Сніданок Дослідника в Празі, 17.07

Автор Bottlehunter, 04.07.2019 16:05:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Всім привіт. Наступний сніданок Експлорера планується в Празі, столиці Чехії, 17 липня.
Крім мене обіцялися бути Рой, Святодій, Голем та друзі. Час і місце уточнимо трохи пізніше. Можливо, підемо на Браніцку скалу або десь в район залізниці на Вршовіцах.

Якщо хтось з Праги нас читає і захоче приєднатися, будемо страшенно раді.

Попередні сніданки описані тут: https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,7919.0.html
Най жиє Гуцулія!

Golem

Давай не так. Сніданок Дослідника придумав Міша як загальну акцію де всі можуть прийти. Ця такою не є.

В даному випадку я просто їду в Прагу на Концерт. А так як є вільні місця в машині то зі мною їде ше Рой і Святодій. Вони зарезервували були місце заздалегідь.

То ж ми не такі круті шоб спеціально їхати в Прагу на Сніданок Дослідника. Це просто буде ранкове споживання їжі з урбаністичним краєвидом. А цю тему ми вирішили створити шоб якщо раптом хтось з Праги нас читає то щоб приєднався :) Якось так.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Тобто то не буде сніданок експлорера?
Най жиє Гуцулія!

Golem

Цитата: Bottlehunter від 04.07.2019 17:00:06
Тобто то не буде сніданок експлорера?

так. Це буде сніданок учасників Експлорера. Але не "Сніданок Дослідника" в тому форматі що ми проводили раніше. Або тоді просто розширяємо формат і вважаємо "Сніданком Дослідника" будь-який груповий(2+) прийом їжі на обєкті до 12-00 ранку. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Цитата: Golem від 04.07.2019 17:20:08
Цитата: Bottlehunter від 04.07.2019 17:00:06
Тобто то не буде сніданок експлорера?

так. Це буде сніданок учасників Експлорера. Але не "Сніданок Дослідника" в тому форматі що ми проводили раніше. Або тоді просто розширяємо формат і вважаємо "Сніданком Дослідника" будь-який груповий(2+) прийом їжі на обєкті до 12-00 ранку. :)
У тому форматі в я кому я його придумував він був 2 рази решту то була просто домовленість людей про якусь вилазку.
Він копав, і ти копай!!!

Блондинка в кедах

Цитата: Le-i-3o від 04.07.2019 21:23:04
Цитата: Golem від 04.07.2019 17:20:08
Цитата: Bottlehunter від 04.07.2019 17:00:06
Тобто то не буде сніданок експлорера?

так. Це буде сніданок учасників Експлорера. Але не "Сніданок Дослідника" в тому форматі що ми проводили раніше. Або тоді просто розширяємо формат і вважаємо "Сніданком Дослідника" будь-який груповий(2+) прийом їжі на обєкті до 12-00 ранку. :)
У тому форматі в я кому я його придумував він був 2 рази решту то була просто домовленість людей про якусь вилазку.
Зорганізуєш третій?!

Le-i-3o

Є пропозиція тогож 17 числа у Львові поснідати одночасно з Кулегами що будуть у Празі. Можна навіть телеміст організувати))))
Він копав, і ти копай!!!

Блондинка в кедах

Цитата: Le-i-3o від 05.07.2019 10:16:30
Є пропозиція тогож 17 числа у Львові поснідати одночасно з Кулегами що будуть у Празі. Можна навіть телеміст організувати))))

+ за сніданок у Львові
Місце і час?
Можна спробувати на Лисій горі зустріти схід сонечка

Golem

Тоді апрув! :) правдивий сніданок дослідника.

Лиса вже була;) є ще Род і Кортумова. Або на елеваторі на лугандонській наприклад
Дігери всіх країн єднайтеся!

Блондинка в кедах

Мені Баба Род подобається. Дуже енергетично сильне сильне місце + пов'язані приємні спогади.

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Все було Суперово! Навіть було Опілля, Кофола(Пепсі зі смаком бехерівки) і гола кобіта на балконі навпроти. Дуже приємно було бачити знову Стефка. Звіт тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

283 Гості, 0 Користувачів