Поїхати в Миколаїв Дністровський, дослідити фортифікацію ПСВ. 30-31 березня

Автор Stinger, 22.03.2019 22:10:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Так, чітко і по суті: є в Миколаєві фортифікаційні споруди, печерного типу, найближчим часом є можливість їх втратити через кар"єрний видобуток, пропоную поїхати туди і поки не пізно, то все фотографічно задокументувати. Пропоную 30-31 березня, пишіть кому коли зручно.

STALKER


Roy

Meine Ehre heißt Treue

Svyatodiy

Крутіть колесико!

Андрій74

Най го качка копне...

Johnny

І це усе законно?

Олесь

+
Але якщо вже їхати, то потрібно обійти і відзняти усе по максимуму.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

STALKER


Олесь

Так, їдемо, субота 30.03.19, о 10 маршруткою з приміського жд. Там ж і збираємось. 9:40 збір.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

STALKER

Все, тоді суботу пишу в графік, як поїздка в Миколаїв). А в неділю на вибори.

Electri4king

Цитата: Олесь від 26.03.2019 21:53:29
Так, їдемо, субота 30.03.19, о 10 маршруткою з приміського жд. Там ж і збираємось. 9:40 збір.

Ти приїжджаєш до Львова чи чекатимеш у Миколаєві? Бо я хотів тягою їхати.
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Олесь

Цитата: Electri4king від 26.03.2019 23:20:36
Цитата: Олесь від 26.03.2019 21:53:29
Так, їдемо, субота 30.03.19, о 10 маршруткою з приміського жд. Там ж і збираємось. 9:40 збір.

Ти приїжджаєш до Львова чи чекатимеш у Миколаєві? Бо я хотів тягою їхати.

Їду, до речі теж хотів електричкою.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Roy

На форти я пас, але їхатиму машиною, перше що на меті - Дем'янка. А по тому, можна і по Миколаєві полазити.
Meine Ehre heißt Treue

Electri4king

Цитата: Roy від 27.03.2019 00:10:12
На форти я пас, але їхатиму машиною, перше що на меті - Дем'янка. А по тому, можна і по Миколаєві полазити.

Ну то гонимо, бо я вже заплутався у ваших планах..
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Roy

Мається на увазі, що з нами ще хтось може поїхати, можемо висадити в Миколаєві, і поїхати в Дем'янку. Все по дорозі.
Або, спочатку в Дем'янку, а потім в Миколаїв. Є 2 вільних місця в машині.
Meine Ehre heißt Treue

Блондинка в кедах

Цитата: Roy від 27.03.2019 00:40:26
Мається на увазі, що з нами ще хтось може поїхати, можемо висадити в Миколаєві, і поїхати в Дем'янку. Все по дорозі.
Або, спочатку в Дем'янку, а потім в Миколаїв. Є 2 вільних місця в машині.
+ в машинку до Дем'янки
Якийсь пікнічок планується?

STALKER


Golem

Цитата: STALKER від 26.03.2019 22:15:15
А в неділю на вибори.

Ідеальний час кудись лізти! Охорона теж голосуватиме, а міліція охоронятиме урни :)

Буду ці вихідні сидіти з Дзвінкою. Нікуди не їду.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

Виходить що нас 6-ро їде до Миколаїва одразу, а 4-ро їдуть в Дем'янку. І так, в нас буде якійсь пікничок, погода дозволяє, принаймні беріть якісь ковбаски, смаколики кожен собі, посмажимо на вогні)))

Stinger

Більше ніхто машиною не їхатиме? Я би теж хотів на Дем'янку подивитися...

275 Гості, 0 Користувачів