на Передавальний центр Львівської Телевежі, 12 лютого 11:00

Автор Golem, 23.01.2019 20:38:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Ростислав


Golem

Враховуючи кількість бажаючих пропоную пріоритет віддавати:

0) Організаторам причетним до екскурсії (Спартак, Бодя і інші не з експлорера)
1) Першим підписавшимся
2) Реально зацікавленим як ото Сталкер наприклад
3) Всі решті

Я йтиму в останню чергу
Дігери всіх країн єднайтеся!

Sorborn


ddyxkolja


inkognito

Resistance is futile

bodyabighit


graveDigger69

Добрий день, можна з вами?
Це будуть відвідини будинку що прямо біля вежі, чи телецентру нижче по схилу гори?

Golem

Приходь! Побачимо на місця як воно піде. Це перша екскурсія. буде будинок біля самої телевежі. Я в пятницю подзвоню і ще уточню чи все ок!
Дігери всіх країн єднайтеся!

ZaNuDa2402

+ Маю велике бажання там побувати суто з професійної точки зору. Адже сам навчаюся у сфері телекомунікації і для мене це не аби яка мрія
Mein Herz brennt

Golem

Екскурсія переноситься на один день на вівторок 12 лютого!

Прохання всім бути завчасно. З собою обовязково мати паспорти!

Екскурсію нам проводитиме Пінкевич Юрій Петрович Це директор і він забіганий. Тому він і попросив перенести візит на день, бо в понеділок ранок в нього дуже завантажений.

Наголошую що це є діючий і режимний обєкт! Нас туди впускають виключно з доброї волі директора і завдяки спільним знайомим. Тому всередині слід поводитися культурно та старатися нікому не заважати. 

Як я вже писав, невідомо чи всіх нас пустять за раз. Можливо треба буде розбитися на дві групи. Першими йтимуть ті, хто швидше підписався на форумі. Поза чергою йдуть спільні знайомі що помогли це організувати а також загальновідомі фанати цієї справи (всі їх знаємо).
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger


Wolff


Rufus

Be friendly to bats!

STALKER


Sorborn

А це безкоштовно чи треба щось зарлатити ща вхід? Якщо треба, то скільки?

Golem

Безкоштовно. Якщо пожертвуєш щось в го то я буду вдячний. Скільки не важко.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Sorborn


Golem

Все без змін! Чекаю всіх завтра коло телевежі. Не забудьте паспорти і запасіться терпінням. Можливо потрібно буде чекати поки перша група пройде. Востаннє така екскурсія була дуже багато років тому. Тому нічого гарантувати не можу.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Андрій74

Може вже є приблизний список хто іде в першій групі,а хто в другій?
Най го качка копне...

Golem

Як я вже писав список то і є форум. :) Ну подивився як воно буде на місці, скільки прийде. Може всі зараз пройдуть. Це добре що є такий ажіотаж.
Дігери всіх країн єднайтеся!

267 Гості, 0 Користувачів