Автор Тема: Re: Полтва на Стуса  (Прочитано 749 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Nick_c3

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 66
    • Перегляд профілю
Re: Полтва на Стуса
« : 09.11.2009 23:14:24 »
ну я ще не лазив по полтві, тому було б цікаво почати з чогось )) можу підїхати завтра)
Розшарити F VK G+

Nick_c3

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 66
    • Перегляд профілю
« Відповідь #1 : 10.11.2009 00:51:50 »
Chuhaystur, та, я трохи в курсі що куда з полтвою, той люк біля франка близько біля мене) просто самому якось не хотілось лізти) так що як будеш збиратись то я піду))
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 495
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: Відгалуження на Стуса (Полтва)
« Відповідь #2 : 12.03.2010 09:34:49 »
+, красиво злазили. чекатиму фото із неземним нетерпінням
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

STALKER

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 318
  • дослідник
    • Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 23.04.2019 21:44:51 »
Знайомі місця)
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 1083
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Чому Смердить на Стуса?
« Відповідь #4 : 16.11.2019 05:42:35 »
Мене часто запитують: «Чому смердить на вул. Стуса?». Є дві причини: по перше, тут великий спуск з просп. Червоної Калини. Тому вода з пагорба Сихова виштовхує наверх гази з колектора що йде горизонтально внизу по вул.Стуса. Друга причина – це значне перевищення вмісту сірководню в цих газах. Якщо, для прикладу, в центральній частині міста сірководень коло нуля, то тут аж 50ppm. Це в пять разів вище порогу спрацювання газового детектора. От воно і смердить.

Кількість сірководню в колекторі на Червоної Калини

Чому ці гази потрапляють назовні

«Чому ж тут стільки газів»? – резонно спитаєте Ви. Бо це ж чиста, нічим не розбавлена каналізація з 200 тис. мешканців Сихова. І вона тече прямісінько в центр Львова. На відміну від решти колекторів, дощової води в ній майже немає.

Колектор на Червоної Калини

Ось кілька варіантів як потенційно можна покращити ситуацію:

1)   Встановити вентиляційні труби на колодязях колектора. Тоді гази розсіюватимуться рівномірно десь вгорі. І аерація. Але враховуючи рельєф вул. Стуса і щільну високу забудову цей варіант має свої недоліки.
2)   Розбавити стоки Сихова природною водою з річки Зубра. Плюси зо тоді і справді смердітиме менше. Мінус що це підвищить навантаження на ітак переповнений колектор по вулиці Стуса. Надодачу цю воду потім потрібно буде очищати. А, як ми знаємо, очисні споруди не завжди справляються з тим об’ємом відходів що зараз продукує місто.
3)   Окремі очисні споруди на півдні Львова. Погодьтеся, якось нелогічно гнати стоки з цілого Сихова через центр Львова аж на Рогатку 12 км. Щоб аж там їх очищали. Якщо мати свої локальні очисні споруди на місці то це вирішить проблему загазованості вулиці Стуса. І також дозволить ефективно каналізувати навколишні території та розширяти місто. Головне щоб ці очисні були сучасні і не смерділи.

В Полтві не смердить!

Ну і ще раз повторюся на рахунок гідрозатворів(сифонів) на решітках дощоприймачів. Вони не допоможуть!!! Бо гази все рівно мусять десь виходити. Просто тепер буде в іншому місці. Також потрібні будуть клапани для запобігання висмоктування води з таких гідрозатворів. А в існуючій щільній забудові міста це ой як не просто.

Внизу є гази

Нагорі немає
Розшарити F VK G+
курча