Львівський мехсклозавод

Автор VeNick, 04.10.2009 10:58:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

VeNick

Автонавантажувач вже можна туди заносити від нього вже мало що залишилось
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

PRESSTIME.COM.UA. — Львівський міськвиконком дозволив ТзОВ «Патриаком» реконструкцію адміністративного будинку пам'ятки архітектури на вул.Шевченка, 60.
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

План забудови території
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

Територія біля верхньої прохідної
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

   Здаэться року 2005 один із моїх друзів шукав роботу, і властиво знайшов її на мехсклозаводі. Чи митним брокером, чи кимось іншим - це не важливо. Важливо те, що він мав інформацію про зовнішні обурутки контори. Із його слів, якимось макаром склозавод купив спочатку якийсь заводик із виробництва ялинкових іграшок у Європі, згодом другий ітд ітп. Потому сталось так, що ці власності забугром перетекли у приватні руки, до одного власника, котрий власне як писалось купив акції по 9 грн. і закрив виробництво як нерентабельне. А заводи забугром приносили стабільний прибуток, котрий стабільно зростав. Звісно, потому людина взяла у руки калькулятор і порахувала нафіг їй той мехсклозавод? Продати землю під забудови, прибуток вкласти у Європу. Ось і маємо результат. Не можу відповісти за точність даної історії, але принаймі мені так вона була розказана. А на додачу було сказано, що колишні паростки львівського мехсклозаводу зараз продукують коло 60% ялинкової та сувенірної продукції Європи. Ось так.
Resistance is futile

VeNick

я знаю що на перших парах завод по частинах викупило кілька Дніпропетровських фірм
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

Зйомки фільму "Гітлер капут" на руїнах заводу
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

гарненько, + Хоч фільм тупий до неможливості, дивився його як вікторину у стилі "вгадай де шо знімалось" :-)
Resistance is futile

YserL

Цитата: inkognito від 10.10.2009 15:25:20
гарненько, + Хоч фільм тупий до неможливості, дивився його як вікторину у стилі "вгадай де шо знімалось" :-)
Це правда, я його тому й дивився, бо у Львові знімалося. Ще одне місце розкрито)) Особливо гонсько DutyFree)))

inkognito

 та Ренген-перевірка перевірка із "трупом"  :)
Resistance is futile

VeNick

ще кілька фоток знайшов
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VeNick

Панорама з мого вікна на завод, шкода що я живу на другому поверсі і мені трохи дерева заступають
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

swj

+авторам...)
...доречі, там і не тільки "Гітлер капут" знімали.також там знімали фільм про Андрея Шептицького.
...незнаю чи о теми, але.в двориках, які є (на Шевченка, не на Золотій) за самим комплексом існують ще бомбіки під багатоповерхівками.причому в досить непогано стані здається (правда був там давно).хтось щось чув за їхнє призначення?...чи це стабільні цивілки?
Москаля в садочку,
в тихому куточку,
жде сокира жде.

Sergolev

Цитата: swj від 09.02.2010 00:47:18
за самим комплексом існують ще бомбіки під багатоповерхівками.причому в досить непогано стані здається (правда був там давно).хтось щось чув за їхнє призначення?...чи це стабільні цивілки?

Це напевно малось наувазі?? http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3279.0.html

251 Гості, 0 Користувачів