НЕ СМІТИТИ!!!

Автор gor_qkop, 03.10.2009 21:34:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

gor_qkop

Шановні члени спільноти! Останні пару днів мені довелося знов відвідати бомбік на Чорновола і Лощину. Головне враження - як жеж засмітили з минулого разу. Дуже вас прошу не лишайте за собою пляшки від пива, корілки, коніни... Втрачається антураж обьєкту - все перетворюється на смітник. Якщо вже ця спільнота пропагує діггерство, то, мабуть, дігерство не по смітниках...
(З.І. Лощина після паті - то суцільний аллес)

YserL

Після лощина паті ми винесли 3 пакети із відходами. У бомбіку на чорновола сміття всередині взагалі немає, тільки біля входу двірнички смітять.

inkognito

ЦитуватиЗ.І. Лощина після паті - то суцільний аллес

   Тут у пості написано, останній абзац. Мабуть ти неуважно читав, що ми усе своє (а також не своє, що залізло у кульки) забрали із собою.
   Зрештою, де свідчення того, що ми насмітили у бомбіку на Чорновола? Останні рази хлопаки туди спускались взагалі без нічого, хіба недопалок могли кинути, таке буває.
 
Resistance is futile

gor_qkop

щоб не бути голослівним, фото Юрій Чемерис

inkognito

 а це перепрошую Лощина чи Бомбік на Чорновола? Хоча стіл знайомий - New Розділ?

З.І. Фото як завжди супер!
Resistance is futile

gor_qkop

Бомбік, якщо не ваше, то дуже перепрошую і прошу модераторів видалити цю тему

inkognito

 не наше звісно! не гадимо принципово = а тему нема потреби видаляти ІМХО, думаю треба залишити для майбутніх поколінь.
P/S. Точно не експлорер - ми б фляжки здали, і на виручені грошенята ше б чогось придбали. Точно не ми  :)
Resistance is futile

Stinger

на рахуно бомбіка на чорновола, то ми коли туди лазили, то не смітили, бо не було чим, я свій ліхтарик з яким лазив, забрав з собою, навіть більше, я з вітам виніс бальончік з рожевою фарбою, який там знайшов, так кажучі конфіскував :) а на рахунок на столі, то ось, воно так і було ще до нас, а так, було досить чисто, може то потім якісь абригани там вже побували та посрали...

Golem

Думаю в ЧОрновола насрали інші люди. Тому шо банки з-під Львівського кількохмісячної давності були і  першого разу, згадайте шафу з розбитим шклом у великій кімнаті. Я думаю що це або аборигени бухали, або безквартирна молодь розмножувалася. Бачте свічки? Не знаю жодного дослідника який би з цвинтарними свічками по обєктах лазив. Ну але тут ніц не зорбиш, хіба самому подавати приклад.

На рахунок Лощини - хоча багато хто з знайомих мені людей там навіть спеціально прибирають, на жаль сруть там всі підряд. І особливо їх тягне в щойнопоприбирані кімнати, бо там чисто і можна гарно побухати. Більш як впевнений, шо наші там все поприбирали, але так само впевнений шо вже в наступний день це місце було облюбоване іншими, які сміття і лишили.

Повністю підтримую gor-qop: смітити не можна і все за собою треба прибирати, а при можливості - і не тільки за собою. Дякую йому за те, шо підняв цю тему. І по досвіду вилазок в яких я брав участь можу сказати - так завжди і було!

Думаю перейменувати цю тему в "Не смітіть!" і перемістити у Прикріплені теми на віки вічні. Амінь :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

wanderer

Пропоную перейменувати тему в "Хто наклав у боМбік" (по мотивам творчості Бумбокса)  ;D

А якщо серйозно - срали, срають, і срати будуть - це в нашого народу баг в генетичному коді  ???

Dexter

   То  не нормально.от злапати б того хто то зробив і заставити прибирати всю Лощину=)))

  А свічка наша...просто ми хотіли посидіти пивка попити а фанаріки довго не тримають.тому купили єдині які були.незабрали з собою бо ще не догоріла(і можливо ще колись пригодиться).а та пласмасова штучка в якій була свічка гарно замінює попільничку=)
  Всьо решта шо принесли з собою забрали, але це було ще перед зомбі паті=)

Condor

Зловити б того хто спалив у Лощині колись зроблені нами нари..
Ми кімнати не те що підмітали, а навіть помили були.
Було це в році 2002. Старі форумчани мають памятати - найчистіший коридор, там все і було біля шахти ліфту.
Після 2002 я був аж на попередніх вихідних. Це просто жопа.

VeNick

Цитата: Condor від 11.11.2009 22:29:35
Зловити б того хто спалив у Лощині колись зроблені нами нари..
Ми кімнати не те що підмітали, а навіть помили були.
Було це в році 2002. Старі форумчани мають памятати - найчистіший коридор, там все і було біля шахти ліфту.
Після 2002 я був аж на попередніх вихідних. Це просто жопа.
я з друзями ще в 1998-му році відновив підлогу в одному з коридорів, а за кілька днів її знову хтось зірвав
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

YserL

Трохи допис стосується цієї теми, бо якщо засрати і залишити залишки органіки, то можуть завестися таргани, блохи і інша живність.

У одній квартирі (це приватна власність) розвелося стадо тарганів, і починають забігати в інші підїзди. В 2021 році зустріти таргана це диковинка, поділіться методами. Обговорення тарганів по взаємодії похоже на навідання у шкірвендиспансер.

Третього утилізував.


Купив такі труйки, розставив у набільш привабливих місцях.


75 Гості, 1 Користувач