Оптова купівля 100 штук АКБ Li-ion Samsung INR18650-29E — 2900mAh

Автор Electri4king, 01.01.2019 18:19:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Цитата: Electri4king від 02.01.2019 19:28:21
Всі хто мають намір брати АКБ, можуть оплатити онлайн на карту ПриватБанку, вказавши повну суму за свою кількість і написавши мені в ОП дані платежу, щоб я звірився. Гроші можна скидувати до суботи (05.01.2019), і якщо більше не буде бажаючих то в той день і візьму. Після покупки узгодимо як ті АКБ роздам.

А можна мені повний нумер картки в ПП, також ПІБ було б незле для верифікації
Resistance is futile

Electri4king

Акумулятори замовив. Samsung INR18650-29E — 155 шт і 8 шт Panasonic NCR18650A (на прохання akazukr). Продавець сказав, що відправить пакунок у суботу 12 січня, так що залишається тільки чекати (виявляється акб не у Львові).
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Electri4king

І так, прийшли наші дєшманські акумулятори. Їхали з м. Червоноград службою НП, і мені з власної кишені прийшлось ще оплатити доставку 10 кг-вої посилки і накладний платіж (ненавиджу!). Який залишковий заряд ще перевірятиму з декількох банок. На вигляд акумулятори непогані, є сліди неакуратної розбірки батареї (майже на всіх є сліди КЗ довкола плюсового контакту), так що до ідеального вигляду приводити банки прийдеться вам. Банки 2013-го року випуску (хоча домовлявся і платив за 2017, менше з тим), напруга на всіх 3,49-3,5 В.

Забрати акумулятори можна в районі оперного і привокзальної біля 17:00 (-+30 хв) (повідомляйте мене завчасно так як не цілий день у Львові!). В суботу буду цілий день у місті і можете домовитись на зустріч у той день. Після отримання велике прохання відписатися, скільки ж енергії змогли витягти з тих акб, якщо маєте чим це перевірити. Дякую за увагу! (як казав пан Дохтор) За отримання пишіть в ОП і телеграм (@StalkMan) а не тут.




Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

akazukr

Ще раз дякую Electri4king, за його старання з покупкою акумів, ще окреме дякую за те що він домовився мені за Panasonic NCR18650A 3100mAh/5,9A.
Хотів би зробити невеликий звіт по отриманих акумах.
І так хотів би почати з якості зборки батареї акумів, арматура і клеюка були хороші (це тішить), тому віддерти хоча б один акум так, щоб не пошкодити термоусадку не получилось...

Тому були куплені майже рідна вже порізана і промаркована термоусадка на аліекспресі, може коме треба то ось посилання:
https://m.ru.aliexpress.com/item/32838664482.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32838664482&productSubject=32838664482&tt=Messenger&aff_platform=default&cpt=1549376096879&sk=bqQU3TXi&aff_trace_key=472fcb2d497c4771a177e1d1fdc9e1a6-1549376096879-03558-bqQU3TXi&terminal_id=c6767187a810490f8b328afa99200178
Потім діло було за провіркою самих акумів:

Розряджені були як бачите до 3,54В, що свічить про те що захист від перерозряду працював добре(нагадаю критично як напруга сідає нижче 2,7В), і акуми не мали би бути вбиті і втратити частину ємкості. Були заряджені до 4,2В в процесі зарядки не нагрілись, що теж добрий признак. Після зарядки всі протестував на ємкість, в останньому заході я ради  експеременту поставив на тест свій старий акум від панасонік на 3400 mAh, а один зі свіжокуплених поставив на відновлення подивитись чи буде ефект, і ефект був +2mAh ємкості, і заради цього я терпів шум вентилятора зарядки два дні і дві ночі :o

Всі акуми в результаті провірки показали ємкість від 3080 до 3150 при заявлених 3100. Результатом я задоволений. На цьому якби все. Залишилось тільки їх переодягнути як китай приїде. Всім успіхів! Щоб ваші ліхтарики не гасли в темряві, а вогонь в серцях від життєвих негараздів!
лиш би не гірше...

Electri4king

Всім дякую, хто взяв участь у покупці! На майбутнє, якщо буде ще одна потреба і також назбирається необхідна кількість люду то можна повторити покупку.
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Sunnyman

Ще напишу за акумулятори Samsung.

Протестував всі 20 шт і всі відповідають даташиту - мінамільна ємність 2862mAh при розрядному струмі в 500mA і розряді до 2.8V.
Середня ємність акумуляторів з пачки - 2902 mAh, максимальна - 2984mAh.

Єдиний мінус цих акумуляторів - приварені залишки нікелевих пластин, за допомогою яких акумулятори були зібрані в батарею.
Проте цей недолік легко поправляється за допомогою пласкогубців та наждачного паперу. Тільки робити такі маніпуляції потрібно дуже акуратно, щоб нічого не замкнути:


ІНТРОВЕРТ 997

Доброго дня, товариство маю бажання придбати декілька десятків акумуляторів http://www.olx.ua/uk/obyavlenie/akkumulyatory-samsung-inr18650-29e-3-6v-2900mah-2-8a-IDBIx9z.html#628f3e36a0, тому якщо є бажаючі долучайтеся до оптової закупівлі Samsung INR18650-29E.
Тут могла бути ваша реклама...

Sunnyman

Візьму 50 шт Panasonic NCR18650A 3100mAh/5,9A якщо можливо і пропозиція ще в силі.

414 Гості, 0 Користувачів