Саджанці дерев

Автор akazukr, 04.04.2019 11:46:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

akazukr

Всім доброго здоров'я форумчани! Хочу окультурити власну земельну ділянку (пообіцяв собі бульби більше не саджати...), а також свою вулицю, сусіди в мене дуж безтолкові, беру все в свої руки, хочу засадити все плодовими деревами, яблунями, грушами, сливами, вишнями і т.п., а в себе і пару кущиків смородини. Але проблема чоловік в якого я купляв раніш саджанці покинув нашу безпросвітну державу в напрямку Канади, а купляти деінде не хочу бо підсунуть дичку яку. Можливо хто має знайомого, чи має досвід покупки і знає де купити саджанці, буду дуже вдячний за інформацію.
лиш би не гірше...

DeZer

Біля Політеху на Глибокій всяке було.
Те шо підсунуть дичку малоймовірно.

Roy

Або з'їздити в Неслухів.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Цитата: akazukr від 04.04.2019 11:46:42
Всім доброго здоров'я форумчани! Хочу окультурити власну земельну ділянку (пообіцяв собі бульби більше не саджати...), а також свою вулицю, сусіди в мене дуж безтолкові, беру все в свої руки, хочу засадити все плодовими деревами, яблунями, грушами, сливами, вишнями і т.п., а в себе і пару кущиків смородини. Але проблема чоловік в якого я купляв раніш саджанці покинув нашу безпросвітну державу в напрямку Канади, а купляти деінде не хочу бо підсунуть дичку яку. Можливо хто має знайомого, чи має досвід покупки і знає де купити саджанці, буду дуже вдячний за інформацію.

Напиши Саші Шутюку.
Бо, направду, посадити просто на вулиці дерева (не в свому ламповому городику) - то непроста задача. Сама взаємодія дерево/дорожня інфраструктура - то складна двіжуха, він в цьому шарить. Так само він щороку закуповує дерева, зможе порадити що/де/коли варто закуповувати.

Бездумно лупашити дерева наобум - "бо там буде красіво" дуже нездала ідея. Існує велика імовірність що або дерево не приживеться і загине, або з ним буде все ок - але його замочать комунальники при наступному ремонті/реконструкції/зверненню_БабиСраки/etc

akazukr

Цитата: Lesyk від 04.04.2019 15:19:13
Цитата: akazukr від 04.04.2019 11:46:42
Всім доброго здоров'я форумчани! Хочу окультурити власну земельну ділянку (пообіцяв собі бульби більше не саджати...), а також свою вулицю, сусіди в мене дуж безтолкові, беру все в свої руки, хочу засадити все плодовими деревами, яблунями, грушами, сливами, вишнями і т.п., а в себе і пару кущиків смородини. Але проблема чоловік в якого я купляв раніш саджанці покинув нашу безпросвітну державу в напрямку Канади, а купляти деінде не хочу бо підсунуть дичку яку. Можливо хто має знайомого, чи має досвід покупки і знає де купити саджанці, буду дуже вдячний за інформацію.

Напиши Саші Шутюку.
Бо, направду, посадити просто на вулиці дерева (не в свому ламповому городику) - то непроста задача. Сама взаємодія дерево/дорожня інфраструктура - то складна двіжуха, він в цьому шарить. Так само він щороку закуповує дерева, зможе порадити що/де/коли варто закуповувати.

Бездумно лупашити дерева наобум - "бо там буде красіво" дуже нездала ідея. Існує велика імовірність що або дерево не приживеться і загине, або з ним буде все ок - але його замочать комунальники при наступному ремонті/реконструкції/зверненню_БабиСраки/etc

Дякую за пораду. Я не зі Львова, а з одного з довколишніх сіл і всі перераховані вище негативні фактори, в моїй ситуації неактуальні.
лиш би не гірше...

akazukr

Цитата: Roy від 04.04.2019 14:47:32
Або з'їздити в Неслухів.

Теж про це подумував, але я без коліс. І вони здається постачають саджанці в http://dereva.lviv.ua, що в Білогорщі, а це блище маршутков за пару ходок дотранспортую. Що ж, всім дякую за поради. Поїду до Білогорщі.
лиш би не гірше...

Roy

Цитата: Lesyk від 04.04.2019 15:19:13
Цитата: akazukr від 04.04.2019 11:46:42
Всім доброго здоров'я форумчани! Хочу окультурити власну земельну ділянку (пообіцяв собі бульби більше не саджати...), а також свою вулицю, сусіди в мене дуж безтолкові, беру все в свої руки, хочу засадити все плодовими деревами, яблунями, грушами, сливами, вишнями і т.п., а в себе і пару кущиків смородини. Але проблема чоловік в якого я купляв раніш саджанці покинув нашу безпросвітну державу в напрямку Канади, а купляти деінде не хочу бо підсунуть дичку яку. Можливо хто має знайомого, чи має досвід покупки і знає де купити саджанці, буду дуже вдячний за інформацію.

Напиши Саші Шутюку.
Бо, направду, посадити просто на вулиці дерева (не в свому ламповому городику) - то непроста задача. Сама взаємодія дерево/дорожня інфраструктура - то складна двіжуха, він в цьому шарить. Так само він щороку закуповує дерева, зможе порадити що/де/коли варто закуповувати.

Бездумно лупашити дерева наобум - "бо там буде красіво" дуже нездала ідея. Існує велика імовірність що або дерево не приживеться і загине, або з ним буде все ок - але його замочать комунальники при наступному ремонті/реконструкції/зверненню_БабиСраки/etc

Або Олександрі Сладковій, вона в цьому питанні точно допоможе.
Meine Ehre heißt Treue

Wolff

Писав на Рейберті пишу і тут нижній Шувар на Сихові. 

Shadow

Я теж якось купляв на шуварі, але мені 2 саджанці вишні не прижились. Можливо і я щось не так зробив. А от кущі малини і агросу вже купляв на https://www.biogardis.com/cat-yagodnye-kultury. Рясно все вродило. От зараз ще хочу спробувати посадити в себе лохину, подивимось, що з цього вийде.

Wolff

Цитата: Shadow від 15.04.2019 15:21:37
Я теж якось купляв на шуварі, але мені 2 саджанці вишні не прижились. Можливо і я щось не так зробив. А от кущі малини і агросу вже купляв на https://www.biogardis.com/cat-yagodnye-kultury. Рясно все вродило. От зараз ще хочу спробувати посадити в себе лохину, подивимось, що з цього вийде.
Я брав  на Шуварі8 шт. всі прижились. Одне декілька років назад   під час буревію було сильно пошкоджене під час буревію - але віджило ( тільки  тепер розростається як кущ в різні сторони) Вже пару років збираю невелий урожай.

306 Гості, 0 Користувачів