Йдемо шукати Юнкерс-88 часів ДСВ під Яйком Ілемським

Автор Golem, 10.06.2019 14:58:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Переглянув я свої плани на рік і побачив шо вже майже все виконав. Крім літака під Яйком. То ж треба надолужувати!

Коли: виїзд в пятницю 14 червня 17-00 Луганська 20. Їде ще Khimik, його колєга i Korgyk. Може Jonny

Куди: Мислівка, як на Хуст. До Миндунка як позначено на карті.

Там ночуємо, і в суботу зранку на пошуки. Приблизно-точне місце ми маємо завдяки akve То ж блукати багато не треба буде.

В неділю вертаємся назад. Khimik бере мясива на суботу на вечір і казан 10 літрів. Решту (в плані перекусу і алкоголю) беріть з собою самі.

Поки шо по машинах є одне місце в Патрулі і 2-3 в Джимміку. Залежно чи Jonny їде. Так шо підписуйтеся.

Коли буде точна кількість бажаючих то зорієнтуємся по наметах і місцях.

Дігери всіх країн єднайтеся!

Korgyk


Electri4king

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Johnny

Їду. Якщо нас набереться на 3 машини, то буду на авто
І це усе законно?

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Переніс обговорення в телеграм. Наполегливо рекомендую скористатися нагодою і приєднатися до вилазки. Нечасто можна побачити чотири пілота в дикій природі. І цей літак, за чутками, ще не довго там пробуде. ;) Так шо не втратьте свій шанс
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

На жаль змушений мінуснутись на поїздку
Meine Ehre heißt Treue

Khimik

Знач в тебе троє і в мене троє, плюс Андрій зі Стрия своїм ходом. Беру мняса на 8 чоловік.
Наметів не беру, з Владом хіба скооперуйтеся, би не спав під автом.
Казани, чайники, шампурі взяв. Ну і панятно сокира, пила, лопата.

Golem

З Владом все домовився за намети. Броцик склав. Готовий :)


Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

275 Гості, 0 Користувачів