Підвал і Горище, пр. Шевченка 8, 2.02.2019

Автор STALKER, 31.01.2019 21:24:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Є варіант сходити в цей будинок в підвал і горище. Доступ любязно нам забезпечить Олександр Арістархов. Збір на 19.00 при вході в будинок. Підписуйтеся нижче.

Golem

Проплюсив. Не впевнений шо буду, але постараюся на 80%. Маю сидіти з Дзвінокю. Але старатимуся зі всіх сил :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Indigo


Sunnyman


Stinger


Roy

Meine Ehre heißt Treue

Rufus

Be friendly to bats!

Golem

Точно буду! А можна деталі: що це має бути, що ми там цікавого побачимо і так далі... Бо просто підвал і горище то я можу і в себе на Яворівській показати :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Блондинка в кедах


STALKER

Цитата: Golem від 01.02.2019 08:39:44
Точно буду! А можна деталі: що це має бути, що ми там цікавого побачимо і так далі... Бо просто підвал і горище то я можу і в себе на Яворівській показати :)
Там купа різного безхозного мотлоху є. В нас є любителі такого)) може кому що приглянеться) і так лежить роками. Може дехто мд візьме.) ну фото і відео то ясно. На Яворівську веди показуй з радістю огляну.
Та й цього тижня було купа срачу. Навіщо той срач, якщо можна кудись сходити?

Блондинка в кедах

Цитата: STALKER від 01.02.2019 09:17:32
Цитата: Golem від 01.02.2019 08:39:44
Точно буду! А можна деталі: що це має бути, що ми там цікавого побачимо і так далі... Бо просто підвал і горище то я можу і в себе на Яворівській показати :)
Там купа різного мотлоху є. В нас є любителі такого)) може кому що приглянеться) Може дехто мд візьме.) ну фото і відео то ясно. На Яворівську веди показуй з радістю огляну.

+ це будівля, в якому знаходиться книгарня НТШ. Там не може бути не цікавого підвалу чи горища  ;)

Roy

То що, треба вдягати старі лахи і йти ритись :)
Meine Ehre heißt Treue

Блондинка в кедах

Цитата: Roy від 01.02.2019 09:56:03
То що, треба вдягати старі лахи і йти ритись :)

Можна на годинку раніше зустрітись і піти поїсти тих азіатських смаколиків, що на Менцинського. Але без алко ::)

Johnny

І це усе законно?

Electri4king

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

John


Lesyk


ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

PrimaBezfiltra


ZaNuDa2402

Mein Herz brennt

272 Гості, 0 Користувачів