Галлак

Автор Golem, 27.04.2021 17:02:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Більшість з нас пам'ятає той характерний запах фарби Галлак. До початку 2000-х нею було помальовано парктично все: стіни, підлога, лавочки та паркани. Аж раптом на ринок вийшли якісніші польські фарби. Тоді Галлак і загнувся. В цьому дописі можна подивитися що від нього залишилося.

А пам'ятаєте як вона смерділа? ;)


Фірмовий вимпел виробника фарби


Макет заводу Галлак


Галлак був заснований ще за Австрії, в 1902 році. Він знаходиться попри дорогу Дрогобич – Борислав неподалік нафтопереробного заводу. Ще й сьогодні на перший погляд виглядає ніби ще недавно тут все працювало. Є паркан, облізла вивіска і навіть ціла прохідна. Але це лише на перший погляд. Бо всередині, за парканом, більшість корпусів вже розібрали на цеглу.

Прохідна заводу


Територія за прохідною


А на території одні руїни


Тут був основний виробничий цех


був...


Єдине що менш більш вціліло від Галлаку так це адмінбудівля. Принаймні дах не тече, а в більшості кімнат є шкло у вікнах. Та, на жаль, на цьому все. Меблі потрощені, люстри побиті, підлога поламана. На ній валяється сучасна, як на початок 2000-х оргтехніка, але з вибитими кінескопами. Це й не дивно. Повсюди бачимо пусті пляшки та сліди від закуски. На жаль така людська природа: спочатку напитися а потім з диким реготом все навколо ламати. Шкода що охорона це допустила.

Коридори адмінки


Актовий зал


Тут колись виголошувалися полум'яні промови про світле майбутнє цього підприємства


Залаз на дах. Самому було неохота лізти щоб не накохнутися вниз з цієї камасутри


Тут колись видавали житло працівникам


А зараз тут хіба що голуби можуть жити


Їдальня Галлаку. А заодно і місце де курочили офісну техніку


Цікаво який він кабінет директора...


Директор любив холодне пиво. Тому в себе в кабінеті тримав холодильник


На моє щастя в адмінбудівлі уціліло багато артефактів часів розквіту підприємства. Фірмові календарики, тарілки, плакати і навіть цілий макет заводу! Фотографую це все для історії і забираю дещо додому. Можливо колись передам в музей Галлак, якщо такий створять.

1998 рік


1999 рік


нагадало "Борислав ригає"


Як вам такий комп з двома! системними блоками?


Колись все треба було пояснювати що і як. Зараз можна загуглити


5-и дюймова Дискета (з великої букви) з бугалтерською програмою


ВААААВ! Вони ще тоді юзали ліцензійний віндовс!!!


Акції підприємства


Звичайні папірчики за підписом якогось Бугая


А ось і сам Бугай


Зразки кольорів фарби


Тематична література


Оооо! Добре їх памятаю. Вони виступали на кожному дні міста.


Вивіска фірмового магазину


Ну і хто не помив за собою посуд?


А всі тарілочки ж то зі свастикою!


Весняне сонце добряче прогріло машину і в ній почали розмерзатися мамині вареники. То ж я змушений був хутко мчати додому, до морозильника. Решту території Галлаку залишаю якось на наступний раз, або іншим дослідникам. Досліджуйте! Це, звісно що, не такий гігант як ЛАЗ. Але ЛАЗ теж був помальований цією фарбою. То ж об'єкт історичний та вартий уваги.

Поки я тут гуляв якісь Дозорні сіли на мій Джиммік і поїхали


Тому беру найцінніше і гоу їх доганяти!


Хто шарить в історії комп'ютерів зрозуміє яка це рідкість . Ще й на українських теренах!


Без жодних мук совісті можу показати свій скромний хабарспас. Там ще є ;)


Дякую за увагу!
Дігери всіх країн єднайтеся!

388 Гості, 0 Користувачів