Потребую неодимові магніти

Автор akazukr, 06.02.2019 22:27:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

akazukr

Всім доброго здоров'я!  Потребую неодимові магніти від жостких дисків ПК не ноутбучні, вони слабенькі. Потрібні в якості утримувачів інструменту на стіні в майстерні.
В кого є пропоную мінятися.
На обмін є наступні речі:
1)Павер банк на штири банки 18650, для тих хто недавно закупивсь тут ними думаю буде актуально, почитати про нього можна туй:
http://survivalpandas.blogspot.com/2013/03/18650-power-bank.html


2) Декілька пряг-блях на ремні, одна цільно латунна, друга алюміньова.
 
   

3) Годинник CASIO edifice, має бути робочий, тільки батирку поміняти треба і скло трохи коцане, комплектація на фото.
     

4) Годинник китаєць безіменний.
     

5) Є багато всяких моторчиків від бобінних магнітофонів, силових трансформаторів від лампових телевізорів, дроселів від ртутних ламп освітлення і конденсаторів від них же. Ще багато плат від радянської техніки, пару томів великої радянської енциклопедії. Костюм ОЗК армії англії в упаковці запаяний.

Обміни по домовленості.
лиш би не гірше...

zelja

Маю. магніти, взяв би банк

akazukr

Цитата: zelja від 06.02.2019 23:19:13
Маю. магніти, взяв би банк

Просив би за нього 4-5 шт.
лиш би не гірше...

Stinger

Теж маю магніти, колись наколупав досить багато,  плюс ще пару хардів лежать під розборку,  думаю домовимось, я тіки їх пошукаю  ;)

ddyxkolja

привіт цікавить повер банк і плати любі коли і як можна обмінятись

akazukr

Павер банк поки в резерві через особисті.
лиш би не гірше...

akazukr

Павер банк розмагнічено (вибув, виміняний).
лиш би не гірше...

akazukr

Додам в обмінник:
Перові сверла нові, два лампові трансформатори тесла на Гу-50тих, та 6п45с, робочі, дугу дають, можна бавитись в пошук резонансу для збільшення дуги розряду; пласмаски від батарей 18650, і т.д. Питайте, пропонуйте.
















загрузить картинку в интернет
лиш би не гірше...

akazukr

Забирайте все задарма, крім трансформаторів тесла, за трансформатори хоть по 100 грн. попрошу, і з одної лампи заберу. Дасьте взамін магніт, буду вдячний.
лиш би не гірше...

Electri4king

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

akazukr

лиш би не гірше...

Driver

Маю мати 2 магніти. Шо можу на них обміняти?
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

akazukr

Цитата: Driver від 06.05.2019 13:09:27
Маю мати 2 магніти. Шо можу на них обміняти?

Припою і павербанку вже нима, все решта є, тіки за трансформатори тесла хочу по 100 грн, подивись ціну за тс-270тий)))
лиш би не гірше...

ZaNuDa2402

Заберу димові шшашки і корсарі за півас)
Mein Herz brennt

akazukr

Цитата: ZaNuDa2402 від 16.05.2019 14:00:44
Заберу димові шшашки і корсарі за півас)

Забирай так, люблю тільки одну марку пива, яку вже років зо три нігде не дістати :'(
лиш би не гірше...

akazukr

Припій вибув, трансформатори тесла теж.
лиш би не гірше...

Stinger

Лишились годинники та перові сверла?
Можу підігнати поки що отакі магніти, 6 шт, потужні, теж юзаю для інструмента на роботі









Ще гляну що там по хардам, поки найшов пару штук, мають бути ще штук 10

akazukr

Добавлю в обмінний фонд.

















лиш би не гірше...

akazukr

Магнітів вже маю достатню кількість, тож хлопці налітай розбирай задарма все, бо викину.
лиш би не гірше...

STALKER

Я би взяв диски, інструкцію до дозиметра, і книжки по ГО і атомній зброї. Так можна?

274 Гості, 0 Користувачів