Віддам у добрі руки

Автор zelja, 17.06.2019 16:37:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Віддам у добрі руки ось такі вот скарби :)
Серед них як бачите є 2 дозиметра дп5а і дп5в повністю робочі нажаль тільки одні навушники.
Також кілька ламп, пейджер, пару ксів ;) І мій перший налобник Petzl Tikka XP який відпрацював 9 років йому вже на пенсію пора з такими списком пошкоджень як (розтягнутий ремінець , тріснута задня кришка ,відламана одна защолка) но він досі працює тому хто немає налобника і може його відновити велкам , буде ще працювати зо 10 років. В замін нічого не прошу.

DSC-0011" border="0


DSC-0013" border="0


STALKER

З задоволенням заберу.

zelja

Цитата: STALKER від 17.06.2019 16:47:32
З задоволенням заберу.
Я і не сумнівався в цьому , но давай зачекаємо на тих людей яким це дійсно може пригодитися  ;)

Roy

Кінескопчик на підставці і касету б забрав)
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Я думаю, це можуть бути чудові експонати доя майбутнього музею Експлорера  ;) ;) ;)
Най жиє Гуцулія!

STALKER

В мене вже 3 музеї - сховища от якби то всьо оформити в великому приміщенні. Якщо чесно мені би один дозік, ліхтар і пейджер. От то би я взяв. Більше і не треба)) касет маю багато.)) Ліхтар підремонтую, пейджери колекціоную.

Svyatodiy

Крутіть колесико!

zelja

Цитата: Roy від 17.06.2019 17:02:44
Кінескопчик на підставці і касету б забрав)
Ти колись ще діафільм хотів памятаю

zelja

Цитата: STALKER від 17.06.2019 17:09:49
В мене вже 3 музеї - сховища от якби то всьо оформити в великому приміщенні. Якщо чесно мені би один дозік, ліхтар і пейджер. От то би я взяв. Більше і не треба)) касет маю багато.)) Ліхтар підремонтую, пейджери колекціоную.
Ок тоді візьмеш зелений і
Цитуватиліхтар і пейджер

zelja


ІНТРОВЕРТ 997

  Цікавить дп5в і пецтль, якщо вони ще є.
Тут могла бути ваша реклама...

akazukr

Я б радіолампи забрав.
лиш би не гірше...

Wolff

Постою 2м за ліхтариком )))

zelja


zelja

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 17.06.2019 22:08:02
  Цікавить дп5в і пецтль, якщо вони ще є.
Вони ще є але сталкер тут прихабарив всьо, я гляну в підвалі має бути ще один дп5в але без сбмки..
***Нє сталкер фонарик я дам інтроверту, він туда може бластер якийсь запихне  ;D

STALKER

Ліхтар мені треба. Я маю ідеї на нього. Інтровертові з підвалу дпй. Перше слово дорожче за наступне)

zelja

Цитата: STALKER від 18.06.2019 16:01:59
Ліхтар мені треба. Я маю ідеї на нього. Інтровертові з підвалу дпй. Перше слово дорожче за наступне)
Та тобі все треба) Знаючи тебе і інтроверта я віддам перевагу другому. Тому що він хоча би щось цікаве зможе з нього зробити, а в тебе це як ще один айтем на полиці безтолкового складу речей..Не сприймай це в обіду но так воно є .. Ніколи не задумувався чому я все це роздаю!? Щастя і задоволення не в матеріальних штуках.. Так що тобі дозік і пейджер і інтроверту дозік і фонарик.

STALKER

Ну склад хоча б не в хаті) Маю одну схему на ліхтар. Але ок...як скомандуєш.

zelja

Оновлення :)
Лампу можна переобити на світлодіодну, всередині начинка присутня)
** Датчик температури з бункерного дизеля, робочий тільки потрібно  відкалібрувати (хто зможе)











S.T.A.L.K.E.R.

я би дозиметри взяв  але вже запiзно

225 Гості, 0 Користувачів