Гавареччина 18 травня

Автор STALKER, 26.04.2019 18:37:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Отож маю трошки часу, вирішив запросити всіх бажаючих у Гавареччину 18 травня. Це буде субота.  Добирання або маршрутками - спочатку до Злочова, потім з Золочева на Гавареччину, або аутомобілями. Приблизно так.
Автобус Золочів — Гавареччина
05:45 07:45 09:40 11:45 13:30 16:20 18:15
Додаткові пропозиції чекаю нижче.

Golem

Я + якщо в Дзвінки дн святкуватимемо в неділю. Зараз ще не знаю
Дігери всіх країн єднайтеся!

Олесь

+
Скоріш за все, але не берусь прогнозувати щось на таку далеку дату.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Блондинка в кедах

А що в планах оглянути, коли громадсьй транспорт їде назад і скільки часу?

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Андрій74

Най го качка копне...

Rufus

Я поки ще не знаю, чи зможу приєднатися. Був там кілька років тому. В селі зараз лише 3 майстри випалюють глину. Один з них провів дуже цікаву екскурсію, розповів про різні нюанси, показав як працює, навіть зводив до великої печі в якій це все випалюється. Вельми приємний чоловік. Його звати Іван Луковський (0953395332, 0982920600). Ще в селі варто оглянути велику стару криницю і криївку УПА. Воно все поряд знаходиться.
Be friendly to bats!

Roy

Додам, що в одного з майстрів є вулики. В 2016 купив там шикарний лісовий мед. Але, то для поціновувачів такого продукту)
Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

STALKER

Цитата: Rufus від 28.04.2019 12:45:18
Я поки ще не знаю, чи зможу приєднатися. Був там кілька років тому. В селі зараз лише 3 майстри випалюють глину. Один з них провів дуже цікаву екскурсію, розповів про різні нюанси, показав як працює, навіть зводив до великої печі в якій це все випалюється. Вельми приємний чоловік. Його звати Іван Луковський (0953395332, 0982920600). Ще в селі варто оглянути велику стару криницю і криївку УПА. Воно все поряд знаходиться.
Маю Луковського номер телефону, але дякую.

Golem

18 травня я мінус 1. Святкуватиму Дзвінки День народження.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Ростислав


STALKER

Отже шановне товариство - мушу повідомити про перенесення дати поїздки в Гавареччину з 18 на 19 травня по причині моєї поїздки в Камянець-Подільський. Я буду з Камянця повертатися тільки 18 травня, тому я пропоную наступний день 19 травня, неділю. Отже-
1) Добирання
  а) ідеальний варіант - це дійсно, якшо хтось буде з авто
  б) громадський транспорт - електричка Львів - Золочів, зі Львова відправляється в 05:17 у Золочеві в 06:53, потім з автостанції прямий автобус на Гавареччину йде в 07:45. В цьому випадку це найкращий варіант. Щось зворотнього графіку руху автобуса з Гавареччини на Злочів не бачу. Але то таке.можна в шофера спитати чи деінде...
 
2) Оглянути обєкти:
  А) По Гавареччині:
  а) криївка-музей УПА
  б) церкву
За екскурсію буду дзвонити до Івана Луковського завтра, паралельно деякі моменти зразу випитаю.
Також недалеко від Гавареччини ше  є Свята Гора з монастирем Положення Ризи Пресвятої Богородиці, і музей садиба Шашкіяна Маркевича в Підлиссі

Ну якось так. Корекції вітаються
 

Misha


Блондинка в кедах

19.05 скоріш за все поїду, але знатиму точно 18.05, ближче вечора.
Як їдемо: потяг, авто?

Kos

Я також би приєднався, але на авто.

Roy

Агов, пане топікстартер! Що там їдемо/не їдемо? Чи їдемо без тебе?)
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

Та ж їдем. Я так розумію буде дві машини?

Roy

Люксично!
Заїдемо ще на азимут, провідаємо їх)
Meine Ehre heißt Treue

Блондинка в кедах

Їду.
Екіпаж укомплектовано: Roy, Stinger, Зелена миша.

266 Гості, 0 Користувачів