Місце для пейнтболу

Автор Extreme, 29.09.2009 12:08:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Extreme

Народ викладайте сюди місця, які на вашу думку цікаві для проведення пейнтболу.
Багато місць вже освоєні цим видом віпочинку, тому шукаємо нові...

Від пейнтбольного клубу "Extreme ball" (www.xball.lviv.ua) окремий приз переможцю за надання координат ідеального поля. Приз - безкоштовний прокат спорядження+500 куль.

Golem

Ну думаю поділити місця на дві категорії: близько від Львова і Далеко Від Львова. Природні обєкти типу лісів не пропоную, бо їх навколо ітак достатньо.

Близько:
- Класика Іскра і тут
- Полярон Є вилика відносно відкрита ділянка з перещкодами
- Завод на луганській Є сторож, пияк
- Залишки Автонавантажувача також є сторожі, з автоматами
- Закинута ВЧ біля Аеропорту Є охоронці, але добрі

Далеко:
- Сірка в Новояворівську і тут
- Сірка в Новому роздолі
- Завод в Пустомитах
- Стебниківський калійний комбінат
- Аеродром в черлянах

Я, як адміністратор, йду поза конкурсом. так шо решта учасників мають змогу одержати гру на ШАРУ!
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

я непроти побiгати :)

Golem

Хоч бігати - згадуй імсця ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Extreme

Цікаві ось ці місця:
1) Завод на луганській Є сторож, пияк - я правильно зрозумів, це до лазу відноситься територія?
2) Закинута ВЧ біля Аеропорту Є охоронці, але добрі - я так розумію з ними можна домовитись?
3) Завод в Пустомитах - в темі написано, що завод напівдіючий. Хто там був, скажіть, що з частиною заводу яка не діє? Чи охороняється вона? Чи реально там приїхати і пограти чи треба буде лізти через паркан?



Golem

Сама споруда на Луганській до Лазу не належить. Хлопці пролазили через дірки. З охороною говорити не пробували. Зато ти глянь на фото - ідеальне місце для пейнтболу. Плюс у Львові там точно ніхто ше не шпіляє. ;)

ВЧ - так. охорона чисто номінальна, охороняти там нема чого. та й дітваки неподалік футбол грають. І паркан покоцаний. Коли ми зайшли надто глибоко просто чемно попросили піти пояснивши шо то їх робота. іАле території побігати є і є. Плюс зручне добирання :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Extreme

З Луганською погоджуюсь...
На початку року пробував туди попасти, не вийшло - всюди була охорона

RoMeL

Покинута адмін будівля  на Городоцькій  біля метро, охоронців немає... правда троха небезпезно бігати по поверхам  ::)

Fruere vita, dum vivis

YserL

Недобудова біля тракту глинянського, вул. Тарасівська, 9 поверхівка.

inkognito

   1) як не верти, але New Розділ бест-оф-зе-бест. - доведеться помучитись із 1,2-1,5 год. у бидловозі якшо кумпанія не на машинах. + тру відчуття, якого більш ніц ніде не дістанеш!
   2) ву Львові, Мазепи-Чорновола, старий басейн нікт здається не згадав!
   3) для тру-Екстремалів Танк-Завод, можна позмагатись у спритності із патрулями та псами  :)
Resistance is futile

Romchick

А ще є так місце, називається ЛІС!!!!! Там можна будівати свої укріплення, копати окопи, ховатись за деревами і т.д., нікому не заважаючи, ненищачи об'єктів, і ніхто після вас не підірветься на розтяжці після якої треба прати штани від зеленої (або ше якоїсь фарби).

IMHO: ідіть в ліс і там бавтеся. І взагалі по-моєму розміщувати такі повідомлення, як топікстартер з посиланням на явно комерційний ресурс нагле порушення пункту 4.2 Правил форуму

inkognito

  Не гарячкуй Romchick'у пліз, направду кулєги допомоги просили із локаціями. + невеликий бонус переможцю за старання. Шацуй то як дружню допомогу.
  Зрештою у Правилах є пункт 4.8.6  :)
Resistance is futile

zelja

В лісі теж непогано
великий плюс лісу  
- робиш шо хочеш і ніхто ніц не скаже :)
І як казав Ромчик не засрем обєкти :)


Golem

Тарасівська - зачот! Про неї я не знав! Ше би фото...

Знайшов пару фото в Себе. Чи не воно? Бігав там колись. на пеердньому плані - Коржик.

На рахунок реклами. Автор має достатню її кількість в інтернеті і без експлорера :) І йому справді потрібна допомога. Якби пост був типу "Гра в пейнтбол з нашим клубом" це була б реклама. Але і її в деяких випадках треба дозволяти 4,8,6. Якшо це роблять знайомі люди. Треба ж помагати один одному!

Пункт 4,2 правил існує для того, шоб форум не засирався рекламними повідомляннями всього на світі від чужих людей.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Extreme

Цитата: Romchick від 29.09.2009 23:18:54
А ще є так місце, називається ЛІС!!!!! Там можна будівати свої укріплення, копати окопи, ховатись за деревами і т.д., нікому не заважаючи, ненищачи об'єктів, і ніхто після вас не підірветься на розтяжці після якої треба прати штани від зеленої (або ше якоїсь фарби).

IMHO: ідіть в ліс і там бавтеся. І взагалі по-моєму розміщувати такі повідомлення, як топікстартер з посиланням на явно комерційний ресурс нагле порушення пункту 4.2 Правил форуму

Romchick - ні в якому разі не хотіли скористатись ресурсом для рекламних цілей:) да і ви від нас невеликий бонус отримали в вигляді Липівки:) :
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,803.0.html
На рахунок лісу з цим складно, в нас народ мяко кажучи некультурний. Настроїти и нарити можемо будь що, але приїдуть "шашличники" і від цього нічого не залишиться крім сміття.

До речі загадав, в нас площадка в брюховичах на місці укріплень з першої світової, її я не бачив в вас на ресурсі, хоч місце довсить відоме і цікаве. Якщо дісно її нема можу створити нову тему...

Golem

Дякую. Я го знаю. Фотоальбом тут. Просто не бачиу сенсу його описувати, по цьому спеціалізується інший ресурс. Але якшо викладеш пару фоток як воно є зараз з вашими Укріпленнями - буду вдячний.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Extreme

Цитата: Golem від 30.09.2009 10:53:53
Дякую. Я го знаю. Фотоальбом тут. Просто не бачиу сенсу його описувати, по цьому спеціалізується інший ресурс. Але якшо викладеш пару фоток як воно є зараз з вашими Укріпленнями - буду вдячний.

Укріплень ми не родили, місцевість дозволяє і без них грати - достатньо бункерів, рвів, окопів.
На сайті є фотки з гри, але ми не задавались ціллю фотографувати місцевість, тому є що є:) :
http://xball.lviv.ua/fotogallery/games/23_04_09/?s=40

Romchick

Ну, якщо то для знайомих\кулєг, то беру слова назад(про рекламу)
А про ліс, то колись сам приймав участь в такій грі. Навіть дуже сподобалось ;D

SOC

Завод у Пустомитах навряд чи придатний. Я не робив фото під транспортерами- там джунглі, при чому і рельєф весь у ямах. Робочі і неробочі ділянки там впритул(неробоча тільки та башта).
Теж спочатку дратувала комерція, але як не як, місця нам не належать(або може я про когось мало знаю?) і всі ми їх відвідуємо майже нелегально. По тому принципу- краще пейнтбол, ніж обкурені гопи(хоча і гопам можна, у пейнтбол в смислі). Єдиний мінус - після гри фарба з шариків робить будівлю непридатною до альпінізму, на рахунок того ж тракту Глинянського- вона і так досить одноманітна, не шкода. Сподіваюсь, при соло просочуванні на одне з місць (як завжди спонтанному і не узгодженому ні з ким) не отримати вашу кульку ;)
Я не тормоз- я повільний газ

slod

Шановний Extreme, та інші члени xball.
В першу чергу раджу навчити всіх ваших "бігунів-малярів" ТЕХНІЦІ БЕЗПЕКИ!
Близько місяця тому в брюховицькому лісі стався прикрий інцидент. Ви розпочали свою гру не перевіривши наявність людей в зоні поля бою. Гра призупинилась тільки хвилин через 5 з того моменту, як хтось з ваших помітив людей. А цими людьми виявились двоє працівників органів. Добре, що це був вихідний і їх позаробочий час, та й не хотілось псувати настрій.
По друге, Брюховицький форт є історико-архітектурною пам'яткою фортифікаційного будівництва, який тільки один з одинадцяти дожив до наших днів, і тому НЕ  ТРЕБА НА НЬОМУ ЗАЛИШАТИ написи, зроблені під трафарет, з координатами вашого клубу!

390 Гості, 1 Користувач