Брацлав

Автор yar-79, 02.10.2009 00:33:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

yar-79

Цікаве старовинне місто з багатою історією. Історію розписувати не буду вона є в викіпедії, а ось звіт про мої розкопки по козаччині викладу. Запросив мене туди місцевий житель та мій знайомий, покопати. МШ в нього немає, але планував купляти, незнаю чи не передумав...


На цьому місці була битва в якій загинуло дуже багато козаків і ще більше татарів ;D
Кришка від горшка, а ніби клад був у руках...

На городі знайомого, куди ми також завітали з металошукачем, рити нам допомагала в"єтнамська швиня Маша, встиг зробити знимку за секунду до того як воно мене вгризло за коліно:

Все що було на городі цінного, не рахуючи гільз:

Ну все що вдалося накопати:Порадував козацький натільний хрест, хоч і обломаний, та відношусь як до реліквії, в самого корені з козацтва:







От і мій перший досвід по козаччині, надіюсь не останній.

inkognito

 + тобі скоро доведеться десь склад орендувати для складання викопаного добра, чує моя душа  :) Брацлав то є гуд, але Кортумова гора ще краще. Так шо чекаємо на тебе!
Resistance is futile

Golem

А шо то таке 4см-ове на останній фотці?
Дігери всіх країн єднайтеся!

yar-79

Я думаю, що це-так званий пірнач(міні булава), вдягали на палицю і гатили по шоломі та іншим обладункам, або просто по голові. Вони є різних форм і розмірів, бож як заводського виробництва не було ;D

Fenriz

гарні фотки, цікаво почитати було!

п.с. а Мейсон сильно покусав?))

yar-79

Та ні, сильно не встиг ;), лопата була поруч...

inkognito

Цитата: yar-79 від 02.10.2009 22:59:03
Та ні, сильно не встиг ;), лопата була поруч...

   То й ви ше шашлика встигли посмакувати!!! Ото називається приємне із корисним сумістити! R.I.P. Мейсон (швиня Маша, хоч вона із родом із сонячного В'єтнаму, але певно вже встигла асимілюватись, ставши на вірну колію християнства ...)
Resistance is futile

yar-79

Ця зараза така розумна, коли ми її вигнали з городу, вона нам з помсти приперла фіртку з іншої сторони ящиком!

242 Гості, 1 Користувач