варіант...
Але якщо Лощина то тре буде суботник влаштувати)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Lesyk

2 цезар
Цитата: Lesyk від 07.10.2010 18:30:51
по-моєму краще б підійшо дойчляндький бомбік чи винні погреби
я одразу запропонував.а на свому "суботнику" ти хочеш стіни драяти? без образ, але я хотів би це побачити на власні очі...цей "суботник"...і бажано твою реакцію як все те шо ти відчистив засруть за наступний тиждень...

Roy

Цитата: Lesyk від 07.10.2010 18:30:51
чомусь мені здається що для мистеЦького зльоту для гарних фото і т.д. лощина не підходить - тре шось старіше і червоніше, а лощина вся засрана і розмальована всяким школоло.по-моєму краще б підійшо дойчляндький бомбік чи винні погреби...та і просто паті там робити нєоч - часто мєнтазаври на пару з гопніками і бухим школоло шастають...
Лощина для того якраз дуже підходить, це моє ІМХО. Який Дойчляндський, ну які погріби на ВЗ?? Незручний вхід, та й взагалі, не до порівняння. Які ше гопніки?
Гопніки й менти якраз на фото попадуть, ше краще буде :)
З костюмами хороша ідея, необовязково всім, але під якийсь такий образ вдягутись можна.
Meine Ehre heißt Treue

zelja

ША!!! Шкалата розкричалася  ;D ;D ;D  ;)
ВП - відпадають
Дойчляндський - відпадає
А на рахунок лощини: не всі кімнати там засрані і заригані ...

Caesar

Чому зразу стіни драяти? самі "культурні" написи можна завішати якимось газетами)))

якщо буде файне паті я готовий докласти рук щоб воно вийшло а гуляти в срачі якось не дуже хай і засруть але перепрошую я н ебуду ходити по склу і копати сміття
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Stinger

Цитата: Lesyk від 07.10.2010 18:30:51
чомусь мені здається що для мистеЦького зльоту для гарних фото і т.д. лощина не підходить - тре шось старіше і червоніше, а лощина вся засрана і розмальована всяким школоло.по-моєму краще б підійшо дойчляндький бомбік чи винні погреби...та і просто паті там робити нєоч - часто мєнтазаври на пару з гопніками і бухим школоло шастають...

Лесько, шось ти не по темі говориш, скільки разів ти був в Лощині? чи ти її бачів тільки на фото? Ти залазив в винні погреби, які пропонуєш? думаю що ні, чи так тобі зручно було в дойчляндський спускатися? або в середині пересуватися? ІМХО Лощина для нас є культовою спорудою, яка задає нам свої загадки, які ми постійно розгадуємо, це був мій перший об'єкт, на якому я вперше познайомився з учасниками форуму, в Лощині було випито не один літр коктейлю "Лощина", який до речі винайдений теж там, в Лощині проведено вже 3 зомбі-паті, і всі без проблем, ще не разу ми там не бачіли жодного ментозавра, а гопніки втікали від нас як перелякані щури, то постає питання - ЧИМ ТАКА ПОГАНА ЛОЩИНА???

Lesyk

це було моє ІМХО, а дойчлянський чи винні погреби - це я навів лише для прикладу (червона цегла, дух старовини і т.д.)
Цитата: zelja від 07.10.2010 21:15:02
А на рахунок лощини: не всі кімнати там засрані і заригані ...
в лощині фоткатися треба не в окремій кімнаті - а в коридорах (теж моє імхо) - шоб було видно усі розміри місця - а просту кімнату можна нарити будь-де.а коридори там всі засрані.
2 стінгер - в лощині був раз 5 не менше, в винних погребах тричі, і ще раз повторюсь що ці місця я навів лише для прикладу...
"ЧИМ ТАКА ПОГАНА ЛОЩИНА???" - просто брудно, і нє оч по темі..але якшо всі зберуться туди іти - з задоволенням приєднаюся...

Roy

Цитата: Lesyk від 07.10.2010 21:21:30
це було моє ІМХО, а дойчлянський чи винні погреби - це я навів лише для прикладу (червона цегла, дух старовини і т.д.)
Цитата: zelja від 07.10.2010 21:15:02
А на рахунок лощини: не всі кімнати там засрані і заригані ...
в лощині фоткатися треба не в окремій кімнаті - а в коридорах (теж моє імхо) - шоб було видно усі розміри місця - а просту кімнату можна нарити будь-де.а коридори там всі засрані.
2 стінгер - в лощині був раз 5 не менше, в винних погребах тричі, і ще раз повторюсь що ці місця я навів лише для прикладу...
"ЧИМ ТАКА ПОГАНА ЛОЩИНА???" - просто брудно, і нє оч по темі..але якшо всі зберуться туди іти - з задоволенням приєднаюся...
Думаю, вирішувати /де фоткатись, як, що і кого/ властиво фотографам. Особисто я в тій зариганості і замальованості можу найти якийсь цікавий момент для фото. Притому, що в Лощині не все є в такому стані.
Отож місце проведення ми вибрали, давайте перейдемо до ідейної частини.
P.S. коктейль "Лощина" мусить бути на паті))
Meine Ehre heißt Treue

zelja

Цитата: Цезар від 07.10.2010 21:19:11
Чому зразу стіни драяти? самі "культурні" написи можна завішати якимось газетами)))

якщо буде файне паті я готовий докласти рук щоб воно вийшло а гуляти в срачі якось не дуже хай і засруть але перепрошую я н ебуду ходити по склу і копати сміття
на шо ти її вішати збарашся?

zelja

Цитата: Lesyk від 07.10.2010 21:21:30

"ЧИМ ТАКА ПОГАНА ЛОЩИНА???" - просто брудно, і нє оч по темі.
Можеш запропунувати краще?

Lesyk

форт тараканів.і там робити можна всьо шо хочеш - починаючи фотографіями закінчуючи жосткою вечіркою.але надто далеко.

zelja

Цитата: Lesyk від 07.10.2010 21:50:06
форт тараканів.і там робити можна всьо шо хочеш - починаючи фотографіями закінчуючи жосткою вечіркою.але надто далеко.
Лесько ти шо попередніх постів нечитаєш? чи кипятильник пересав кипіти в черепі  ;D ;)
Чьотко було написано їхати за місто не кожен зможе по 2-ге тре на 2 дня їхати з таким розкладом, а я лічно не хочу мерзнути хер знає де.

inkognito

Цитата: Lesyk від 07.10.2010 21:50:06
форт тараканів.і там робити можна всьо шо хочеш - починаючи фотографіями закінчуючи жосткою вечіркою.але надто далеко.

  Хороша ідея, я десь ше читав про тру-радіолокаційну станцію десь коло БляДивостоку, Східна москалія, 13000 км відси здається. Якщо чесно, Лесику, ідея кепська.
   Панство, а ну припинили сі з Лесика знущати і увійшли в конструктивне джерело! Подумайте про те. що ви вище дописали, може не варто так різко? 
Resistance is futile

Stinger

конструктивно: по-перше тре визначітись хто йде, розпреділити хто шо бере з собою, розробити план, що ми там комкретно будемо прикрашати і чим, розібратись зі світлом, напоями, їжею.

inkognito

ІМХО тутко краще зібрати список людей, же 2000% будуть, а вже потому у приватному порядку вирішувати питання концепцій та деталей.
Resistance is futile

AHD

Цитата: inkognito від 08.10.2010 00:23:39
ІМХО тутко краще зібрати список людей, же 2000% будуть, а вже потому у приватному порядку вирішувати питання концепцій та деталей.

Як буди живий-здоровий, то приєднаюся!
Режим харчування порушувати не можна

Bottlehunter_

В мене ніч з суботи на неділю теж переважно вільна. Прийду, якщо ніц ся не стане
Най жиє Гуцулія!

kivi


Отже, з місцем визначилися - Лощина, час - ніч з 30го на 31е.

Пропоную обговорити наступні питання:
- перепусткою на свято може стати вирізьблений гарбуз або свічка
- може зробимо костюмовану вечірку?
- напої - хто що п"є, той те і бере
- закуски (узгоджуємо, коли стане відома точна кількість народу)

З.І. хтось в курсі - чи можна палити вогонь в тому парку над Лощиною, було б непагано зустріти схід Сонця, гріючись біля величезного вогнища

Lesyk

Цитата: kivi від 24.10.2010 19:25:11

Отже, з місцем визначилися - Лощина, час - ніч з 30го на 31е.

Пропоную обговорити наступні питання:
- перепусткою на свято може стати вирізьблений гарбуз або свічка
- може зробимо костюмовану вечірку?
- напої - хто що п"є, той те і бере
- закуски (узгоджуємо, коли стане відома точна кількість народу)

З.І. хтось в курсі - чи можна палити вогонь в тому парку над Лощиною, було б непагано зустріти схід Сонця, гріючись біля величезного вогнища
нууууууу.і як має виглядати та "вечірка"??? чекання приходу наряда міліції, який за Законом України повинні нас випровадити з аварійної споруди? пити - не вийде (ми вже намагалися на дн Роя - ніц толкового не вийшло), тупо їсти - скучно, просто позажигати - потрібна музика, а музика це шум, а шум - це наряд міліції...саме тому я і казав що потрібне якесь місце, менш облюбоване стражами порядку.

хоча можливо я в чомусь помиляюся, і якщо так прошу мене виправити чи поправити...
тим не менше я все-одно за щось таке-о влаштовувати ;) - я +1

274 Гості, 0 Користувачів