Бурштинська станція

Автор gor_qkop, 29.09.2009 23:43:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

gor_qkop

Викладаю обіцяні Голему фотки з Бурштина, другого за забрудненістю міста України (фотки зроблені практично з кішені, тому сильно не сварітся)...
Так, як не дивно, виглядає центр міста:

Поряд з ним абсолютно Припятське оглядове колесо

Розподільча підстанція

Вид на вечірню ТЕС

Трансформатори з 15 киловольт на 440, такі самі стоять і в приміщеннях, де їх інколи поливає пожежна система

Тачки працівників

Залізнична гілка розділена стіною

Весь обєм цього озера перекачується через станцію за дві доби


Розрізи котла і турбіни


Турбіна без теплоізоляціїї

Паропроводи

Сушилка в непрацюючому паропроводі

Загальний вигляд турбіни


Ротор турбіни




Загальний вигляд фрагментів цеху


Конденсатор (конденсується пара)

Насоси 250 атм, подають воду в котел, верхній - основний непрацює вже досить давно і ніхто не знає як його зремонтувати, котел працює на запасному котлі, без резерву

Ще якісь насоси

Ковалок генератору

Тут регулюється тиск в котлі

Котел в середині, в ці трубки подається вода і перетворюється в пару



Ще турбіни

Всякі штуки


Шлак в котлі

Млин для вугілля, дрібнится до стану спалахування на відкритому повітрі

Запас вугілля для станції на тиждень, витрата палива в 1 котлі 25 кг/сек

І на останок - ця установка перевертає догори ногами 60-тонний залізничний вагон з вугіллям



inkognito

  Красота, слів нема. Маю непереборне відчуття, що PRIMUS там побував... :) :(
Resistance is futile

gor_qkop

Місцеві інженери кажуть, що вона більше 5-ти років вже не пропрацює...

Romchick

О! Це просто супер! Дуже гарно! Особливо сподобались фотки турбін.
ЦитуватиВесь обєм цього озера перекачується через станцію за дві доби
Я так розумію, що вода конденсується і стікає назад в озеро? Наскільки вона чиста і тепла? (Як був малим мене водили туда на екскурсію, зі станції ясно ніфіґа не пам'ятаю, але чомусь запам'талось, як говорили, що станція підігріває воду і там ростуть вЕликі риби)

Dexter

+
Цитата: gor_qkop від 30.09.2009 00:03:58
Місцеві інженери кажуть, що вона більше 5-ти років вже не пропрацює...
А чому не працює не казали??? :)

Golem

Дякую, гарні фото! Шось я теплообмінник собі колись по іншому уявляв :) Тепер знаю як воно всьо працює. Не думаю шихід одної станції з ладу для України велика проблема. Поломиться - тоді і ремонутватимуть. То ж не атомна. А озеро справді зимоу не замерзає, принаймні коли я попри нього проїжджау.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

ЦитуватиЯ так розумію, що вода конденсується і стікає назад в озеро?

Не думаю, що власне так відбувається - це якось неправильно... Скоріш за все відносно холодна вода із озера прокачується через теплообмінники, де в свою чергу охолоджує відпрацьовану пару з турбін, котра власне конденсується і далі подається в котел на підігрів. Така собі двоконтурна схема. А вода другого контуру (та що була закачана для охолодження) зливається назад в озеро, звісно таким чином троха підігріваючи його.

P.S. Про плюсика аффтору забув дописати  :)
Resistance is futile

YserL

+ від мене. Хто проектував станцію, що високовольтні лінії переходять через купол основної станції ;D

gor_qkop

Цитата: Romchick від 30.09.2009 00:35:08
О! Це просто супер! Дуже гарно! Особливо сподобались фотки турбін.
ЦитуватиВесь обєм цього озера перекачується через станцію за дві доби
Я так розумію, що вода конденсується і стікає назад в озеро? Наскільки вона чиста і тепла? (Як був малим мене водили туда на екскурсію, зі станції ясно ніфіґа не пам'ятаю, але чомусь запам'талось, як говорили, що станція підігріває воду і там ростуть вЕликі риби)
Виробничий цикл дуже грубо виглядає наступним чином: вода закачуються-фільтрується-подається в котел-перетворюється в перегріту пару-проганяється через турбіну-конденсується в конденсаторах-зливається в озеро... тому вода там завжди тепла...

gor_qkop

Цитата: Dexter від 30.09.2009 09:54:40
+
Цитата: gor_qkop від 30.09.2009 00:03:58
Місцеві інженери кажуть, що вона більше 5-ти років вже не пропрацює...
А чому не працює не казали??? :)

дивимось станцію - закічується зміна, встає з за пульту інженер, хрестиься і каже:
- Слава Богу, що не в мою зміну. (ноу коментс)

Не пропрацює тому що з радянських часів там не встановили жодного нового обладнання, вона працює НА ИЗНОС...

inkognito

  Бурштинська ТЕЦ, в сумі 12 енергоблоків, себто виходить єдна труба на 4 енергоблоки. В неті пишуть про "Бурштинський острів". Також на Вікі є інфа, що 2-3 котли працюють постійно на експорт, а сама станція включена в UTCE=Union for the Co-ordination of Transmission of Electricity. Згідно розшифровки виробника котла, ТП-100 = Таганрогський, Прямоточного типу, остання цифра 0 маркуванні вказує, що котел розраховний тілько на спалювання легкого вугілля (? шо то таке не знаю) або антрациту.

 2 gor_qkop: Котли ТП-100 та турбіни К-230-100 працюють таки по двоконтурній схемі, тобто вода другого контура (із озера) охолоджує відпрацьовану пару турбін (перший контур). Вода із озера напряму в котли подаватись не може (навіть після фільтування), оскільки за дуже невеликий час усі трубопроводи покриються товстим шаром осаду - згадай звичайний чайник, як він швидко покривається кальцієвими солями. Ясно, шо чайник можна почистити - але як бути із електростанцією на 12 блоків та сотнями, якшо не тисячами кілометрів різного роду труб. На мою думку, у першому контурі пряцює тільки дистильована вода.
Resistance is futile

inkognito

   Ще троха інфи про Бурштин тут, що мене дуже вразило, цитую: На станції є тепличне господарство, на якому вирощують банани, папаю, лимони, огірки та помідори  :)
Resistance is futile

gor_qkop

Легке вугілля - найбільш калорійне, по аналогії із фракціями нафти

ehter

Я з Бурштина. Поповнити адьбом?

ehter

gor_qkop, чувак, ти центром назвав парк)))
То є місце де можна напитись до срачки, і проспатись на лавочці...

inkognito

Цитата: ehter від 04.11.2009 18:38:06
Я з Бурштина. Поповнити адьбом?
Поповнюй звісно, чого чекаєш?
Resistance is futile

ehter

Зара грип. Після грипу поповню обов'язково. Тим-більше відкрили бобік, який оказався зовсім не бомбіком а вличезною кімнатою, у якій купа труб і щурів з двома входами десь приблизно 200 метрів один від одного... такщо є повід святкувати! Трохи та зараза перейде, і пофоткаю цікаві місця Бурштина!!!

ehter

Ітак шо знайшов на компі - викладую) Завтра буде більше!!!



Таку картину Ви побачите якщо будете їхати зі Львова в Івано-Франківськ


То є центр... там далі ше є площа... Але не то шо показували раніше)))


Місцеві потьомкінські сходи


То як я ше до школи ходив)


Таке з нею зараз... то є корабель Галичанка!


Парк



На цих фотках видно центральну площу і дядька в якого життя здається вдалося... покрайній мірі на той момент коли фотографувалося)


Не подумайте нічого поганого, в нашомі місті є мобільний зв'язок)))))))


Скульптора явно рвало...)


Трапився такий казус!


День прання...


Хто куда, а я на вишку)


No coments...


Ця споруда називається вишкою) Там під водою купа телефонів, навіть мій є))

\
Вхід у платний туалет, тітонька, білий день, центр міста... таке може бути тіко в Бурштині!!!


Після дискотекти, ліг коло пам'ятника Шевченку...


Торнадо на станції, або грязне скло машини)


Найвища точка міста, споруджена людиною (250 м) середня труба БуТЕС!


Поинутий завод ДСК. Робить метало-бетонні плити тіко якшо комусь треба)
Доречі там є недобудоване бомбосховище, зимою вода в ньому замерзає і дітиска грають хокей!


Йдемо на місце відпучинку місцевих дітлахів. Цю лікарню припинили будувати ше як мене небуло, а мені вже слава Богу 18)






То все таж лікарня...


Ж/Д вокзал


Місцевий бомж JoJo, доречі курить Marlboro) В Бурштині всім добре...)


У 90-их роках у Бурштині було найбільше наркоманів, нажаль зараз вони всі повимирали


Друга версія чортового колеса


Турбіна у робочому вигляді


Заїжайте порибалити...


Скоро поповнення новими фотками!!!

Якщо Вам сподобалась тема, поставте мені жирнючий мінус)




inkognito

   До cdromchyk'a тобі далеко дуже. У нього -59 на даний момент. А шоб то такого від'ємного рейтингу дорости та не бути забаненим, тра направду володіти справжнім мистецтвом або силою джедаїв. Мінусувати не буду, плюсувати аналогічно (бо це буде підтвердженням того, що повівся на банальну реверсивну соцінженерію). Най дописувачі вирішують. А за фото ще раз дяк, хтів би +  поставити, але враховуючи вищенаписане не буду.

  З.І. IMХО попереднє аватарко було значно крашим від поточного, так би мовити ближче до народу
Resistance is futile

ehter


Ше одна фоточка для любителів висоти, то вигляд з вишки... то є центр)))
Місто як пів-района у Львові))

217 Гості, 0 Користувачів