Ідея для фотопроекту "30-и кілометрова зона Львова"

Автор Golem, 26.06.2019 12:56:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Бігаючи нині зранку своїми любими селами, які мало чим відрізняються від аналогічних в Зоні я подумав: "А чому б не запропонувати ідею фотопроекту по закинутих селах навколо Львова?" Тобто ідея така: показати покинуті хати і заросші подвіря по селах в межах радіусу 30-км від центру Львова. Шоб був символізм з Чорнобилем. Наприклад Підсадки, Береги, Виняви хоч і знаходяться за пару кілометрів коло Солонки, але відсутність дороги робить їх малозаселеними. А поруч Солонка де земля йде по кілька тисяч за сотку.

Ось кілька світлин з Виняви наприклад


Робити треба влітку, поки зеленка додає колориту і покинутості.

Якщшо когось ідея зацікавила - пишіть в плани. Я постараюся приєднатися. З автом подібні штуки будуть більш продуктивні. Хоча і веломандрівка теж може вийти цікава!


Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Супер! Тоді чекаємо хмар і готуємо список підходящих сіл. Якшо хто знає такі - кидайте сюди будь-ласка. Ті шо я знав вже написав.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Indigo

Поляни - село у Жовківському р-ні, поблизу Роктиного. Від Львова бл. 20 км. Інфа про його пустинність є у різних джерелах: Вікі, відеосюж, новинна замітка.
Воно є у роверовій досяжності, або можна у добиранні туди поєднати ровер і електричку (Львів - Рава-Руська, вийти у Брюхах). Є спосіб  незручною маршруткою в Бірки чи Рокитне, - звідти троха пройти.

John

Був там років 5 тому (в Полянах). Не пам'ятаю, щоб там були покинуті хати. Зате є досить нова і дость велика :)
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=49.980802&lon=23.892238&z=18&m=bs

explorer



Село Поляни - мальовнича місцина, де почуваєшся ніби не під Львовом, а десь в майже Карпатських селах. Катались ми туди в 2015 році.





З будівель часів життя села ми натрапили хіба на капличку/церкву, хрест. Є ще залишки пари дерев' яних хат на фото.



Зараз на краю села є сучасна ферма, яка, наскільки я зрозумів обробляє ці території, і з іншого краю пару вілл. Видно старі фруктові дерева і інші атрибути покинутих селищ.





Дорога туди ніби добра була, хіба що у Рокитному розбита.

Sorborn

Був у Оброшино, ось фото покинутого колгоспу і якогось будиночку біля нього:








Контора науково-дослідного господарства Оброшино (Чим не Прип'ять):









279 Гості, 1 Користувач