Офіційно в Стебник Шахта

Автор Golem, 02.02.2019 08:25:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

bodyabighit


Golem

Дзвонив Юрію Садовому. Він процес почав. Обіцяв до кінця зими все закінчити. Бо каже що весною болото буде і йому самому неприємно буде спускатися. Так шо все під контролем :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Цитата: Golem від 08.02.2019 09:39:58
Дзвонив Юрію Садовому. Він процес почав. Обіцяв до кінця зими все закінчити. Бо каже що весною болото буде і йому самому неприємно буде спускатися. Так шо все під контролем :)
Тобто Ще за зими маєм попасти?
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Казав що буде старатися. В нього ще є своя основна робота. Я йому запропонував свою допомогу, щоб звертався якщо шо. Процес триває.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Олесь

Максимальна група 8 людей,вище пише. Куди решту бажаючих подінете і яка процедура відбору щасливців?
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Golem

Традиційно в порядку хто і коли записався в темі. Я звісно шо буду говорити аби було два заходи. Якшо вдасться.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Є гарна новина! У вівторок 12 березня спускаємся в шахту в Стебнику.

В програмі відвідання Каплички, луговень, стаєнь, кінського ходку. З нами буде геолог який там все знає і кого можна все розпитати. По часу нас не обмежують, але коли зміна закінчиться треба буде виходити.

Є тільки 8 вільних місць. Тому прохання повторно підтвердити тут свою реєстрацію хто буде, час дають до вечора неділі 10 березня. В понеділок їм потрібно подати число і прізвища.

В Стебнику потрібно бути на 9-30 ранку. Троха напряжно з добиранням. Електричка встигає 1:1

Точка спуску Ствол Новий

З собою мати змінний одяг та взуття, ліхтарики, воду. Я теж там буду.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Цитата: Le-i-3o від 02.02.2019 10:14:15
+1 на 90%, точно скажу коли повідомите дату.
Підтверджу свою Участь завтра зранку
Він копав, і ти копай!!!

STALKER

Якби ти другий захід організував було б шикарно. на 12 березня мінусуюся, тому мене не подавай.

Golem

Один учасник якого ми всі знаємо любимо і поважаємо написав в приват і забив одне місце.  Він перед тим не реєструвався. Тому якшо набереться 8 учасників які регалися - правила є правила. А якшо буде одне вільне місце то він поїде.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Цитата: Electri4king від 02.02.2019 09:27:08
Кінець березня, початок квітня для мене ідеально. Поки я ЗА.

Підтверджую
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Олесь

Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Golem

Roy +1 згідно з початковим планом.

Є ще 2 вільних місця а далі будемо методом витіснення
Дігери всіх країн єднайтеся!

Indigo


Vasi4

Попередньо +1, завтра уточню чи буду.

Le-i-3o

Цитата: Le-i-3o від 06.03.2019 15:21:39
Цитата: Le-i-3o від 02.02.2019 10:14:15
+1 на 90%, точно скажу коли повідомите дату.
Підтверджу свою Участь завтра зранку
Я мінус зі списку, з нової роботи не так легко відпроситись нажаль.
Він копав, і ти копай!!!

Wolff

На жаль Я  мушу пропустити. Дочка зламала руку. Зараз не до подорожів (((

Rufus

Be friendly to bats!

VasylDro

Якщо буде місце то я б дуже хотів...

Golem

Цитата: VasylDro від 09.03.2019 19:30:05
Якщо буде місце то я б дуже хотів...

Так. Давай! Який в тебе є досвід подібних вилазок під землю?
Дігери всіх країн єднайтеся!

241 Гості, 0 Користувачів