Мої плани на 2019 рік

Автор Golem, 24.01.2019 05:25:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Привіт Всім!

Вирішив поділитися глобальними планами на цей рік і приблизними датами. Звісно шо все воно коригуватиметься по факту. Але тим не менше. То ж хто бажає приєднуйтеся!

0) Млинки як буде настрій
1) Кінець лютого - Памір з Дедмітом молодшим - Done
2) 8 березня - ЧЗВ, організовує Рой - Done
3) Травневі свята - Чорногора Печери - Done
4) Просто якісь теплі вихідні - печери Камянка - Done
5) Просто якісь теплі вихідні - Калуш - чекаємо поки шуміха вляжеться
6) Зелені Свята - пошук U88 під Яйком - Done
7) 30 квітня (вибори)/9 травня - Добити бомбік коло облради - Done

Список оновлюватиму по мірі поступлення нових ідей та виконання старих. Якшо маєте цікаві пропозиції - давайте, включу в список.

Також пріоритетом ставлю налагодження співпраці з владою і максимально легальне відвідування (для зрадофілів "паління") обєктів. А по простому - розвиток індустріального туризму у Львові.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Блондинка в кедах

Гарні плани! Бажаю їм реалізації!
З своєї сторони, можу запропонувати, і зорганізувати, замість Млинків відвідати  Атлантиду.
Млинки - теж красива печера, але в Атлантиді душевніше ;)

Roy

Та, я б теж Атлантиду б вибрав  ;)
Ну і, поки на Памір +
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

В прийдешньому році планую розширювати географію вилазок Європою. Наприклад, Півна група експлораційна згадували про печери чи шахти неподалік Жешува, це зовсім недалеко від нас. Крім того, хотілося би нарешті піти в похід в Татри і глянути підземні річки в Празі і Брно.
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Приєднаюсь до Пропозицій:
1)Роднянські Альпи Румунія недалеко просто добратись, круті гори.
2)Молдова
По дальніх
2)Лікійська стежка це дуже круто, прохід її і потім біля моря потусити пару днів.
3)Грузія можна в Сванетію махнути.
Тепер ще цікавіше тут є вже навіть маршрут і досвід колег, ми ж можемо додати обєкти індастріалу
4)Автомобільна поїздка Балканами, Гірська болгарія, і потім там Албанія, Македонія, наметами. бюджет буде мінімальний.

Це просто накидані ідеї а не мої плани.
Він копав, і ти копай!!!

Drusja

Я б на Памір теж з радістю підписався.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Le-i-3o

Цитата: Drusja від 24.01.2019 12:28:02
Я б на Памір теж з радістю підписався.
Ми говоримо про наш Памір?
Він копав, і ти копай!!!

Indigo

Я також маю деякі плани на цей рік, але напишу про них коротко: один план щодо книги, яку заплановано до 10річчя форуму (що під неї створено конкурс звітів) а інший присвячений львівському метрополітену. Про останнє я вже розказав під час недавнього святкування Декстеру і здається Інкогніто (на перекурі).
Якшо детальніше, то хіба вживу, найдоцільніше мабуть на зборах ГО, якшо можна.

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Indigo

Коли зійде сніг, варто напроситись на відвідання фанерного заводу: сподіваюсь побачити там купи тирси, яка виглядає і ПАХНЕ краще тоді, коли на ній нема снігу. Конкретно по датах ше не знаю. Але хотілося б цього року зробити офіційну людську екскурсію. Про це я вже написав.

302 Гості, 0 Користувачів