Памір, по раз другий!

Автор Golem, 02.02.2019 10:44:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Як я писав в планах на 2019 рік - їдемо на Памір!

Щодо дат то тут вибір невеликий. 8 березня Чорнобиль, не підходить, 1 березня - в мене корпоратив :( Далі шахти.

Тому пропоную 22-24 лютого. 22 в пятницю ввечері виїжджаємо. Їхати 8 годин. На саму гору шансів заїхати мало, куди серйозніші офроадери ніж я рубалися 2 дні. Але спробуємо.

Від села йти наверх 6 км, десь 2 години по снігу. Там далі ночуємо в колибі. Якшо будуть зірки - гуд, ні - ну то ітак добре шо в ми Карпатах :)

В суботу зранку відсипаємся, провідуємо Кляузу в Сераті.  В неділю їдемо назад у Львів.

Зголоситися треба до 7 лютого щоб я встиг відправити паспортні дані в прикордон службу. Хто їде - мені в ПП всі паспортні дані з хто видав і пропискою.

Зараз їдемо я і попередньо deadmeat_jun. Є ще два місця в джимміку. Якшо назбирається більше людей то можна взяти легендарну Червону таврію! Якшо не продасться до того часу. Зголосіться хто має права і готовий їхати!

Наявність зимової споряги обовязкова!

Ось звіт з попередньої мандрівки на Памір
Дігери всіх країн єднайтеся!

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

deadmeat_junior


deadmeat_junior

Але хто ставить плюс, пам'ятайте, що потрібно мати зимове спорядження, бо їдемо, курча, в гори

Johnny

Цитата: deadmeat_junior від 02.02.2019 11:58:36
Але хто ставить плюс, пам'ятайте, що потрібно мати зимове спорядження, бо їдемо, курча, в гори
А що саме треба мати для тих хто тільки відкриває для себе зимовий похід у гори?
І це усе законно?

Golem

1 - нормальні шкари, не міські. Щоб на мокрому снігу не промокли наніц а потім не замерзли за ніч. В нас в офіційній групі якраз вчора було обговорення взуття
2 - На шкари бахіли щоб сніг через верх не попадав
3 - туристична Куртка (лижна підійде)
4 - теплий спальник з комфортом хоча б нуль. В колибі не буде аж так зимно, але все рівно
5- бажано мати лижні штани, хороший рюкзак, каремат
6 - лобковий ліхтарик для колибінгу дуже зручно

Решта опційно. Це все можна або позичити або взяти на прокат в Горганах.  Якшо шось забув з обовязкового - напишіть будь-ласка

Троха більше про спорягу є тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

Олесь

Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Golem

Супер! Перша машина готова!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Що ж, ніхто більше не зголосивсяю Посилаю нині дані в Прикордонслужбу. Створю групу в телеграм з учасниками щоб зручно було координувати
Дігери всіх країн єднайтеся!

Олесь

https://www.facebook.com/100017169012127/videos/337450650170566/UzpfSTEwMDAyMTI1NTc5NTMxNzozMDA3NTk1NjczMDkyMzQ/   Погранка в Селятині. То  якраз там де ми їдемо))),початок підйому на Темнатик .Во як заводить , привик до комфорту.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Golem

Рюкзак спакований. Балони заправлені. Прогноз погоди перевірений. Мороз, вітер і сніг. Має бути весело :)

Все без змін. Завтра вночі четверо бійців Експлорера вирушають на штурм Румунського кордону :) По можливості при наявності нету скидатимемо фотки
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Цитата: Golem від 21.02.2019 18:29:59
Рюкзак спакований. Балони заправлені. Прогноз погоди перевірений. Мороз, вітер і сніг. Має бути весело :)

Все без змін. Завтра вночі четверо бійців Експлорера вирушають на штурм Румунського кордону :) По можливості при наявності нету скидатимемо фотки

Гарного Вам Походу.
Він копав, і ти копай!!!

Олесь


Сьогодні 2 туристів загинуло (замерзли) на Попі Івані,6 обморожених рятувальники знесли вниз(((. Нашу компанію занесло 45 км. далі ,в глухий закуток Карпат ,під Румунію.Сніги ,провалюємось по пояс,тут і ночуватимемо.Круглі купола ,це колишня секретна радіолокаційна станція Памір ,були там сьогодні. Природа супер))









Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Олесь

  Кілька фото з ночівлі. До нас приєдналось ще 9 туристів,з них 2 дівчини,львівяни.  Всі спали ,ми ж ножовкою пиляли дошки на нари,тож мали найкращі місця,біля грубки ,в теплі.)



Наш обігрівач) ,піч супер.







О 3 ночі встав ,розтопив грубку ,о 6год.  усіх розбудив,зустріли схід сонця і рушили вниз.Машину залишили десь біля 4 км. нижче.



Їдемо  назад.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Олесь

Що до трагедії на Чорногорі
http://report.if.ua/lyudy/na-popivani-zagynuv-kolomyyanyn-yakyj-ranishe-pidkoryv-monblan-ta-kazbek/?fbclid=IwAR3_XYzFKVU_qSOj-Z-Kv8sbRE-eSXsGo9YE8uPYzo00ugecSDbrwez43cM

Чому з групи 8 чоловік загинули двоє: один з них багаторічний керівник станції Юний турист, інший досвідчений альпініст (Казбек, Монблан...). Йти там годину до колиби. може й менше. Погода ні при чому, це не морські шторми, не -40. При -20 ходив на Піп, був вітер, була видимість нульова, нічого страшного. Злегковажили в горах. Люди йшли в гори у флісі та футболці (і це досвідчені, сам таких зустрічав в горах, їм жарко)

Ось так ходити в гори, як на фото, не можна, погода міняється несподівано. Ну але досвідчені не понесуть 22кг. рюкзак, вони бач "легкоходи". Шкода хлопців, мало людей, які гори люблять, та легковажити не можна ними, це не міський парк. Я в ці дні був на Темнатику, це 45 км. далі, ночували. Сніг, мороз, вітер ну в горах як в горах.

І це ще мене вразило:
"Троє рятувальників обморозили руки та обличчя, коли евакуювали туристів з гори Попіван"

Рятувальник без рукавиць, без балаклав на фото, звісно, що обморозив руки, лице (трохи дивно бачити таке від рятувальників, професіоналів). Я мав дві балаклави, дві пари рукавиць, два спальника, куртку аляска..., ну я ж аматор тож підготувався. А чому снігоходами не везли, які їм подарували поляки, на лижах не везли, хто з лижами, а хто як хоче, де стандартизація екіпіровки ? Чому тягнули як звичайні туристи, аматори, а не професіонали ?
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Блондинка в кедах

Сумно це все виглядає...Цього року, як ніколи, нажаль, Карпати забрали дуже багато людських життів.
Десь легковажність, десь самовпевненість чи дурість, десь халтурне відношення...

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

267 Гості, 0 Користувачів