Експлорер на форумі Гідів 26 лютого

Автор Golem, 22.02.2019 12:41:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Привіт Всім!

У вівторок 26 лютого у Львові відбуватиметься форум гнідів, тобто гадів, ой нє... гідів. Точно! Вийшло з третього разу :)

Організовує ЛМР. Лінк на подію тут

Ми з Роєм там презентуватимемо себа самих, тобто наш форум і Книжку "Куристичні Креативи" та листівки. До обіду сидітиме Рой, після обіду ми разом або тільки я. З моєї сторони буде невеличкий виступ про нас і про книжку.

Кому цікаво - приходьте. Не знаю правда як там з входом чи треба платити чи ні. Тут вже Рой краще відповість.


Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Тут є програма і в ній я Експлорера не бачу: https://drive.google.com/file/d/19uBoWQgazn5Gp68bsV0kBFwxe7Iv_5JN/view

В котрій годині ви будете виступати? До котрої взагалі там будете? Є якісь безкоштовні квитки "для своїх"?
Най жиє Гуцулія!

Golem

Наскільки я зрозумів 14-00 до 14-30 "Книжкова експозиція, спілкування. Огляд готелю". Я планую сидіти докінця і потім йти на збори ГО.

Про квитки може Рой прокоментує.
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER


STALKER

Ось такий коротенький виступ Андрія на форумі гідів вчора, 26.02.2019:


Golem

Докину і я пару світлин сюди. Приємно відзначити шо у вузькому колі професіоналів нас знають, люблють і цінують. Тобто якшо на форумі видавців було багато чисто випадкових перехожих, то тут всі ідейні гіди. Підходили, знайомилися, обмінювалися контактами, домовлялися про співпрацю.

Рой придумав класні листівки з нашими потенційними екскурсіями. Полтва йшла найкраще :) От тобі і маєш готове маркетологічне дослідження.

















Так шо час витратили недаремно та з користю. Книжка йшла гарно, можна сказати навіть невеличкий ажіотаж був. На майбутнє її потрібно робити вдвічі тоншою і дешевшою. Йтиме ще краще :)

Дякую Сталкеру за класне відео і ще й так швидко!

букву Х видно здалеку


Хвалить Роєві листівки
Дігери всіх країн єднайтеся!

247 Гості, 1 Користувач