Фото Сихівського Моста зверху

Автор Golem, 01.02.2019 08:43:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Привіт Всім!

Щось в мене хотюнчик кудись запхати свого фотоапарата. То ж пропоную цю споруду. Збираємося коло неї на 19-00. В цей час там вже нікого не має бути, а хто і буде то на очі ніц не бачитимуть. Бо то пятниця вечір. Заліземо наверх, спробуємо шось сфоткати
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Щось ніхто не спокусився на мою ідею, а обдзвонювати всіх вурчну було влом. Тому після реально нудного робочого дня я вирішив розвіятися.

Залаз простий до неможливості. дві хвилини і ти вже наверху. Драбина міцна і рівна.

Опинившись на рубероїді відчуваю себе повністю відірваним від світу. Навколо зорі та вогні міста. Знизу мене не видно то ж запалу нема чого боятися. Лише базові станції мобільного звязку просвічують мою голову на предмет хтивих думок.

Чому я не пишу в звіти? Бо це лише була розвідка боєм! Потрібно сюди нагрянути бандою зі справжніми фотографами і їх штативами для мобільних телефонів. Щоб все гарно відзняти. Бо насправді сихівський міст вночі виглядає бомбезно! Як і сам Сихів, а також центр Львова зйого  Високим замком і навіть банальна вулиця Лугандонська з її вічними черчами коло переїзду. В теплу пору року можна посидіти з пивом. А в холодну пофоткати залишки зерна всередині.



Сихівський міст


Матриця 2.0


Був би штатив для телефона то міг би починати новий срач на форумі телефон  vs дзеркалка


Залаз на сам верх. Якби хто мене спалив то відмазувався що лізу антени перегружати бо Андроїд завис

Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Дуже гарний вид на міст насправді! Залік!

П.С. Я б з радістю поліз наступного разу, сьогодні на жаль було не до полазок...
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

ZaNuDa2402

+ чудова нагода затестити новий фотік
Mein Herz brennt

STALKER

Я б хотів і вдень і вночі полізти. Стосовно денної пори пропоную четвер, буду на Луганській, правда не знаю о котрій годині.

Golem

Пройшло вже майже два місяці, а ніхто так і не поліз після мене. То ж я виріщив ще раз злазити сам, а також пофоткати Сихівський міст з іншої сторони. Ну і під шумок перенести тему в Звіти. Кому треба буде то створить нову в плаНах по цьому обєкту.

Ви знаєте чому поїзди з Франківського напрямку запізнюються частіше ніж з Київського? Все дуже просто! Тому що освітлення ділянки колії вздовж вулиці Лугандонської не працює в принципі. Відповідно, поїзди з Франкіуська змушені скидати швидкість аби ненароком якогось бомжа на колії не переїхати. Чи то просто блудять в темноті та й все.

От на одну з таких освітлювальних веж я і забрався. Залізо там ще міцне. Залаз простий, але троха стрьомний. Один невірний рух і є куди летіти вниз.

На вершині місця акурат для трьох дослідників або одного фотодрочера. Тому що навіть мінімальний порух рукою викликає відчутні коливання вежі. Після цього потрібно чекати кілька хвилин поки вона заспокоїться.

Всі фото клікабельні :)

Сихівський міст


ну і сам Сихів


Якраз Гарно місяць вирішив в кадр попасти


Матриця без таксофонів


Найзапутаніший міст Львова


Колишній Полярон


гамнОфіс Сайпреса


Будинок на поляроні ще не здали, а він вже сі світит


КрадиБанк


Лугандонська вулиця і автомийка з самозадоволенням


Моя вежа


на цій парковці ми колись драг рейсінг влаштовували. А зараз тут бруківка і Високий замок з зірками на задньому плані


Соррі за якість, фоткав телефоном. Як на мене звідси можна наробити купу класних нетуристичних ракурсів Львова
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Що то все нічні та нічні фотки. Успішно злазивши на ЛАЗ я був озадачений. Якщо прийду зараз на роботу то начальство подумає що я ненормальний. Тому вирішив ще троха пофоткати вже боянні обєкти. Світлини вийшли інакші, більш інформативні...





Ці памятники на фоні Сихова це просто чудо :)












Старався зробити лице схоже на Васіча коли його фотографують


Вагіни на Лугандонській :)


Щойно фоткав той кран з іншої сторони


Клозельники


Хімічний Завод


Всевидяче око Саурона






гамнОфіс Срайпеса і Катєльня Чорного Кочегара




Крадибанк


Податкова і труби ТЕЦ


Мені б такий вагінчик щебеню дорогу підсипати :)

Дігери всіх країн єднайтеся!

graveDigger69

а нащо ходити ще раз на лаз коли ти там вже був? і по два рази на ту саму щоглу лізти

Golem

Цитата: graveDigger69 від 03.04.2019 09:34:39
а нащо ходити ще раз на лаз коли ти там вже був? і по два рази на ту саму щоглу лізти

Умм, руки чешуться тебе забанити назавжди за порушення кількох пунктів правил, але відпишу. А зараз усне попередження.

А навіщо з дівчиною займатися сексом вдруге? Хіба одного разу не досить ? ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Більше року пройшло як я тут не був. А так їхали гарною компанією, чому б і не заскочити. Тим більше що нічого не змінилося. Залаз вільний а фоток з елеватора ніхто крім мене так і не виставив.

Під ним більше десяти поверхів


Два рога Козловського


Я й не здогадувався що можна ще і туди вилізти!


"Я сєбя хаваю от і до" як казав Класик


Вид на Навроцького


Львівметробуд прокладатиме повітряне метро гіперлупом


Вид на Високий Замок


Колишній Полярон


Звісно можна сидіти дома і скаржитися шо нудно і нема куди полізти :) А потім скаржитися що всі об'єкт залочили. Чи просто скаржитися на все, включаючи Голема. А можна бахнути Рево і гарно провести день ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

LEONID1991


Golem

Тиждень тому був відкритий. Це можна дізнатися по датах в назві файлів фоток ;)

Якшо будеш туди лізти то пиши в Плани! Можливо ще комусь цікаво буде піти з тобою. Матимеш гарну компанію і долучишся до розвитку форуму.
Дігери всіх країн єднайтеся!

244 Гості, 0 Користувачів