Святкування 10 річниці Експлорера!

Автор Roy, 22.05.2019 15:44:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Roy

Друзі! Запрошуємо Вас на святкування 10 ювілейної річниці нашого клубу!


Місце: Новий Розділ, озеро БарВінок, конкретно ось тут. Є кілька паркомісць для автівок, територія закрита.
Схема добирання автомобілем з Нового Роздолу. (Парковка 1)
Схема добирання автомобілем з Нового Роздолу. (Парковка 2)
Схема добирання пішки від автовокзалу Нового Роздолу. (добирання маршрутками від автовокзалу на Стрийській)

Дата: 8-9 червня, початок святкування в суботу о 14:00 і до 14:00 неділі, наступного дня.

Їжа та алкоголь: Буде готуватись в казані перша страва, крім того буде мангальне меню. З алкоголю буде пиво від пабу 100 ренген. Тож всі мають будуть ситими та веселими, голодним не залишимо нікого. Опційно, по бажанню, можете взяти якогось міцнішого алкоголю.

Хто запрошується: абсолютно всі люди, яким не байдужа тематика форуму. Головна мета наших щорічних зустрічей - побачити старих друзів, познайомитися з новими, обмінятися враженнями за рік та помірятися... досвідом ;) Тому - не вагаючись - приходьте самі та приводьте друзів. Буде весело!

Що з собою брати: все, що, на вашу думку, може стати у пригоді на пікніку. Хто захоче (а таких, думаю, буде достатньо), залишатиметься на afterparty з ночівлею. Тому в пригоді стануть намети, каремати та спальники. Також, візьміть з собою засоби від комарів/кліщів. Не забудьте і за ліхтарик.

Вартість: 300 гривень з особи (з учасників Експлорера). Для ваших половинок, друзів та гостей - безкоштовно. Ці гроші підуть на організацію свята, закупівлю продуктів, реманенту та оренди місця. Гроші прошу скидати на наш рахунок або особисто в руки. Після того як скинули, повідомляйте коли це зробили в ПП.

Дрес-код: фірмові футболки Експлорера та/або різноманітна експлорерська атрибутика: Л-1, бахіли, каски, ліхтарі, камуфляж і т.п.

Розваги Окрім смачних наїдків, душевних розмов, можна буде розважатись і традиційним способом. Поруч з місцем святкування закинуті споруди санаторію, ліс, озеро. Є майданчик для гри в бадмінтон чи волейбол. Можна поплавати на човні.
А також, будуть інші розваги, які стануть для вас цікавою несподіванкою.

Відпишіться нижче, будь ласка, хто буде та скільки друзів буде з вами. Конструктивні пропозиції та креативні ідеї вітаються! Зустрінемося на святкуванні!



Звіт зі святкування тут
Meine Ehre heißt Treue

Stinger


Le-i-3o

Добиратись пішки краше не з автовокзалу а від "Мяча", водій висадять вас де потрібно якщо Скажете йому цю локацію а потім ось така стежка
Він копав, і ти копай!!!

Svyatodiy

Крутіть колесико!

zelja


ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Golem

Вперше з 2014 року річниця відбуватиметься не без мене :) Тобто я буду

Щодо планів то є думка не напиватися в Полтву, а зранку кудись скочити полазити. Так шо хто бажає запрошуєцці в Джиммік.

Серед ідей: Поруч є впадіння Зубри в Дністер, Миколаївський цементний ну і Карпати! З задоволенням наклею Експлорер на Параску :) Інші ідеї теж вітаюцци!

Я розішлю це запрошення своїм знайомим і потім відпишу скільки буде.






Дігери всіх країн єднайтеся!

Dexter


Le-i-3o

+2, та +1 до Голема в Джимік на ранок.
Він копав, і ти копай!!!

inkognito

Resistance is futile

STALKER

На жаль мінус один.( Гарно вам погуляти.

Le-i-3o

Цитата: Le-i-3o від 23.05.2019 10:54:09
+2, та +1 до Голема в Джимік на ранок.
Я мав наувазі на неділю на якийсь обєкт до Голема.
Він копав, і ти копай!!!

Lesyk


Johnny

І це усе законно?

Lesyk


Андрій74

Най го качка копне...

Roy

Інтроверт, кувалда +  ;)
Також повідомляйте, хто лишатиметься на ніч.
Meine Ehre heißt Treue

Lens


Golem

Цитата: Roy від 24.05.2019 20:13:38
Інтроверт, кувалда +  ;)
Також повідомляйте, хто лишатиметься на ніч.

Кому треба можу позичити свою кувалду! :)


На рахунок ночі то подивлюся по атмосфері. Якшо буде в кайф то лишаюся. Ні - то мені 25 хв додому їхати

Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

ЦитуватиНа рахунок ночі то подивлюся по атмосфері. Якшо буде в кайф то лишаюся. Ні - то мені 25 хв додому їхати
Ми тобі якось культурно машину заблокуєм)
Він копав, і ти копай!!!

293 Гості, 1 Користувач