Я зміг і ти зможеш, якщо захочеш!

Автор zelja, 04.06.2019 13:08:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Дорогий читач тут ти не знайдеш магічних рецептів по схудненню - дієтичних програм чи супер таблетки яка вирішить всі твої негаразди зі здоров'ям чи лишньою вагою.
Це є моя історія трансформації способу мислення і погляду на навколишній світ.

11537830-1639979456258903-1416981265862186862-o" border="0

В далекому минулому бувши типовим представником молоді яка бухає курить і жре всяке гавно я не задумувався над майбутнім,
мене все влаштовувало ну може не все, але я на той момент нічого не хотів міняти.
Так я був душею компанії я не відмовлявся від пропозиції десь зависнути з друзями чи знайомими подебоширити в стані алкогольного сп'яніння
ну це ж так весело в тебе відключаються всі обмеження і ти типу "вільний" но насправді це не так но все по порядку!

Крім того я любив добряче навалити своє брюхо різною хавкою яка користі мені ніякої не приносила тільки тимчасове мимо літне задоволення на язику
Так воно мені доставляло багато задоволення, щоб його получати все більше приходилося їсти часто або багато або те і інше.
Все це пішло від батьківської гіперопіки, а саме загодовування (щоб був здоровий і сильний - рукалице)
Ухх як я тоді поглинав вареники по 3 тарілки за раз, котлети, різноманітні бутєри, солодкого валом я як це згадаю мені стає страшно,
а ще страшніше це те що я підсів на макдак який залишив на моєму тілі шрами у вигляді розтяжок на животі ногах і руках..
В добавок до цього я не особливо то і був фізично активний, в основному це просиджування штанів за компом, на велосипеді я не катався,про ранкову зарядку міг тільки мріяти увісні.
На протязі років моя вага коливалася я не завжди був супер бочеком, але так під сотню я важив.І в один піковий момент моя вага сягнула 108 кг при мому рості 175 см.
Благо те що сало розповсюджується рівномірно по всьому тілу і я був грубий всюди і зразу.

Thykkr-VUtc-I" border="0

Я зрозумів що дальше так продовжуватися не може треба зупинитися і щось зробити з собою!
Вже і не пригадаю що і як я робив на початку, але це було малоефективно і дуже повільно бо взяти і відмовитися просто так від харчової наркоти не просто!
Точкою відліку я беру 2015 рік коли ми з Тарасом (Gribkov777) сіли літом на велосипеди і почали крутити. Раціон я в той час ще не міняв особливо, можна сказил просто менеш жер..
Потім я познайомився з новими людьми які розділяли мої не здійснені на той дитячі мрії, а саме екстремальна їзда на велосипеді.
Після цього моменту я стрімко почав скидувати вагу, але це був тільки початок.

TU-Ee-Ss-Zfe-I" border="0

Екстремальна їзда на байку, а саме даунхіл-фрірайд вимагає швидкої реакції тіла, гнучкості та легкості, також потрібна непогана витривалість щоб затащити свій байк на гору та спуститися.
Постійні тренування на локал трейлах просто суперово спалювали жири + ми вирішили збудувати свої трейли в парку поблизу дому і це розтягнулося на 2 роки постійного махання лопатою та прикаткою + виїзди в гори, підготовка до змагань!
В цей період я собі дозволяв плотно їсти через те, що спалював теж не мало, але жир сходив швидше значно швидше!

Також в той період в мене був досвід розширеної свідомості після якого я кардинально переглянув свої погляди на життя..
Я побачив ці всі паттерни по яких живуть більшість людей як їм впихають ганво в голову з самого дитинства як маніпулюють і тримають в страху.
Зрозумів істинне призначення алкоголю і сигарет після чого відмовився навідріз і ніколи до цього не повернуся!
Усвідомив причино наслідкові зв'язки чому люди хворіють і швидко старіють, а бо тому що жруть всяке ганво заливають це все бухлом + постійний стрес повсюди..
З їдою було трохи повільніше але я вже до того начитавшись і протестувавши на собі різні варіанти дієт і раціонів розумів що для мене важливо що приносить мені енергію і хороше самопочуття,
а що важкість в шлунку і депресивно пригнічений стан, так так ви правильно прочитали їда може викликати такі стани..
Відмовився навідріз від м'яса почав значно менше їсти смаженого та солодкого. Поступово вносив все більше овочів та фруктів.

Саме основне в цьому ділі це відчуття свого організму, після кожного прийняття їди ти маєш робити звіт в себе в голові
- Ага так я сьогодні зїв на обід це і це.. важкості немає настрій хороший, енергії вагон все круто продовжуємо дальше!
- На нескт день (зїв пельменів) і просто охренів від того яка це цегла лежить в шлунку - настрою немає в'ялість цілий день енергії нуль, голова не варить.. нє нє нє дякую, смачно но воно того не вартує
І так з будь-який їдою на одній чаші стоїть корисність їди на другій її смакові якості!

image-55432b2b3cd6b3ddb8631f23f1a58e9a70ad32b3b28b8bafa5c2d0c1b5acde42-V" border="0


На протязі останнього року..
Я кожного ранку роблю зарядку 15 хв + велопокатуха (кардіо) 10 км або пробіжка тих самих 10 км (еврідей енд еврінайт) в сніг в дощ чи мороз це для мене закон !
Періодичні голодання хоча б 1 день на воді в тиждень (но це не обов'язково)
Побільше фізичної активності і позитивного мислення !
Мій раціон завжди міняється, але стержень цього є овочі фрукти горіхи
Від чого відмовився взагалі це бухло, курево, м'ясо, хліб, солодке (з ним не так просто тому що це ультра наркота тому деколи собі дозволяю)
Результат зараз моя вага коливається 70-72 кг при піковій колишній 108 висновки робіть самі!
Самопочуття : ну це не передати словами ця легкість це щось неймовірне + візуальний ефект і моральна сатисфакція від проробленої роботи над собою доставляє просто в космос!

З мінусів це є ехо минулого, а саме розтяжки та обвисла шкіра в районі живота (з роками шкіра має підтягнутися, а от розтяжки залишаться назавжди)

photo-2020-03-15-13-07-19" border="0

Тому дорогий читач якщо ти знаходишся в якомусь складному становищі та не бачиш виходу, знай він є завжди.
Те як ми сприймаємо і бачимо цей світ залежить тільки від нас самих, ми своїми думками створюємо свою унікальну реальність в якій проживаємо кожен день!
То чому б не зробити її яскравою і наповненню хороших відчуттів позитиву і любові до себе і всіх оточуючих навколо!

Golem

Круто! Молодець! Мені приємно що я тебе знаю :) І описав ти теж дуже зачотно. Вийшло значно лаконічніше ніж в мене

В обох випадках спільним є підхід до схуднення. Це зміна способу мислення та ставлення до життя. А розумне споживання їжі поступово приходить само. 

Ти дуже влучно підмітив що коли  є справа яка тебе запалює, то працюєш за трьох і можна взагалі ніц не жерти. І гарно худнути. Але регулярно так робити не треба. Травна система повинна працювати в будь-якому випадку. :)

Кинув лінк на звіт своїм знайомим. Дехто з них також повторив твій шлях і можливо колись поділиться досвідом. Дехто тільки мріє і досі думає що це неможливо :)

Дігери всіх країн єднайтеся!

gribkoff777

Однозначно МОЛОДЧАГА, мої триндьожі про йогу і харчування явно тебе зачепили )) На ровер я тебе всадив не влітку, рання весна була, здається.
Схуднення - спосіб життя.
Маю досвід голодування на воді -- 65 діб на самій воді (Лютий-поч.Березня 2016р.) -- (не для схуднення воно було) ваги втрачено ~25 кг, але за 2 місяці, це був крутий experience ))) з надзвичайними відчуттями,  потім було ще дві голодовки по 30 діб, після повернення до звичного раціону, все вернулося ))
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

252 Гості, 0 Користувачів