8DL

Автор Sunkatalano, 02.10.2009 20:42:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Sunkatalano

НЕдавно на бомбіку на пр.Чорновола я бачив напис 8DL, і сьогодні в парку Знесіння на місці ангару біля купи противогазів і бляшанок з реактивами, напис 4DL. Хто знає,що воно означає?)))

Chuhaystur

 ???Може то якась маркіровка на позначення вмістимості бомбаря, або ступеня важливості?
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

YserL

 ;DЦе автоквестери таким маються...

Chuhaystur

ОУ!!!!БЛІН!!! Мені та фотка була не завантажилась. . . Буває ::)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Dexter

Я тож собі над ти ламав голову=))

Але якшо чорні відмітки це автоквести??тоді що червоні відмітки типу буква
H і стрілки означають???(колись думав що це позначення гідрантів з водою,але я їх бачив і в фак парку і на Нововму Львові тобто на обєктах)

Yuriy

Це навряд квестери, вони свої обєкти маркують червоним, та оранжевим, абож чорним маркером. По крайній мірі було так до поки я їздив. І колір означав складність гри: 5ТН маркувалось червоним і означало найскладнішу гру у Львові, далі AQ-позначалось оранжевою люмінісцентною фарбою і ЮГ, малювалось чорним маркером. це або, щось схоже на квест, або новий формат квесту.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Romchick

Я так розумію там під написом стрілка, яка вказує на залаз в бомбік?
Бачив подібні написи "Stop?", зокрема на Автонавантажувачі, заводі на Луганській, В Новому Роздолі, в промвузлі на Рясне-2...
Думаю робота просто хуліганів (Не футбольних!).

Akella

особисто мені здається шо то просто шось з серії  sub screw.тобто всякі вандали-удумрути від купи дурної енергії розписують балончиком всякі об"Єкти
інший варіант-тупі малолітки уявивши себе нів*бацця гангста-реперами придумали назви своїм "бандам"  і з понтом мітять "їхні" території
взагалі-то якшо це так як я думаю  то не завадило б їх зловити і підстрачників їм відвісити добрячих
Akell me nice!

deadmeat

3DL На території електрону бачив
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Romchick

Akella- ацьки правий!! 8DL - якийсь репер (тріпер по-народному)
щойно нагуглив

Paparacy

8DL це проект Дозор номер гри це цифра, а букви це дозор лайт
автоквест який тепер називаэться квест позначається QD і все що починається на Q

Стопи пишуть всі проекти.

Golem

Ага. А можна подетальніше, шо ті стопи означають? Бо часто бачив і на Сріці, і на Шевченка 357 і так далі.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Paparacy

Все можна.
Стопами позначені частини обєктів де гравцям не потрібно ходити, там кодів які вони шукають немає. Небезпечні частини обєктів стоплять щоб запобігти травмуваню гравців які мало дивляться під ноги а більше на стіни де можуть бути написані коди.

deadmeat

Ну а для нас це якраз навпаки- ті місця куди треба залізти!
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Paparacy

Цитата: deadmeat від 05.10.2009 13:28:37
Ну а для нас це якраз навпаки- ті місця куди треба залізти!

не навпаки якщо немає частини  перекритя в ківнаті то пишуть стоп щоб ніхто не полетів.

Yuriy

Інколи стопи рятують, а раз не вгледів і злетів на півтора поверхи нижче, такщо такі штуки не можна ігнорувати.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Sunkatalano

Незнаю, як на мене це хтось тупо мітить об'єкти...

zelja

Може і так ?
Може це команда СDROMчика і стігмато знов тільки вже не з написами 'SUB CREW'

Golem

Мітки належать Квестерам, це очевидно і обговорювати тут більше нема шо. Sunkatalano мінус.

"
Задание: Чорновола

Згрішив, приніс дефіцитний Вірус – і попав в Список.
Номер будинку: поставте поруч цифри, в яких найкраще проявляється EGO.
Ваша локація нагадує ззовні клумбу.
Правила поведения на локации: На завдання відправляйте найстрункішого гравця команди. Залазити в локацію строго під міткою 8DL і стрілкою. Тому, хто залізе, передайте гумові чоботи. Код один (великий), на стіні! Знайдете - вертайтесьдо виходу, далі ходити по локації не рекомендується!

Чорновола, п'Ять дев'ять
"

Взято з їх офіційного сайту Так шо маєте розгадку звідки на бомбіку на Чорновола взєусі той напис. Як і всі решта.

Особисто я не маю нічого проти квестерів. Навіть троха підтримують. Гра в них цікава, стимулює інтерес людей до рідного міста, Індастріалу. Не виключаю, також, використання цього форуму в якості джерела інформації для них. Написів, поки шо, не так і багато. Обєкт вони не псують, знаки стоп місцями корисні. Хоча в Новому Роздолі ми ночували якраз вище як пройти ті знаки :) Позитивно те, що вони ж самі радять далі вглиб обєктів не лазити. Так шо не засеруть.
Дігери всіх країн єднайтеся!

229 Гості, 0 Користувачів