Справжній печерний коп.

Автор Le-i-3o, 27.02.2019 11:06:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Запрошуются усі бажаючі покопати в печері біля старого роздолу, мова іде не про відому багатьом печеру а дещо інше місце далі по вул.Лісна.
Час - 16 березня, субота.
Місце - Старий розділ.

Обєкт схожий на Прийму але весь під землею, в середині велика пустота заповнена піском, потрібно її очистити по максимуму.
90% місце використовувалось первісними людьми як стоянка.
80% може бути продовження десь в глиб породи
70% можна знайти якісь цікаві  знахідки.

Що мати з собою, ліхтар(не обовязково налобний, якщо хтось матиме стаціонарну "фару" беріть), старий одяг щоб передітись, лопатку, сапу або інший девайс з короткою ручкою.
Також нам потрібно буде одне якесь металеве корито з ручками і два куски шнурка, для того щоб без проблем витягувати землю на зовні.
Про час зустрічі та виїзду домовимось з 11 березня. Відповідно до кількості бажаючих будем шукати одне чи два корита.

Чим більше нас буде тим швидше справимся і зробимо гарну роботу.
Отож в очікуванні бажаючих.



Він копав, і ти копай!!!

Roy

Прикольно, але на ті дати я не зможу.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Мені теж ідея подобається. Але це вихідні після чорнобиля. Буду активно вимивати радіацію з організму. Може перенести?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Цитата: Golem від 27.02.2019 12:13:29
Мені теж ідея подобається. Але це вихідні після чорнобиля. Буду активно вимивати радіацію з організму. Може перенести?
1. Там роботи на багато виїздів. Я планував давно там роботи
2.Якщо найдется хоча б один бажаючий я поїду, а потім вже зкооперуємось на наступний раз коли буде вже визначений напрямок точний копу в тій пустоті.
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Файно є! Я обоязково спробую приєднатися в якийсь з разів.Дамся чути в цій темі ближче до дати.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Sunnyman

+1, якщо ще актуально.
Освітлення є, лопатка є.
Також є 5мм шнур. Навряд його міцності вистачить для витягування піску, але можу взяти за необхідності.

Le-i-3o

Все актуально, їдем навіть якщо нас буде лиш двоє. Після цього  можем заскочити в палац та\або на Єврейське кладовище.
Про час домовимось в Пятницю.
Він копав, і ти копай!!!

222 Гості, 0 Користувачів