Місце для пейнтболу

Автор Extreme, 29.09.2009 12:08:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Golem

Значить їдеш як з Замарстинівської на Брюховичі. Дорога йде поступово вверх, минувши найвищу точку - йде вниз. Після кількох сотень метрів спуску зліва на краю лісу побачиш автодром, де тренуються автомобілісти. Справа - цвинтар. Через цвинтар йдеш дорогою вгору. Через 5хв попадаєш на ДОТ-и. Карта в додатку.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

А ще в Брюховичах є закинутий піонерський табір з багатьма будинками. Думаю не погане місце.


ponchyk

Дякую Golem, знайшов.

Табір теж цікава штука, а де саме він там є?
Wasssssaaap!!!

Romchick

Покинутих таборів там багато, а цей на повороті біля першого озера або біля "Колиби".

Extreme

Цитата: ponchyk від 02.10.2009 20:44:39
Шановний пане Extreme, колего, так сказати. Я також завідую пейнтбольним клубом. Чи не могли б ви детальніше розповісти про місцезнаходження легендарного Брюховицького форту, щоб я і мої клієнти, також змогли насолодилися атмосферою другої світової під час гри.
Наперед дякую.

Колега, дзвони на номер 8-066-7722222 або на 8-050-3170018 - с задоволенням роскажемо і покажемо.

ponchyk

Дякую Extreme, з допомогою хлопців з форуму - вже знайшов.
Wasssssaaap!!!

Golem

Нині згадау ше про три місці для пейнтболу. Вважаю шо вони підходять 100% Обидва чисті, багато перешкод, в зоні міста і мають вільний доступ.

Перший - труби. Їх видно з обїздної Львова, якшо їхати в сторону Рясне. Заїзд попри Софікех-Митницю. Поворот маркований купою знаків, та й труби з дороги видно. Снизу мають по 5 рядів стовпців, 10 штук в ряді. Відстань між ними 2м. Можна як ховатися за ними, так і оббігати по колу. З табору табір не прострілюється. Правда нема кемперських точок.

Другий - недобудова Автонавантажувача перед мостом на Рясне-2. Зразу біля зупинки. Кімнатка бетонними перешкодами. Навколо трава. Цей мені  менше подобається.

Третій - закинутий корпус хімсільмаша на Шевченка 357 навпроти труб. Вхід умовно вільний. Охорона самого будинку є, але всередину пройти можна без перешкод.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

  яко ти мене випередив. 3 годинки тому проїжав там і думав на форум дописати саме про них  :)
Resistance is futile

Golem

:) Якшо обєкт виграє - візьмеш приз. Бо я ітак поза конкурсом. Якшо наробив ше якісь фото - викладуй.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

  Неа, я також поза конкурсом. Просто ідея в голову прийшла як комини побачив і згадав шо там ся творить. Там не був, зато був де інде. Завтра буде гарний звіт сподіваюсь до вечора!
Resistance is futile

SOC

А взагалі виникала думка, як чистити об"єкт від кульок? Фарба/желатин з них при певній кількості на м?­2 практично подібна на солідол. Який, як відомо є одним з анти-сталкерських заходів >:(
      Наглядний приклад фак-парк, 1й поверх(тобто нижні 2,5-3 м в залі). Самим гравцям напевно теж не так комфортно, як було перший раз, а крім них там як мінімум ще 3 хоббі практикується. Це і фотосесії, і умовно безкоштовний зал на зиму/дощ для паркуру, акро, на худий кінець просто "сільських" стрибків і підтягувань.
Думка просто в дусі 21 сторіччя, безвідходних технологій, екології і просто як частого відвідувача місць. Не факт, що прибирати потрібно після кожної гри, але певний % часу і сил потрібно виділити. Приблизно як на прибирання цеху в металообробці. Хоч присипати піском, чи гарячою водою. Як варіант - %(дуже малий) від оплати за гру персоналу самого об"єкту за прибирання(якщо такий існує), чи як додатковий дохід для малозабезпечених(чекушка місцевому бомжу ;)
Я не тормоз- я повільний газ

Extreme

Цитата: SOC від 06.10.2009 01:27:03
А взагалі виникала думка, як чистити об"єкт від кульок? Фарба/желатин з них при певній кількості на м?­2 практично подібна на солідол. Який, як відомо є одним з анти-сталкерських заходів >:(
      Наглядний приклад фак-парк, 1й поверх(тобто нижні 2,5-3 м в залі). Самим гравцям напевно теж не так комфортно, як було перший раз, а крім них там як мінімум ще 3 хоббі практикується. Це і фотосесії, і умовно безкоштовний зал на зиму/дощ для паркуру, акро, на худий кінець просто "сільських" стрибків і підтягувань.
Думка просто в дусі 21 сторіччя, безвідходних технологій, екології і просто як частого відвідувача місць. Не факт, що прибирати потрібно після кожної гри, але певний % часу і сил потрібно виділити. Приблизно як на прибирання цеху в металообробці. Хоч присипати піском, чи гарячою водою. Як варіант - %(дуже малий) від оплати за гру персоналу самого об"єкту за прибирання(якщо такий існує), чи як додатковий дохід для малозабезпечених(чекушка місцевому бомжу ;)

В Липівці під час першої гри ми теж бачили такі проблемі. Підлога була дуже слизька від кульок, але через тиждень фарба кульок перетворюється в порох, тільки свіжі кульки схожі на "солідол" плюс якщо використовуються кульки низької якості (прокатні), то їх "термін дозрівання до стану пороху" набагато швидший ніж в спортивних кульках (наповнючав спортивних куль більш густий ніж прокатних куль). Тому на сьогодні проблем з "утилізацією" відпстріляних куль в Липівців нас немає:) , все самою собою вирішується.
Ну а на факпарку ви напевно бачили свіжі сліди від куль...

Extreme

з вашого дозволу невелика реклама, яка може вас зацікавити:

В неділю 11.10.2009 організовується ВЕЛИКА ГРА!!! Очікувана кількість учасників біля 100! Гра проводиться при участі 7 клубів!

Схожа гра  проводилась 27.09.2009  організована силами 5 клубів з кількістю учасників 60. Ми як не байдужі до пейнтболу та до масовок, вирішили виставити наш клуб проти 5 львівських клубів, взявши на себе зобовязання зібрати від 30 до 60 участників, які будуть в силі надати опір.

Тому оголошуємо про поповнення наших рядів. Запрошуємо аматорів, бійців зі стажем, власників обладнання. Види обладнання від механіки до електорніки - обмежень немає.

Інформація по грі:

Умови участі    Реєстрація проводиться до пятниця 09.10.2009 до 16:00, звертайтесь в клуби організаторів. Щодо цін телефонувати на контактні номера
Дата проведення 11.10.2009
Час та місце зборів 10:00 - збір, 10:15 - виїзд. Стоянка біля Епіцентру (без запізнень, ніхто чекати не буде)
Місце проведення 50 км в сторону Новояворівська. Територія - недобудови, відкрита місцевість та будівлі.
Кількість клубів  7
Кількість гравців   біля 100, ближче до дати проведення будемо повідомляти точну кількість



Інфомрація взята http://xball.lviv.ua/news/?sid=100

Extreme

контактні номера організаторів:
8-066-7722222
8-050-3170018

Psihov Master

контактні номера організаторів:
8-067-30-06-118
8-097-607-52-04
:)

Golem

Дякую за запрошення. Пропоную всім, кому цікаво, приєднатися. Теж би хтів бути з вами, та, на жаль, як завжди інші справи.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Venus

Цитата: Romchick від 03.10.2009 12:02:07
А ще в Брюховичах є закинутий піонерський табір з багатьма будинками. Думаю не погане місце.

Там є охорона. Хоч вхід на територію і відкритий.
На питання - кому належить територія, від кого і що охороняють, не відповіли.

dragonfly635

У Брюховичах є ще декілька місць. Одне з них, це незавершена будівля школи біля зупинки "Санаторій Львів", по 13 маршруту.Це місце досить відоме серед пейнт-страйкболістів. А інше, це закинута військова частина в кінці 13го маршруту.

inkognito

Цитата: dragonfly635 від 15.02.2010 00:03:34
У Брюховичах є ще декілька місць. Одне з них, це незавершена будівля школи біля зупинки "Санаторій Львів", по 13 маршруту.Це місце досить відоме серед пейнт-страйкболістів. А інше, це закинута військова частина в кінці 13го маршруту.

Це часом не це місце про котре Romchick писав вище?
Resistance is futile

US5WEO

Шкода тих дотів, бува поїдеш на лісову прогулянку а там все запацькане. Починаєш тоді гадати, що дикий капіталізм страшніший за 1-шу світову війну. А тут тобі ще любязно і дорогу до памяток покажуть...

278 Гості, 0 Користувачів