Високі Труби і Фото з них

Автор Golem, 08.07.2019 17:39:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Привіт Всім!

Вирішив створити окрему тему з фотками високих труб і краєвидів з них. Це щось схоже до теми про Дахи і Горища Львова. Але їх якось не пасує змішувати. Ну і труби зазвичай значно вищі за дахи :) Інакше б вони коптили у вікна.

То ж докидуйте будь-ласка сюди хто шо має по трубах. Не тільки зі Львова, а й з усієї України

Почну з труби на Хлібній-Січинського

Сама труба


Червоні вогні як на касі в Метро


Та Оранжева фарба на будинку якось невпопад. десь є десь нема


так скоро Пасічна стане найсучаснішим районом Львова


Клачисний Високий Замок


Весь Львів зі Сходу і на Захід


Найвищий будинок Сихова


Метро у Львові вже є! ;)


Перша приватна блюварня і залуплені голови навпроти


мусить бути, інакше скажуть шо то я в монтера переписав


Головний корпус Технічного коледжа. Їздити сюди на пари раз на тиждень з наукової була справжня мука


Велике Львівське Водосховище поруч з Пимоненка


Ще труби на Іскрі


Залаз на гору в хорошому стані


Вийшло все якось спонтанно. Їхав я додому і побачив трубу. Давай заїду. Знаходиться вона в дупі, людей навколо нема. Котельня вимкнена, гулу не чути. Як і звуків собаки чи сторожа. То ж я, користуючись нагодою, просто посеред білого дня виліз наверх, все обфоткав і спокійно поїхав додому. :) Заканало!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Димова труба на території колишньої ПВС-250 (висота 120 м)

1.


2. Нагору!


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

inkognito

ЦитуватиДимова труба на території колишньої ПВС-250 (висота 120 м)

О, Немирів. Дякую!
Resistance is futile

Electri4king

Димові труби 60-метрові, котельні що біля ВАТ "Текстерно", м. Тернопіль.

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7. Вигляд на завод Сатурн


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14. Труби біля залишків комбайнового заводу. На тій що зліва були минулого року, там руїни і переляканий охоронець


15. Вона сама, трохи вище


16. Теж що зліва ми тільки що були


17.


18.


19.


20.


21.


22.


23.


24.


25.


26.


27.
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Golem

Дуже класні фото! І файно шо з Тернополя, не Львовом єдиним!

Молодець шо заліз аж на самий верх. А як ти, до речі, визначаєш висоту труби? По кільцях?

І як там з залазом на ту трубу?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Цитата: Golem від 10.07.2019 19:47:03
Дуже класні фото! І файно шо з Тернополя, не Львовом єдиним!

Молодець шо заліз аж на самий верх. А як ти, до речі, визначаєш висоту труби? По кільцях?

І як там з залазом на ту трубу?

Залаз класичний, "Не прайдьош!".

Висоту нічим не визначаю, на око ;) Насправді стільки тих труб злазив-перелазив, шо дай дорогу, тому вже очима бачу наскільки висока. Ще коли починав якось начитався книжки про них, і оцінюю по типовості проекту труби.
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Golem

Ого! Чого ж ти досі мовчав!

А скільки має моя труба? 50м?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Electri4king

Ну і остання труба, про більше не буду писати.. Труба на ТЕЦ конвеєрного заводу на Рясному (120 м)

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Electri4king

Зробили якось розминку зранку з Святодійством, який на ній ніколи не був, і його другом.

1. Поки всі ще сплять..


2. Фото з зворотньої дороги


3.


4. А на дворі вже швидко розсвітліло. Можна сонечком помилуватися :P


5.


6. Доперз


7. Дурна звичка фоткати ті маячки))


8. А трубу ту облюбували роупджампери вже!


9. Один з десяти випадків, коли якраз вдало попадаєш в красивий схід сонця


10.


11. Цегляну трубу вже демонтували, залишивши маленький огризок, не зна для чого. Територія загалом змінилася, повикуповували, розбудувались..


12. Завод, на якому я вперше здійснив КЗ по високовольтній лінії, тим самим провів бойове хрещення (службове прислів'я) і зупинив виробництво бетону на годину з чимось


13. Мерси


14. В сторону логістичного центру на цільцевій. Красиво ранішній туман гладить земельку, нє?


15. Пора спускатись, скучновато тут без вкусняшок і дівок


16. Хоч і розумієш що воно закріплене, але інстинкт самозбереження все одно каже ногам назад


17. Ну і наостанок трошки мілоти


Тепер всьо! Фотки зроблені, ранок запам'ятався, вже дарма день не прожил, хіба не так?)
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

298 Гості, 0 Користувачів