Чорнобильська Зона, на два дні з експлорерами

Автор Roy, 01.02.2019 00:04:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL


Роман_1980

Цитата: Roy від 01.02.2019 14:40:16
Цитата: Роман_1980 від 01.02.2019 14:36:51
Я би поїхав з дружиною, якщо ще є місця
Місця є

Відмінусуйте мені одного, жона передумала їхати, поїду сам.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Рута


Roy

Цитата: Рута від 06.02.2019 11:40:32
Ще є місця на +2?

Завтра скажу точно, бо буде контрольна перекличка та збір коштів.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Отже, список по порядку зголошення:

1. Golem оплачено
2. Блондинка в кедах оплачено
3. Stinger оплачено
4. Зелена Миша оплачено
5. Roy оплачено
6. Sunnyman оплачено
7. PrimaBezfiltra оплачено
8. deadmeat_junior оплачено
9. Цезар оплачено
10. YserL оплачено
11. Роман_1980 оплачено
12. Electri4king оплачено
13. Dyak оплачено
14. ІНТРОВЕРТ 997 оплачено
15. zelenuj оплачено
16. zelenuj + оплачено
17. Vasi4 оплачено
18. Roy+ оплачено
19. Roy+ оплачено

Гроші збираю до понеділка, до 10:00 ранку.
Реквізити надішлю кожному в пп. Якщо хтось не оплатить без попередження, тоді звільниться вакантне місце для інших, хто підписувався на поїздку.
Після переведення коштів, одразу вказуйте час та хто перевів, мені в приват.
Meine Ehre heißt Treue

Vasi4

Якщо таки хтось мінуснеться то запишіть мене на вільне місце.

Roy

З'явилося одне вільне місце!
YserL зайняв місце.
Meine Ehre heißt Treue

Rams

Дуже хочу!!!!  ;)
Якщо звільниться місце!
+1

Stinger

Місця всі зайняті, зголошуйтесь на наступний раз!

Dyak

Народ, а є якись план відвідин? Я бачу що ми на два дні їдемо.
Що брати з собою і т.д.
Shit happens...

axizep

а що за бусик буде? стоячі місця не берете?
Slavko

Roy

Цитата: Dyak від 12.02.2019 09:53:36
Народ, а є якись план відвідин? Я бачу що ми на два дні їдемо.
Що брати з собою і т.д.

В ближчому часі повідомлю.

Цитата: axizep від 13.02.2019 12:37:59
а що за бусик буде? стоячі місця не берете?

Група вже сформована, вільних місць немає.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Всім привіт.
Прохання в максимально стислий термін скинути мені персональні дані, в такому порядку:
- ПіБ, країна, дата народження, № паспорта.

Скидайте тут, або в телеграмі.
Дякую.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Для всіх:
0)  Паспорт не забути! В Дитятках звісно кльово, але торчати там два дні під відкритим небом?
1)  Одяг по прогнозованій погоді, самі вирішуйте як Вам комфортно;
2)  Шузи – бажано із моцною підошвою - купа битого скла, що хоче залізти Вам просто в ноги;
3)  Шось на голову як хто любить, щоб весняне сонце не спалило лисину як ото Руфуса під Немировом;
4)  In case of дощ – див пункт №1. Хапніть із собов одноразових дощовиків;
5)  Вокуляри: буде декілька місць, де пирдолить по беті шальоно, що слів сказати не є. Місця варто побачити, а окуляри моцно допоможуть в цьому. Звісно, скляні, не пластикова фігня. Але навіть без них буде все ок, але так безпечніше на старість;
6)  Рукавички – маст хев, жеб пилюку не збирати на руки, хоча б дві пари;
7)  Ліхтарик – в руки або наЛобник, маст хев;
8)  Дозиметри-радіометри: як кому цікаво, краще беріть із собов(позичте в друзів) - $10 оренди на добу тупо глупо та розраховано на забугрових туристів. Будьте мудрі та не ведіться на недоречні витрати;
9)  Банки сили(power bank), блоки живлення, модеми, кОбелі до Ваших гаджетів;
10)  Хорієте на шось? (як ото Руфус на алкоголізм чи Інтроверт на клептоманію металу) – хапніть ліки із собов. Лікар є на ЧАЕС та в самому Чорнобилі, де ми мали б ночувати;
11)  Вологі серветки – big pack або 4-5 менших, руки витирати або й дупу;
12)  Вода – 1,5-2 літра/писок доба. Пити буде хотітись шалено, от повірте мну. Можна буде купити в Києві, на заправці по дорозі в ЧЗВ та в самому Чорнобилі в магазині де ми будемо під обід п'ятниці (маю надію, тому куплю в Києві);
13)  Харчування:  мають обідати два рази – п'ятниця та субота (маю надію в столовці ЧАЕС, бо там прекрасно, тру і смачно). У п'ятницю сраня всі матимуть можливість поїсти в Києві, рівно ж як в суботу перед від'їздом -  повечеряти класично в KFC(слабаки йдуть в Пузату Хату). Питання вечері у п'ятницю та снідаку в суботу – it's up to us. Придбати їжу можна в самому Чорнобилі, як повернемось у п'ятницю ночувати(так, бухло і запивон там можна купити), а от продукти харчування (окрім Мівіни та консервованих/запакованих щільно) викликають деякі сумніви. Тому, я собі із батьком взяв ДПНП-П-6, цього має цілком стати на 2 писки на вечерю/сніданок. Не забувайте про Снікерси та набори із горішків-сцукохфруктів (десь до 30 грн в АТБ)
14)  Атрибутика: можна купити в бариг в Дитятках, можна в магазинах в ЧЗВ. Оскільки перші не працюють в неділю лише, раджу хапнути магніти та інше в самому Чорнобилі(коли їхати туди), а на виїзді поглянути до вищеозначених бариг
15)  Ті хто курить (ба палить) – не кидайте недопалків на землю. Це ж стосується іншого сміття. Краще візьміть із собов кульочок для сміття, викинути йго можна буде згодом.

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Маю питання: Як там з мобільним звязком та інтернетом? Тобто чи потрібно брати рації для спілкування?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Цитата: Golem від 01.03.2019 11:13:35
Маю питання: Як там з мобільним звязком та інтернетом? Тобто чи потрібно брати рації для спілкування?
Зв'язок там хороший. Принаймі в тих місцях, де ми будемо.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Привіт Всім!

Може давайте зробимо список на поселення? Хто де і в якому номері ночує.

Мій досвід організації турів для великих груп показує що це суттєво зменшує канітєлі при поселенні. Просто приходиш, береш свій ключ і йдеш закидуєш речі. А так всі починають шукати хто де з ким і як. Які номери бувають і тому подібне. + ми вже будемо втомлені. Якшо підготуватися до поселення наперед то це зменшить кількість харева і збільшить кількість задоволення.

Чи може вже такий список вже є?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Блондинка в кедах

Гарне питання!
Пропоную його перенести в обговорення в телеграмі. Нащо всім знати хтодеспав  :D

Мене прошу розмістити подалі від витонченого аромату шкарпеток і мелодійного храпу.

Electri4king

Неймовірні враження від поїздки.. Хочу туди знову!

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

247 Гості, 1 Користувач