Офіційно в Стебник Шахта

Автор Golem, 02.02.2019 08:25:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Golem

Привіт!

Є домовленість шо можна попасти в Стебник офіційно. Спуск відбуватиметься в робочий день. Проведете там цілу зміну. Подивитися полазите де хочете.

Мені такий варіант не дуже підходить. Бо мене з нового року на роботі перевели на підтримку бородатого глючного коду. Відповідно помінялося начальство. Цю роботу я роблю погано. Тому мене ніхто не відпустить на день. І таке мене чекає напевно весь цей рік дупа. Проте коли тут збереться хоча б 4 людини то я допоможу все організувати. Максимум група 8 людей.

Тому пишіть кому цікаво + і орієнтовну дату. Процес виглядатиме троха складно. Коли будуть відомі бажаючі, треба буде написати заяву, паспортні дані. Почекати поки це затвердять аж в Києві. Потім пройти інструктаж ТБ і все таке. Зате в шахті можна буде глянути луговні, конюшню, капличку, депо і все таке.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Electri4king

Кінець березня, початок квітня для мене ідеально. Поки я ЗА.
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Golem

Супер! Класно шо не заржавіло! ще двоє до групи і я дзвоню Садовому, даю вам його контакти і вперед проходити бюрократію!

Наприклад символічна дата 1 квітня, понеділок! Як вам?  І для звіту назва є вже готова, у гІмні (наголос на перший склад)

"Бо Стебник для нас, задача на сміх" :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lesyk


Wolff


Le-i-3o

+1 на 90%, точно скажу коли повідомите дату.
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Супер! Бажаючих бачу є...

Пропоную 1 квітня! Всім підходить?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Indigo

+
щодо дати: я за те шоб пошвидше (протягом лютого і березня)
ну і я проти першого квітня, - це день після виборів (на жаль!), це для когось може мати значення. І як на мене то якщо все-таки в робочий день, то у п"ятнницю, чому? Якшо ми там проводимо цілу робочу зміну, то наступний день тре від неї просто відпочити, - все-таки це є навантаженням на організм, який не дуже підготовлений до таких умов перебування багато годин.

Golem

ой, я шось про вибори і не подумав. аполітичний. До речі, в день виборів можна ломитися на будь-який обєкт, охорона буде послаблена. Голосуватиме!

Лютий в нас вже заповнений доволі щільно. Початок березня Чорнобиль. Ну і часу на бюрократію в лютому лишається мало.

як на рахунок 15 березня?
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER


ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Golem

ок! Приємно що бажаючі є.  Збираю тоді голоси до понеділка і подам вас всіх на отримання дозволу. А хто поїде той поїде. там просто місткість ліфта 8 чоловік максимум
Дігери всіх країн єднайтеся!

Fry


Олесь

Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Андрій74

Якщо не буде ніяких нежданчиків,яб теж приєднався.
Най го качка копне...

Rufus

Попередньо +1. Все залежить від дати.
Be friendly to bats!

Golem

Подзвонив Юрію Садовому. Розказав шо група в нас вже є. Він обіцяв почати процес. Дата буде та яка йому зручно. Бо він хоче з нами і тому помагає :)

В пятницю його пінгану ще раз за статус апдейт.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Якщо буде можливість не першого квітня то було б добре.
Він копав, і ти копай!!!

YserL


247 Гості, 0 Користувачів