Re: Печери в Стільському

Автор Блондинка в кедах, 08.07.2019 12:59:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Блондинка в кедах

Цитата: Golem від 08.07.2019 12:06:26
Недавно був присутній на дискусії про Стільсько. Микола Бандрівський вважає що це роздутий на пустому місці комерційний проект. Для туристів. Тому що:

1) За багато років розкопок там практично нічого не знайшли.
2) Немає історичний свідчень про це городище. А Грушевський взагалі вважав шо Білих Хорватів тут не було.

Вагомих аргументів проти цих тверджень я не почув.

Значить треба терміново організувати зустріч з п. Орестом Корчинським. Він практично все життя досліджує тему Білих Горватів, Стільського городища та Ілова. Була б гарна дискусія на тему хто тут  був, а кого не було і бути не могло

Я + на зустріч.
Олесь, в тебе були його контакти, організуєш?!

Блондинка в кедах

Цитата: Le-i-3o від 08.07.2019 14:25:55
Є така теорія що існування Хорватської держави на нашій території не вписуєтся в державну ідеологію. Ну типу не могло на нашій території бути держави з столицею більшою ніж Київ. Це випливає з того що як державні органи всіх інстанції сували палки в колеса п.Оресту, псували його репутацію, накладали на нього купу санкцій осміювали його дослідження, а вони базуются не тільки на "дослідженнях на місцевості" а й вивчені "літописів" манускриптів і решти.

Навіть у Арабів є згадки про місто Хорват.

За роки незалежності п.Орест пережив велику кілкість судових справ і реально окрім історичної освіти має заочно без вузу декілька юридичних.

Я маю його контакти і колись пропонував вам Екскурсію за його участі у Стілсько але тоді нас не зібралось.

Дубль два?!

Олесь

Так, ось його візитка


Цитата: Блондинка в кедах від 08.07.2019 12:59:03
Цитата: Golem від 08.07.2019 12:06:26
Недавно був присутній на дискусії про Стільсько. Микола Бандрівський вважає що це роздутий на пустому місці комерційний проект. Для туристів. Тому що:

1) За багато років розкопок там практично нічого не знайшли.
2) Немає історичний свідчень про це городище. А Грушевський взагалі вважав шо Білих Хорватів тут не було.

Вагомих аргументів проти цих тверджень я не почув.

Значить треба терміново організувати зустріч з п. Орестом Корчинським. Він практично все життя досліджує тему Білих Горватів, Стільського городища та Ілова. Була б гарна дискусія на тему хто тут  був, а кого не було і бути не могло

Я + на зустріч.
Олесь, в тебе були його контакти, організуєш?!
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Golem

Переніс все сюди по планах.
Дігери всіх країн єднайтеся!

211 Гості, 0 Користувачів