Тунель коло Винниківського озера

Автор LTRC, 01.04.2019 16:28:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

LTRC

Запрошуются усі бажаючі покопати тунель коло Винниківського озера. Роботи виконані на 50% ним вже можна пролізти (залишилось до 5 кубів землі у найвужчій його частині). Фрагмент тунелю є на відео https://www.facebook.com/LvivUltraTrail/videos/446902512716907/

Час - 3 квітня, середа.
Місце - Старий залізничний міст (колишньої локальної залізниці Львів-Підгайці, коло Винниківського озера)

Історія така, що розкопки ми почали для того щоб закласти там трасу першого в Україні міського ультра-трейлу — Lviv Ultra-Trail® (є така хороша традиція дистанцію запускати під землю, щоб було цікавіше учасникам, а також щоб не перекривати (навіть ситуативно) рух транспорту)

Чим більше нас буде тим швидше справимся і зробимо гарну роботу.
Отож в очікуванні бажаючих.

Golem

Добру справу робите! Я буду орієнтовно на 19-00. Все таки скучив за тру-діггерством :) Можу дві годинки покопати. Матиму тачку і дві лопати. Візьму з собою лобковий ліхтарик.

Народ, приєднуйтеся! Там орієнтовно 5 кубів землі залишилося вивезти. Пропоную в середу познайомитися і почати копати. Скільки встигнемо стільки встигнемо. А далі по ситуації запланувати на якісь вихідні.

Це тут, правильно?

Докину сюди ще кілька ваших же фоток.






Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

О, знайоме місце, ми там колись лазили

STALKER


Golem

Цитата: STALKER від 01.04.2019 23:45:57
Підійду то під носом.

Супер! буду їхати попри тебе можу підібрати.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Щойно списувався з хлопцями. Все в силі. Завтра троха полопатимо :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Акція пройшла успішно. Дуже вдячний Сталкеру що він прийшов і допомагав. Звіт тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

200 Гості, 0 Користувачів